cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İyi Fikir mi: Eski Samsung Bilgisayarınızı Galaxy Chromebook'a Çevirin!

(Topic created on: 09-25-2022 01:58 PM)
235 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Diğer

Valla en son Mesajlar VS WhatsApp kıyaslamasını yaptım pek ilgi gördü söylenemez ihtiyacı olan/burada görmek isteyen olan olursa altına yazsın detaylıca anlatırım. Hatta bu dediğimi yapmaya çalışıp bir yerde takılan varsa sorusunu burada cevaplarım.

7 Comments
MelihhsnlA52
Active Level 4
Diğer
Bendeki şu model bilgisayar Samsung np300e5c-u06tr i3 işlemci .. sizdeki nedir ?
0 Likes
MelihhsnlA52
Active Level 4
Diğer
Ve dwdiğiniz nedir
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Dediğim eski bilgisayarları Galaxy Chromebook'a çevirmeye yarayan ChromeOS Flex'i nasıl kurabileceğimiz.
0 Likes
MelihhsnlA52
Active Level 4
Diğer
Sizdede var mı bilgisayar
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Bende var ama Galaxy Chromebook'a çevirmeye gerek yok Windows 8.1 Pro var kasmadan çalışıyor. Ama Galaxy Chromebook'a çevirme işlemini tanıdıklarımın eski bilgisayarlarında yapmıştım.
0 Likes
MelihhsnlA52
Active Level 4
Diğer
Hangi model ve ne işlemcili i kaç?
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Model Ahmet Mehmet'in bilgisayarcısı toplama bilgisayar işlemci ya 5. nesil i3 veya i5 diye hatırlıyorum. Bunlardan hiçbiride olmayabilir. Uzun zamandır açmadım ihtiyacım olmadı. Emin olduğum tek şey 2GB Ram.😅 Telefonda bile 4GB var ama yinede yetiyor. Zaten özellikle şu aralar yaptığım Galaxy Chromebook'a yakın işler. Tek sıkıntı başlangıç seviyesi kodlama yapıyorum o da Colab ile çözülür başlangıç seviyesi için.
0 Likes