cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Öneri

(Topic created on: 10-25-2021 03:50 PM)
185 Views
Tosunpaşa
Active Level 10
Options
Diğer

Samsung'a yazılımsal/donanımsal bir öneri sunacak olsanız ne söylerdiniz?  ☺️ 

11 Comments
Tosunpaşa
Active Level 10
Diğer

Sm-t290 a yazılım güncellemesi yazmayın lütfen :)))

Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Aldılar artık yazmazlar 😂 😂
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Android 11i aldık biz sen geriden geliyosun 😂😂😂😂😂
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Önerim android güncellemesi 3 tane büyük güncelleme vermesi sıkıntı yaratıyorsa Google tarafından, Cihazların One uı sürümünü yükseltme fırsatı yaratılmasını isterim

Cihaz satışlarında pazarlama açısında olumlu bir etki olucaktır samsung tarafına 😊

Donanımsal olarak ise önerim cihazların işlemci tarafında karşı tarafın cihazına karşı kıyasıya kapışması gerekiyor
Akyüz
Active Level 9
Diğer
Alfa abi önerin güzelmiş 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Teşekkürler kardeşim beğendiysen ne mutlu bana
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Tüm telefon ve tablet modellerine en az 5 sene yazılım 3 sene güvenlik güncellemesi vermesini önerirdim Bir de eski telefonlara planlı eskitme yapmasın Zaten eskimiş eskiyeceği kadar Ve son olarak da Türkiye'ye üvey evlat muamelesi yapmasın Güncellemeleri daha erken versin ve yurtdışı cihazlara verdiği özelliklerden bizi mahrum bırakmasın
Berkaynak61
Active Level 4
Diğer
A50'nin hakkı olan 4k video çekme özelliğini vermeleri
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Ben olsaydım giriş seviyesi telefon veya tabletleri sadece 2 büyük güncelleme verirdim orta-üst seviye cihazlara da 3 büyük güncelleme verirdim amiral gemisi cihazları da 5 büyük güncelleme verirdim ve her ay Bu cihazlar büyük güncelleme yazılım haklarını doldurana kadar da aylık güvenlik yaması Yazılım güncellemeleri verirdim ama Samsung'un şimdiki sistemi de fena sayılmaz ama benim sistemimi uyku varsa daha iyi olur diye düşünüyorum