cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Play Sistemi Mayıs 2022 güncellemesi yenilikler getiriyor.

(Topic created on: 05-05-2022 06:00 PM)
72 Views
Dark_Side
Expert Level 5
Options
Diğer

Google Play Sistemi Mayıs 2022 güncellemesi; Self Nearby Share, yeniden tasarlanmış Yardım uygulaması ve daha fazlasını sunar

Mayıs ayı, Mayıs 2022 güvenlik güncellemelerinin zamanı. Samsung, Mayıs 2022 güvenlik yama ayrıntılarını zaten ortaya çıkardı ve şimdi Google, Android kullanıcıları için tüm yeni değişiklikleri ve iyileştirmeleri ortaya çıkarmak için Google Play Sistem Güncellemesi destek sayfasını da güncelledi.

Google Play Sistem Mayıs 2022 güncellemesi, genel cihaz performansını artırmak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların Play Store'da kullanılmayan uygulamaları ve oyunları keşfetmelerine yardımcı olacak yeni özellikler ve Play Store faturalandırma sisteminde iyileştirmeler de getiriyor.

Güncellemenin getirdiği en dikkat çekici değişikliklerden biri, Nearby Share'e kendi kendine paylaşımın getirilmesi. Artık, alıcı cihazda, gelen paylaşımı kabul etmeden bile kendi cihazlarınızdan birinden diğerine dosya, bağlantı ve metin paylaşabilirsiniz.

Bir diğer göze çarpan değişiklik, artık Android 12 tasarım dili olan Material You'yu destekleyen Google Yardım uygulamasının yeniden tasarımıdır. Güncelleme hakkında bilinmesi gereken daha çok şey var, aşağıdaki tam değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz.

Google Play Sistem Mayıs 2022 güncelleme değişiklik günlüğü:

Kritik Düzeltmeler

• [Otomatik, Telefon, Tablet, TV, Wear OS] Hesap yönetimi ve sistem yönetimi ve tanılamayla ilgili hizmetler için hata düzeltmeleri.

Hesap Yönetimi

• [Telefon, Tablet] Denetlenen iş hesapları için mevcut cihaz kurulumu alıştırma akışının web tabanlı bir deneyime taşınması.

Cihaz Bağlantıları

• [Otomatik, Telefon, TV] Yakındakilerle Paylaş artık kullanıcıların aynı hesapta oturum açmış cihazları arasında daha sorunsuz içerik paylaşmasına olanak tanıyor.

Google Oyun mağazası

• Uygulama indirme işlemi bekleme sürelerini azaltmaya devam ederken, oyuncuların mobil oyun oynamaya başlamasını sağlamak için İndirdikçe Oyna özelliğinde yapılan iyileştirmeler.

• Sevdiğiniz Uygulamaları ve Oyunları keşfetmenize yardımcı olacak Yeni Özellikler.

• Optimizasyonlar, daha hızlı ve daha güvenilir indirme ve kurulum sağlar.

• Play Pass ve Play Points programlarına yeni özellikler.

• Google Play Faturalandırmasında Geliştirmeler.

• Cihazınızı güvende tutmak için Play Protect'te sürekli iyileştirmeler.

• Çeşitli performans optimizasyonları, hata düzeltmeleri ve güvenlik, kararlılık ve erişilebilirlik iyileştirmeleri.

Destek

• [Auto, Phone, Tablet, TV, Wear OS] Google Yardım uygulamasında tasarım iyileştirmeleri.

Sistem Yönetimi

• Kararlılığı ve performansı artıran sistem yönetimi hizmetlerinde güncellemeler.

Geliştirici Hizmetleri

• Google ve üçüncü taraf uygulama geliştiricilerinin uygulamalarında reklamları, konum hizmetlerini ve yardımcı programlarla ilgili geliştirici hizmetlerini desteklemeleri için yeni geliştirici özellikleri.

2 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkür ederim dostum emegine sağlık 🤗😊
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim dostum 🤗🙏🏻🌹