iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

İyi Fikir mi: Eski Samsung Bilgisayarınızı Galaxy Chromebook'a Çevirin!

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-25-2022 01:58 PM)
BurakTunç
Active Level 8
Seçenekler
Diğer

Valla en son Mesajlar VS WhatsApp kıyaslamasını yaptım pek ilgi gördü söylenemez ihtiyacı olan/burada görmek isteyen olan olursa altına yazsın detaylıca anlatırım. Hatta bu dediğimi yapmaya çalışıp bir yerde takılan varsa sorusunu burada cevaplarım.

7 Yorum
MelihhsnlA52
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
Bendeki şu model bilgisayar Samsung np300e5c-u06tr i3 işlemci .. sizdeki nedir ?
0 Övgü Puanı
MelihhsnlA52
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
Ve dwdiğiniz nedir
BurakTunç
Active Level 8
Seçenekler
Diğer
Dediğim eski bilgisayarları Galaxy Chromebook'a çevirmeye yarayan ChromeOS Flex'i nasıl kurabileceğimiz.
0 Övgü Puanı
MelihhsnlA52
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
Sizdede var mı bilgisayar
BurakTunç
Active Level 8
Seçenekler
Diğer
Bende var ama Galaxy Chromebook'a çevirmeye gerek yok Windows 8.1 Pro var kasmadan çalışıyor. Ama Galaxy Chromebook'a çevirme işlemini tanıdıklarımın eski bilgisayarlarında yapmıştım.
0 Övgü Puanı
MelihhsnlA52
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
Hangi model ve ne işlemcili i kaç?
BurakTunç
Active Level 8
Seçenekler
Diğer
Model Ahmet Mehmet'in bilgisayarcısı toplama bilgisayar işlemci ya 5. nesil i3 veya i5 diye hatırlıyorum. Bunlardan hiçbiride olmayabilir. Uzun zamandır açmadım ihtiyacım olmadı. Emin olduğum tek şey 2GB Ram.😅 Telefonda bile 4GB var ama yinede yetiyor. Zaten özellikle şu aralar yaptığım Galaxy Chromebook'a yakın işler. Tek sıkıntı başlangıç seviyesi kodlama yapıyorum o da Colab ile çözülür başlangıç seviyesi için.
0 Övgü Puanı