cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buzdolabı sorunumun bir türlü giderilememesi

(Topic created on: 08-08-2020 09:13 PM)
208 Views
Mustafa9
Beginner Level 3
Options
Beyaz Eşya

Uzunca bir süredir 8 yıldır kullandığım Samsung buzdolabım günde ortalama 5/6 saat gibi çalışıp boşa geçmesi gerekirken günde hemen hemen 24 saat aralıksız çalışmaktadır..Bunla ilgili Samsung yetkili servisi evime gelip dolabı test ettiler fakat bariz bir şekilde dolabım sorunlu olmasına rağmen sorun olmadığı tarafıma bildirilmiştir..Dolabım sürekli çalışmaktadır benim ve ailem için artık bir can güvenliği tehdidine dönüşmüştür..Lütfen bana yardım edin..Nereye başvurabilirim???

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Beyaz Eşya

Merhaba Mustafa9,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün sorununu çözümlememiz için servis formu, kullanıcı adınız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Beyaz Eşya
Sorununuzu belirttiğim gibi yazarsanız buzdolabının resmiyle size daha net bilgiler verebilirim. Ama müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
0 Likes
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Beyaz Eşya
Müşteri no: 444 7 711
0 Likes
omerdmrkrn
Active Level 7
Beyaz Eşya
garantisi dolmuş ve eski cihaz ya parcasi vs ellerinde yoktur tamiri olmucagindan gecistiriyorlardır
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Beyaz Eşya

Merhaba Mustafa9,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün sorununu çözümlememiz için servis formu, kullanıcı adınız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes