cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İndirim Var!

(Topic created on: 4 weeks ago)
146 Views
EminTuğra2011
Active Level 8
Options
Diğer
Galaxy Store'da oyunlar için indirim var. 155 TL ve üzeri oyunlarda 150TL indirim yapılmakta.

image

A. Kupon sadece son 180 gün içinde her oyun için ödeme yapmamış kullanıcılar için geçerlidir. Katılımcılar, Promosyon
süresi boyunca, Promosyon sayfasında belirtilen sekilde geçerli bir uygulamada uygulama içi ürün satın alımında kullanılmak Üzere Uyumlu bir Cihazda kayıtlı Samsung Hesabı için en fazla 1 Samsung Galaxy mağaza indirim kuponu ("Kupon") almaya hak kazanabilir.
B. Kupon maksimum 150 TL tutarinda indirimle sinirlandırılır. Minimum ödeme tutari 5 TLdir.
C. Değeri 5 TL altinda bir ürün satın alıindığinda herhangi bilr indirim uygulanmaz. 5 TLnin üzerindeki ürün alımlarında 150 TL indirim uygulanır; ancak son ödeme 5 TL ye eşit olacaktır. 155 TLnin üzerindeki ürün alımlarında ise tam indirim uygulanır..
6 Comments
Diğer
Teşekkürler Emin
Diğer
Ne demek TAVŞANLILEBLEBİSİ
Kayra357
Beginner Level 2
Diğer
Ben bu indirimle 300 uc aldım şimdi tekrar 300 uc almak istediğimde ödeme ekranı gelmeden direkt satın alma başarısız oldu diyor diğer uc paketleri alınıyor ama 300 uc alınmıyor nasıl düzelticem bu sorunu
0 Likes
berkaydbs
Active Level 3
Diğer
1 gun sonra tekrar satin alabilirsin
0 Likes
shadow764
Active Level 6
Diğer
Bu sadece ilk satın alımda geçerli diye biliyorum ben
0 Likes
Diğer