cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

AKG Y400 GARANTİ

(Topic created on: 11-18-2022 07:38 PM)
353 Views
GalaxyAhmet
Active Level 6
Options
Audio & Video

Merhaba iyi akşamlar. Ben Hepsiburada üzerinden Samsung Türkiye garantili AKG Y400 kulaklık aldım. Bir şey merak ediyorum, ben bu kulaklığı garantiye vermek istesem acaba nasıl bir işlem uygulayacağım. Herhangi bir Samsung Yetkili Servise kutu, fatura vs ile göndersem olur mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Audio & Video
Fatura gerekiyor. Faturan varsa garantiye alırlar.

View solution in context

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Audio & Video
AKG Y400 kulaklık nasıl kanka
0 Likes
GalaxyAhmet
Active Level 6
Audio & Video
Samsung ses özelliklerinin tamamını kablosuz destekliyor (Dolby, UHQ ses vs). Hem kablolu hem kablosuz kullanabiliyorsunuz. Type-C ile hızlı şarj yapabiliyorsunuz. Otamatik Play/Pause vs çok iyi. Tek sıkıntısı pedleri, yüksek seste dışarıya çok ses veriyor ve pedleri 1 yıl olmadı içindeki kumaşı toplandı.
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Audio & Video
Fatura gerekiyor. Faturan varsa garantiye alırlar.
GalaxyAhmet
Active Level 6
Audio & Video
Fatura,kutu,içeriği vs hepsi tam
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Audio & Video
Yakınlarda varsa elden teslim et. Kutusuz alırlar buyuk ihtimal sen gene de kutuyla git yanında. Faturan da olsun.
GalaxyAhmet
Active Level 6
Audio & Video
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Mustafa3437
Expert Level 5
Audio & Video
Telefon hariç sistemden sorgulama yapılmayan cihazlar için fatura gerekir. Rica ederim :)
Cosmosium
Expert Level 1
Audio & Video
Evet arkadaşın dediği gibi faturanızla gönderebilirsiniz fakat kullanıcı hatası olursa ücret kesilir ama siz zaten düşürmeden veya fiziksel şiddette bulunmadan bir şey olmaz o yüzden dert etmeyin 😊
GalaxyAhmet
Active Level 6
Audio & Video
Ben zaten evde veya uzun araba yolculuklarında kullanıyorum bu kulaklığı pedlerin içindeki kumaş toplanmış nasıl olduysa hem onun için hem de bi reset attırmak için vereceğim nasıl resetleniyor onu öğrenmek için.