Original topic:

─░boyk123 ­čô▓ [New Seri Ôťô]

(Topic created on: 06-27-2021 01:54 PM)
iboykr123
Active Level 7
Options
Di─čer

Merhaba ben iboykr123! Yine Members'i co┼čturmaya geldim. Haydi ba┼člayal─▒m! #Teknoloji'yi ├žok seviyoruz, ve hep Update (g├╝ncel) halde kalmay─▒ seviyoruz. Her ┼čeyin en iyisini hakediyoruz ├ž├╝nk├╝ biz, (Teknoloji) merakl─▒lar─▒z─▒! Bu yeni konuda size uygulama tan─▒t─▒m─▒ ve bir ka├ž ├Âzel konu payla┼č─▒m─▒ yapaca─č─▒m. ─░boykr123 hep ├Âzg├╝n, hep farkl─▒ konular─▒ ele alan, i├žerik ├╝reticisi olarak yay─▒nlar─▒na devam ediyor. Bir ├Ânceki konumuzda, hepinizin yak─▒ndan bildi─či ama, fazla bilgi sahibi olmad─▒─č─▒. Nicelock Ve mod├╝llerdi. K├╝t├╝phane niteli─činde dev bir konu oldu. ┼×imdi ki konumuz modlu uygulamar, ve F-droid bir ├žo─čunuz duymu┼čtur, lakin konuya tam hakim de─čildir..

Nedir bu F-droid? K─▒saca A├ž─▒k kaynakl─▒ uygulama indirme ma─čazas─▒ (bkz; deposu) 
Peki Google Play Store'dan fark─▒ nedir?

Evet! Modlu uygulamar'─▒n %99 burada bulunuyor, modlu uygulamar nedir
├ťcretli bir uygulaman─▒ ├╝cretsiz bir bi├žimde kullanmak. Uzun s├╝redir, bu tarz konular a├ž─▒yorum, bkz: YouTube/Spotify ├žo─čunuz buna a┼činas─▒n─▒z lakin bunlar─▒n g├╝ncel s├╝r├╝mlerini bulmak, ve g├╝venli─čini anlamak zor!

─░┼čte devreye F-droid giriyor. 
Haydi ba┼člay─▒m, neler var F-droid'te! ├ľncelikle 'f-droid' Apk'y─▒ cihaz─▒m─▒za indiriyoruz..! 

├ľnce ma─čazay─▒ tan─▒yal─▒m.

image

Kategoriler; 

image

┼×imdi;geldik neler yapaca─č─▒z ├Âncelikle arama ekran─▒na NewPipe Yazaca─č─▒z. YouTube'un modlu s├╝r├╝m├╝ bunu (Members'te aylar, aylar )! ├ľnce anlatm─▒┼čt─▒m. Tabi F-droid sayesinde g├╝ncellemeler ve g├╝venlik deste─či olacak. Y├╝kle diyoruz ├ç─▒kan ekrana.. 

image

NewPipe Biraz Daha Tan─▒tal─▒m, Google Play Hizmetleri'ne kat─▒lmadan YouTube videolar─▒n─▒ izlemenizi sa─člayan pop├╝ler bir app. Uygulama ayr─▒ca, reklams─▒z yay─▒n, videolar─▒ ├ževrim d─▒┼č─▒ g├Âr├╝nt├╝leme ve indirme se├žene─či sunan uygulamad─▒r.. 
 ┼×imdi Frost For Facebook Yazal─▒m; .

image

Fros For Facebook Nedir;
Kapsaml─▒ ve zarif bir Facebook istemcisi. (Bkz: hafif Facebook, ve ├Âzelli─či hat say─▒da olan aplikasyon)
 ┼×imdi gelelim benin en ├žok kulland─▒─č─▒m uygulamaya, Barista! 
Barista nedir? ─░nstagram'─▒n hafif s├╝r├╝m├╝d├╝r, yer kaplamaz ve ├žok az internet yer.

image

image

... Fazlas─▒ yazan yere bas─▒n, hesap ekleyin men├╝s├╝ a├ž─▒lacak oradan hesap ekleyin ve hesab─▒n─▒z─▒ ekleyin. Ve keyfini s├╝r├╝n. F-Droid'i kendiniz kar─▒┼čt─▒rarak yeni uygulamalar ke┼čfedebilirsiniz. ├ľneri uygulamam; 
Auro Walpapers

Not: 

A├žm─▒┼č oldu─čum baz─▒ konulara ula┼čmak i├žin:. 

NiceLock Mod├╝ller Ve K├╝t├╝phanesi [iboykr123]

Ultra Oyun Modu Ôťô [iboykr123] 

Bluetooth ALL F─░X [iboykr123] 

Dev Konu [─░┼če Yarar Uygulamalar 7] (Kablosuz Kulakl─▒k Yap─▒m─▒)

Spotify Ve Netflix YouTube [MOD] {Yeni Seri}

F-droid i├žin ├Ârnek bir ka├ž uygulama listesi ili┼čtiriyorum buraya;
monocles browser 
Gizlili─činize sayg─▒ duyan web taray─▒c─▒s─▒.
Fritter
├ľzg├╝r ve a├ž─▒k kaynakl─▒ bir Twitter istemcisi.
OAndBackupX
Uygulamalar─▒n─▒z─▒ ve verilerini yedeklemek i├žin a├ž─▒k kaynakl─▒ arac─▒n─▒z
Last Launcher
I┼č─▒ktan daha h─▒zl─▒
Status.
Bindirme tabanl─▒ durum ├žubu─ču de─či┼čtirme

Di─čer serimizde Launcher payla┼č─▒m─▒ da yapal─▒m ne dersiniz? ­čĺü Keyifli g├╝nler dilerim. Konuyu okudu─čunuz i├žin de te┼čekk├╝r ederim!.
5 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Di─čer
Bu mod├╝llerin tamam─▒ xda gen├žlerine aittir bunu belirtiniz kaynak olarak
iboykr123
Active Level 7
Di─čer
Belirttim zaten dostum.
XdaDevelopers
Expert Level 3
Di─čer
Te┼čekk├╝rlerÔŁĄben uygulamalar─▒ dikkat etmi┼čtim ┼čimdi g├Ârd├╝m okudum yaz─▒lar─▒
Di─čer
Yararli bir konu ­čĹŹ
iboykr123
Active Level 7
Di─čer
Te┼čekk├╝r ederim
0 Likes