cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tuhaf sorular soran tuhaf kullanıcılar 🥳

(Topic created on: 12-08-2022 12:32 PM)
55 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Diğer

image

image

image

image

Daha ne istediğini bilmeden aklına geleni buraya yazan arkadaslar sizi de seviyoruz😉.

image

Nereden gelir böyle tuhaf sorular aklınıza😇!Zekâ eşit dağıtılan ama herkesin eşit kullanmadığı bir özelliktir!

image

16 Comments
AliAkgün
Active Level 5
Diğer
Kardeş seninde işin gücün yok milletin ne başlık açtığına mı takılıyosun bırak millet eğleniyor işte. Sen ihtiyacın olan bilgiyi arayarak bulabilirsin her şeyi anasayfada görmek zorunda değilsin. Milleti rahat bırakın.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ali kardeşim valla doğru söylüyorsun herkes forum açabilir kimse görmek zorunda değil
Diğer
Aç kardeşim sorun değil ama teknolojik bir platforma ne kadar bilgisiz olduğunu sürekli belli ederek,tekrara düşürmek bütün kullanıcıları ve herkes sanki o kişinin sorunlarıyla ilgilenmek zorundaymış gibi sürekli sitem edenleri de bizim gibi araştırmacı ve kendi gibi kullandığı cihazı da bilen kişilerin üst seviye sorular sorup cevabını yine uzman seviyesinde kişilerden almak isteyenlerin yaptıgı paylaşımların altına saçma sapan yorum yazanları da biz görmek zorunda değiliz😉!
Diğer
Evet, kimse saçma sapan paylasımları görmek zorunda değil!
0 Likes
Diğer
Karsıt cümle kurarken bile bana destek olman çok tuhaf🤭!Bu söylediklerini anlayabilsen bütün sorun çözülecek!Son cümlene de çok güldüm 😄!Sanırsın elinizi kolunuzu baglıyoruz 😇!Screenshot_20221208_121637_1000022974_1670490997.jpg
AliAkgün
Active Level 5
Diğer
Tamam en zeki sensin kardeşim. Yazdığımın ana fikrini anlamanı beklemiyordum zaten.
Diğer
Kendi yazdığını bile anlamayan biri ile yorum ve anlama olayını tartışmayacağım😉.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
M12 kullanan arkadaş kendi telefon ile ilgilensin bir zahmet ona göre laf edelim
Diğer
Bu platform babanın kurduğu bir yer değil!Her aklına geleni soramazsın çünkü kimse senin ya da baskasının bilgisizliğini çözmek zorunda değil.Sene olmuş 2022 ki 2023'e geldik ve hâla Google vb.arama motorlarını kullanamayan,eğitim adına kendini geliştiren emiş kişiler bu platformu Facebook,Instagram,tiktok vb. sosyal medya platformlarını kullanır gibi her aklına geleni paylasabileceği bir yer zannederek gereksiz ve saçma sorular sorarak daha önemli paylaşımların daha gec sayfada yenilenmesine sebep oluyor!Yapılan paylasımlara bakın ve kaç görüntüleme var ve yine bu paylasımlarla eş zamanlı ama önemli paylasımların kaç görüntülemesi var bakıp yorum yazın.Çogunuxun okuma ve yazması vardır diye düşünüyorum.Lütfen bu özelliğiniz boşa harcamayın!
0 Likes