cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

2 si bir arada

(Topic created on: 09-12-2020 08:05 PM)
196 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar konu başlığımız ikisi bir arada dersiniz ki İkisi bir arada ne biliyorsunuz benim bir soru cevap etkinliğim var bir de ters soru cevap etkinliğim var ikisi birleşik yani Hem ben soracağım Siz cevap vereceksiniz Bu gönderide hem de siz soracaksınız ben cevap vereceğim soracağım soruları yazıyorum şimdi

1-) En sevdiğiniz cihaz nedir (Sadece tasarım olarak)
2-) Gelecek hedefleriniz nelerdir yada 10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz 
3-) Bir matematik sorusu sorayım basit bir soru 7x+8=-2x-5 ise x bilimmeyeni kaça eşittir (X€R)
4-) Sizce Samsung artık One UI Core olayını bitirmeli mi
5-) Sizce Samsung A serisine de 3 güncelleme vermeli mi
6-) f(8x-4)=6x+5 ise f(12) kaçtır? 
7-) Bir bilmece: Arabadan atladı pantolonu patladı bu nedir
8-) Benim 3 ay ban yiyen orijinal hesabımın nicki nedir (Beni yakın tanıyan bilir😂)
9-) Maske takmayanlara yapmak istediğiniz şey nedir 
10-) En sevdiğiniz renk

Benim size bugün soracağım sorular Bunlar hem bunlara cevap verip hem de kendi sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz soran ve cevaplayan herkese teşekkür ediyorum ve İyi akşamlar diliyorum

Dipnot: sizin soracağınız sorulara Yukarıdaki matematik sorularının ve bilmecenin cevabı dahil değildir yani onu kesinlikle sormayın cevabını söylemem onun cevaplarını ve Sorduğum sorular ile ilgili kendi düşüncelerimi yarın açacağım forumda belirteceğim onların cevaplarını yarın öğreneceksiniz yukarıdan bana Oo matematik soruları ve bilmecenin cevabı dışında istediğinizi sorabilirsiniz yukarıdan
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
1-Kesinlikle S10 serisi
2-Çok başarılı bir mühendis
3-Uğraştırma beni 😂😂😂
4-Bitirirse A serisini satamaz😂
5-Ula bi A31 yok ama vermeli kaldıran cihazlara
6-4. yorumdakinin aynısı geçerli
7-Ne bilem ölçmedim ki a....
8-Ufo 205 (ver arkaya müslüm)