cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Üzücü Bir Bilgi😥

(Topic created on: a month ago)
320 Views
EminTuğra2011
Active Level 8
Options
Diğer

image

Bugün takip ettiğim kişilere baktım. 78 kişiden 60'ı Members kullanmayı bırakmış. Bu gerçekten üzücü oldu. Bırakan kişilerde boş paylaşımlarda bulunmayan, yararlı ve destek veren kişilerdi. Keşke hiç böyle olmasaydı. Hemen hemen hepsi 2022 yılında bırakmış. Bırakanların aramıza geri dönmesi dileğiyle...
10 Comments
Diğer
Maalesef 😔 benkmde takip edenlerimin 15 20 kişisi hesabını silmiş diğerleri 2021 2022de bırakan kullanıcılar
GürkanA21s
Expert Level 2
Diğer
Yıkılmadım ayaktayım :)
0 Likes
laborant12345
Active Level 4
Diğer
Members candır bırakılır mı hiç yaa
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
üzücü 🥺
MasterPatato
Active Level 5
Diğer
Valla o kadar üzüldüm ki buzdolabını sırtladım kahroldum 😢😢
YolpolA55
Active Level 2
Diğer
Eee bırakmakta haklılar members kullanmak çok boş ben eskiden çok s ı k girerdim deneyimledim ama bom boş bir ortam. Sorunları dile getiriyorsun çözüm yok hata raporu gönderiyorsun otomatik bot cevap veriyor sürekli aynı şeyi yazıyor. Yani buraya yazıyorsun ama boşuna yazıyorsun çözüm sıfır. Çok sıkıcı bir ortam tamamen zaman kaybı... burada duranların çoğusu moderatör olma derdinde işte her postun altına yazıp sorunum çözüldü ricasında bulunup bol bol paylaşım yapıp moderatör olmak için çırpınıyorlar.
Moderatörler paylaşılan sorunları samsunga iletmez ilgilenmez kısacası membersin hiç bir numarası ve artısı yok
zeto
Active Level 9
Diğer

Merhaba çok haklı konuya değindin ben burası ilk çıktığı zamandan beri varım eski kalitesi yok millet burayı insta yapmış birine yardım edeyim dedim şunu şunu yap dedim yaparım sonra sen bilmiyorsun der neler neler çocukların pisti olmuş

Diğer
Biraz instagram havası gibi kullanılıyor katılıyorum.Gerekse galeride paylaşılan gereksiz görüntüler veyahut bazı kişilerin kamerası ile hava atma çabası vs vs. Tabi kimse üstüne alınmasın herkes için değil bu dediklerim👍
zeto
Active Level 9
Diğer
Dediklerin o kadar doğru ki herkesin bütçesi kendine genel olarak söylüyoruz zaten burası artık eskisi gibi asla olmaz