cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Beyaz Eşya kurulum

(Topic created on: 08-21-2020 08:09 PM)
165 Views
Çaydanlık
Active Level 5
Options
Beyaz Eşya

Geçen ay buzdolabı çamaşır bulaşık makinesi kurulumu yapıldı. Gelen servis çok güler yüzlü ve bilgiliydi. Bir sorun çıkar diye bir ay bekledim ama her şey harika. Telefonlarından da çok memnunum. Teşekkürü borç bilirim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Beyaz Eşya

Merhaba Çaydanlık,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Yeni ürününüz hayırlı olsun. 😊

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.  

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Beyaz Eşya
Hayırlı olsun... Sorunuz olur ise ben, kullanıcılar ve Moderötörler size yardımcı olmaya çalışacaktır. Umarım sorunsuz şekilde çalışır...
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Beyaz Eşya

Merhaba Çaydanlık,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Yeni ürününüz hayırlı olsun. 😊

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.  

Teşekkürler.
MOD