cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İçeriklerin korunması hakkında

(Topic created on: 11-29-2022 05:21 PM)
330 Views
iboykr123
Active Level 7
Options
Diğer

Merhaba, bana ulaşan bir mesaj sosyal medya hesabıma. Burada paylaştığım içeriklerin bir teknoloji sitesinde farklı başlıklar ile paylaşıldığına dair bazı bilgiler verdi. Kontrol ettiğimde içeriklerimin çalındığını gördüm. Bu konuda firmaya (siteye) mail ile ulaşmaya çalıştım geri dönüş alamadım. ben members için içerik üretmeye, saatlerimi veya 1.5 günümü veriyorum. İçeriklerimin korunması adına sizlerinde bir şeyler yapmasını umuyorum.

+99999 gösterim rekorunu kıran içeriklerim vardır. İndex almış, hatta bir çok sitenin (kaynağı) haline gelmiş bir çok içeriğim vardır. Bunları korumak Samsung Members'in görevi olduğunu düşünüyorum 

İçerik üretirken, kendi yeteneklerimin dışında uzun metrajlı araştırmalar, ve içerik kontrolü, test mekanizması ve bunun yanı sıra güncel sorunlara ışık tutacak konuları ele alıyorum. Türkiye serverında nadir bulunan içerikleri sunuyorum. Bana yapılmış bu haksızlık members'e de yapıldığını düşünüyorum.

Bu konu bir kaç saate silinecektir, karar verici sizlersiniz.

Görüntüleme oranları 
Bkz: 

image

image

11 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
Yöneticiliği bırak sitenin 2.kişisiyim beni gaza getirme 🙂
Polemik sevmem açtığın topic içine ettiysem af ola.iyi akşamlar ayrıca ben senin yaşıtlarında birisi değilim
iboykr123
Active Level 7
Diğer
Özelden kullanıcı adınızı yazar mısınız? Bakmak istiyorum. 2017den beri kullandığım forumda türk adminini görmek istiyorum.