cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

AKG kulaklık

(Topic created on: 01-16-2020 10:18 AM)
1361 Views
aytukazikoglu
Beginner Level 5
Options
Audio & Video

Merhabalar, S9+ telefonumun yanında gelen akg kulaklığımın tek tarafından ses gelmiyor kulaklıklar garanti kapsamı içerisinde midir servise götürdüğüm takdirde yardımcı olurlar mı bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Audio & Video

Telefonu ve Akg kulaklığını sana en yakın servise götürerek kontrol ettirebilirsin. Telefon'un garantisi var ise ve kulaklıkta kullanıcı hatası yoksa, garanti kapsamında kontrol sağlanıyor diye biliyorum. aytukazikoglu

View solution in context

7 Comments
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Audio & Video

Telefonu ve Akg kulaklığını sana en yakın servise götürerek kontrol ettirebilirsin. Telefon'un garantisi var ise ve kulaklıkta kullanıcı hatası yoksa, garanti kapsamında kontrol sağlanıyor diye biliyorum. aytukazikoglu

aytukazikoglu
Beginner Level 5
Audio & Video
Çok teşekkür ederim
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Audio & Video

Rica ederim 😃 aytukazikoglu

0 Likes
melek44
Beginner Level 3
Audio & Video
merhabalar samsung galaxy a70 telefonunda fotoğraf çekerken kameradaki saat ve tarih aktifliği varmıdır acaba
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Audio & Video

Pie güncellemesi ile kaldırıldı diye biliyorum. Sadece çektiğin fotoğrafların ayarlarına girdikten sonra "Ayrıntılar" diyerek, tarih ve zamanı görebilirsin. melek44

melek44
Beginner Level 3
Audio & Video
öyle sanırım çok teşekkür ediyorum
0 Likes
HaKo
Beginner Level 2
Audio & Video
A70 aldim bende.1 ay oldu alalı.Gonderilen kulaklıklar zaten hikaye.Simdi zaman zaman ses kesiliyor bazen birinden gelmiyor.
0 Likes