cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İşe Yarar Uygulamalar 6 (DEV KONU)

(Topic created on: 06-10-2020 03:24 PM)
700 Views
iboykr123
Active Level 7
Options
Diğer

Yoğun istek üzerine 6ncı seriyi yapıyorum. Bu seriden sonra başka işe yarar Uygulamar serisi gelmeyecek uzun bir süre. Başka seriler başlatacağım modifikasyon ile alakalı. Şimdi Seriye başlamadan önce şunu belirtmek isterim. Her içerikte bir emek vardır, bu emeğin karşısında lütfen olumlu veya olumsuz görüş bildirin.. 

1 - Voloco: Auto Voice Tune + Harmony

image

Ne işe yarar ; Oto ses akort, kodlama veya armonizasyon ile müziğinizin üzerine şarkı söyleyin. Voloco, otomatik akort, armoni ve ses kodlamayı (vocoding) bir araya getiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır. Müzik koleksiyonunuzdan ya da Voloco'nun ücretsiz ritim kütüphanesinden bir parça seçerek şarkı söyleyin ya da rap yapın; Voloco parçanın tuşlarını tahmin eder ve sesinizin akordunu o tuşa göre yapar. KOLAY PAYLAŞIM Voloco, performanslarınızı ses veya video olarak kaydetmenizi sağlar, böylece kolayca paylaşımda bulunabilirsiniz. Kendi müzik video özçekiminizi oluşturun! Instagram'a gönderin ve bizi etiketleyin. Eğer beğenirsek, sosyal medya hesaplarımızla bunu paylaşırız. DIŞA AKTARMA Miksinizi başka bir uygulama ile bitirmek istiyorsanız, bu çok kolay. Bir parçanın üzerine rap yapabilir veya şarkı söyleyebilir, kendinizi kaydedebilir ve sadece sesinizi dışa aktararak nihai miksi başka bir ortamda yapabilirsiniz. EN ÇOK DİNLENEN PARÇALAR Uygulamanın En Çok Dinlenen Parçalar bölümünde, kullanıcıların Voloco ile yaptıkları profesyonel kalitedeki parçaların bazılarına göz atın. RİTİM KÜTÜPHANESİ Üzerine rap yapmak veya şarkı söylemek için, ritim kütüphanesinden bir ritim seçin. ONLARCA ÖN AYAR Voloco, sekiz adet vokal efekt ön ayar paketine sahiptir: Başlangıç: İki çeşit otomatik vokal akoru, zengin bir armoni önayarı, bir ses kodlayıcı ve gürültü azaltma. Modern Rap I: Vokallerinize stereo genişlik, kalınlık ve ağırlık ekleme. Modern Rap II: Doğaçlamalar için mükemmel olan genişletilmiş armoniler ve efektler. P-Tain: Aşırı pitch düzeltme ve yedinci akor. RnB ve rap için mükemmel. Bon Hiver: Bon Iver'ın "Woods" şarkısı tarzında lush armonileri ve otomatik vokal akortu. 8 Bit Chip: 80'lerden en sevdiğiniz oyunlar gibi bipler ve zıplar. Duft Pank: Fransız elektronik düetine benzer funky ses kodlayıcı. Sitar Kahramanı: Klasik Hint müziğinden esinlenmiştir

2 - Facetune2 - Selfie Editor, Beauty & Makeover App

image

Nedir ne işe yarar : Kolayca resim düzenleme yapın. Daha beyaz dişler, parlak gözler, lekesiz cilt Facetune2, selfilerinizi rötuşlayabileceğiniz ve kendi kişisel makyajınızı yapıyormuşçasına kullanabileceğiniz, kullanımı kolay bir fotoğraf editörüdür. Saniyeler içinde doğal güzelliğinizi yakalayın ve takipçilerinizle paylaşın. Ödüllü Facetune fotoğraf düzenleme uygulamasının bu son sürümüyle, fotoğraf filtrelerine ve harika resim düzenleme özelliklerine ait yeni bir koleksiyonu kullanıma sunuyoruz. Yeni takipçiler kazanmaya ve fotoğraflarınızla daha fazla beğeni almaya hazır olun! 🔥🔥🧚‍♀️Facetune2’nin son teknoloji ürünü selfi düzenleme programıyla sosyal medyadaki popülerliğinizi artırın! 🦄🔥🔥 💄 Selfi ve Fotoğraf Düzenleme için Geliştirilmiş Güçlü Teknoloji - Selfilerinizi rötuşlayın, düzinelerce ücretsiz fotoğraf filtresi arasından dilediğinizi seçin, resimlerinizin arka planını bulanıklaştırın ve birbirinden keyifli fotoğraf efektlerini kullanarak resimlerinizi düzenleyin - Canlı ve ışıltılı efektlerle her fotoğrafınızı tarz ve ilgi çekici bir hale dönüştürün - Öncesi / sonrası karşılaştırması yapmak için karşılaştırma aracı - Profesyonel görünümlü fotoğraflarla harika geribildirimler alın - Fotonuzu çektikten hemen sonra anında düzenleyin

3 - Feedly - Smarter News Reader

image

Nedir ne işe yarar : Tek bir yerde organize okumak ve başarılı olmak için gereken tüm içerik paylaşmak için Eğer önde sektöründe bir sonraki büyük eğilimin kalmak için gereken bilgileri organize okumak ve paylaşmak için merkezi bir yer. Her gün, profesyoneller ve tutkulu öğrencilerin milyonlarca onlar için önemli bloglar, dergiler ve diğer kaynaklarını takip etme telefonlarda ve tabletlerde feedly kullanın. Feedly'de ile kolayca tüm yayınları, bloglar, YouTube kanalları organize edebilir ve tek bir yerde daha tüketmek ve daha verimli paylaşır. Artık zagging zig. Tüm içerik temiz ve kolay okunan formatta, tek bir yerde size geliyor. İnsanlar, blogları okumak yeni konular öğrenmek ve anahtar kelimeler, marka ve şirketleri izlemek için feedly k.ullanın. haber ve bilgi farklı kaynaklardan çok sayıda daha hızlı erişim daha kolay sektöründe önemli trendleri takip ve gerçekten önemli olan konularda uzmanlığı oluşturmak anlamına gelir.

4 - Send files to TV

image

image

Nedir ne işe yarar : Smart TV androidinize cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca dosya aktarın

İndirilen dosyaların yerini görmek için, ayarlar panelindeki yolu kontrol edin veya değiştirin ... 

SFTTV Smart Tv androidinizi, android mobil cihazınızı ve kişisel bilgisayarınızı bağlamak için basit bir uygulamadır. Yerel ağınız üzerinden bu cihazlar arasında filmleri, TV şovlarını veya HERHANGİ dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır.
İnternet gerekmez.

SFTTV basit olacak şekilde tasarlanmıştır. 
Uygulama, SFTTV'nin kurulu olduğu yerel ağdaki diğer cihazları otomatik olarak keşfeder.

Büyük dosyaları rekor sürede aktarın 
SFTTV, Bluetooth'tan daha hızlıdır. SFTTV, TV'nize dosya göndermenin en hızlı ve en özel yoludur

Çapraz platform 
SFTTV ayrıca Windows, macOS ve Linux'ta da çalışır. Farklı işletim sistemleri çalıştıran makineler arasında dosyalar kolayca aktarılabilir.

SFTTV'yi yerel ağınızda kullanmak için, android uygulamasını TV'nize ve dosya aktarmak için kullanmak istediğiniz her cihaza yüklemeniz gerekecektir.

SFTTV'nin kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü var!

5 - Muviz – Navbar Music Visualizer

image

image

image

nedir ne işe yarar ; Telefonunuzun Navbar'daki veya Durum Çubuğunda Canlı Müzik görüntüleyicilerinin oyna 🎶 Muviz, favori uygulamalarınızdan en sevdiğiniz müzikleri dinlerken, Telefonunuzun Gezinme Çubuğunda veya Durum Çubuğunda Müzik Göstergesi görüntüleyen türünün ilk örneğidir.

Bedava Netlfix ve Spotify konularım için :

12 Comments
Diğer
gerçekten çok güzel bir paylaşım. emeğin için teşekkür ederim arkadaşım
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
teşekkür ederim
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
eline sağlık güzel ve yararlı konu.
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
teşekkür ederim
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
sayın @Turkuaz Samsung Members'te Exploited açığı vardır. sisteme uzaktan müdahale etmeyi sağlayan bir açık eğer bana ulaşırsanız sevinirim..
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba iboykr123,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Mail üzerinden iletişime geçebiliriz. 😃

Bulduğunuz açığı detaylı bir şekilde, kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
tabi ki mail atıyorum..
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
kullanıcı adımı yazmadım sadece konuyu anlatan bir mail attım mail adresim ile. umarım feedback alırım teşekkür ederim...
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba iboykr123,

Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Gelen mailiniz incelenecektir. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes