cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG MEMBERS BİLDİRİM SORUNU ÇÖZÜMÜ !!!!

(Topic created on: 03-19-2022 07:44 PM)
449 Views
A715FRAMAZANERDEMA73
Expert Level 5
Options
Diğer

Sayın members üyeleri sabah saat 04.00 dan beri memberste bildirim sorunu yaşmaktayız . 

Ya samsung ekibi madem birbirimize yardım edelim diye bir uygulama geliştirdi , lütfen sorunsuz olsun ya illaki bir yerde sorun olacak ya bildirim sorunu ya attığımız galeri resim kalite düşüşü bizler böyle nasıl kullanacaz bu uygulamayı önce bulanık görüyorduk şimdi de bildirim sorunu çıktı sağır olduk. 

LÜTFEN SAYIN MODLAR  BU SORUNU İLGİLİ BİRİMLERE İLETİNİZ .

KAÇINCI YÜZYILDAYIZ 
YAŞADIĞIMIZ SORUNA BAKIN 

ACİL GÜNCELLEME YAPILSIN SAYIN SAMSUNG YETKİLİLERİ LÜTFEN DEDİKLERİMİZİ KALE ALINIZ !!!!!!!!!!!

image

Sorununun alternatif çözümü. 
Sizlere bildirimlerden haberdar olmak için iki alternatif sunacağım tabiki uygulama düzelene kadar sorun nezbeten çözülmüş olacak. 

image

1. ALTERNATİF 

E POSTA YOLUYLA BİLDİRİM 

ÖNCELİKLE BİR TARAYICIYA GİRİNİZ VE SAMSUNG MEMBERS ARATINIZ SONRA SAYFANIZA GİRİNİZ. 

image

image

image

image

SONRA RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ADIMLARI AYNEN YAPINIZ .

image

image

image

image

SONRA BU AYARLARI YAPINIZ VE KAYDETE BASINIZ ARTIK MEMBERS ÜZERİNDEN SİZLERE GELEN BİLDİRİM E POSTANIZA GELECEK HABERDAR OLACAKSINIZ .

image

image

2. ALTERNATİF 

GEÇİCİ SÜRE TARAYICI DAN KULLANIM YAPARAK HEM BİLDİRİMLERDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ HEM DE İZDEDİĞİZ PAYLAŞIMLARI GÖREBİLİRSİNİZ 2 DURUMDAN BİRİSİ SİZLERİN TERCİHİ İSTER UYGULAMA DÜZELENE KADAR TARAYICIDAN AKTİF ŞEKİLDE KULLANIN İSTERSENİZ E POSTADAN BİLDİRİM ALIN ARADA UYGULAMAYA BAKIN 

(Umarım sizlere yararı dokunmuştur okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba A715FRAMAZANERDEMA71,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

54 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Gönderi için teşekkür ederiz, bilmeyenler için oldukça yararlı bir gönderi olmuş 😊

Bu arada küçük bir eleştiri yapmak istiyorum, bence bu kadar büyük yazmak yerine daha küçük yazman daha iyi olur okunabilirlik açısından.
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum Bora'ya
Diğer
Hemen anlaşılsın diye yaptım kardeşim büyük yazmak algı oluşturur o yüzden 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler 😊 ben 1. Alternatif çözümü uygulamaya geçiyorum.. :)
Diğer
Rica ederim umarım çözüm bulmuşsunuzdur
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
O zor olmaz mı sürekli e postayı kontrol edicen gircen çıkcan bağlantıya tıklıcan herşeyi göremicen bi sürü zahmet bence web daha iyi
Diğer
Verda'ya o kolay geliyo demek ki 🤣
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Veda değil verda -_-
Diğer
Ya klavye yanlış yazmış özür dilerim 😊