cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İphone mu Samsung Mu ?

(Topic created on: 12-18-2022 12:37 AM)
342 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Arkadaşlar biliyorum bu konu kişiden kişiye değişkenlik gösterir ve net bir cevabı yoktur. Ancak sizin için hangisi daha önde veya öncelikli olurdu ? Neden İphone ? Veya neden Samsung ? Para sıkıntınız olmasa neyi seçerdiniz ? 

16 Comments
zekierdem
Active Level 4
Diğer
Xinomi telefonlar en iyisi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Neden peki ? Size bunu düşündüren veya seçtiren şey ne ?
0 Likes
qwetr
Active Level 5
Diğer
Apple daha uzun ömürlü daha stabil ve değeri androide göre degeri daha az düşüyor. Telefonun altını gibi bir şey yani. Son modellerin ekranı genellikle en iyi oluyor ve kamerada her zaman en üste oynuyor. Stabil olduğu için ısınma ve kasma durumu androide göre daha nadir. eksisi şarj durumları olabilir bir de soket olayı sayılabilir. Teknik servis bakımından en iyi olduğu söyleniyor.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Katılıyorum ancak son dönemlerde s21 ve s22 de uzun ömürlü olmayı ve fiyatını korumayı başardı
0 Likes
qwetr
Active Level 5
Diğer
Şu an bunu başarmış olmasının sebebi ekonomimizin kötü olması. Apple bunu ekonomi iyiken de basariyordu
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Diğer
Kusura bakmada dediklerinin tam zıttı,iphone batarya ömrü olarak daha uzun ama ekran kalitesi ve kamera her zaman samsung un daha iyi,iphone 14 pro max in ne kadar iyi olduğu s23 ultra çıkınca anlaşılır,ki iphone un ekranını samsung üretiyor,xiaomi nin kamerasını ürettiği gibi
qwetr
Active Level 5
Diğer
Apple kullanmadım ancak bataryalarinin çabuk dezenformasyona ugradigini duydum tüketim konusunu bilmiyorum. Ayrıca hızlı şarj yok. Ekran olarak evet samsungla aynı seviyede diyebiliriz ancak kamerada kesinlikle Apple daha başarılı
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aslında s22 ultra veya s21 ultra hala çok güncel cihazlar. Ama samsung bana göre geçmişteki o hatalarından ders alıp güncelleme konusunu çözdü, bataryayı telafi etmeye başladı, note serisini kaldırmak akıllıcaydı. Çünkü s serisi aldıktan 6 ay sonra note tanıtılıyodu ve elindeki telefon eski izlenimi oluşuyodu. Ayrıca yazılım donanım uyumluluğu da bence oldukça makul seviyelere geldi. Samsung ve diğer android telefonlar diye ayırmak pek de yanlış olmaz.
0 Likes
SAMET-A23
Active Level 9
Diğer
Evet apple kamerayı çok iyi yapıyor
0 Likes