cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

şarj almıyor

(Topic created on: 05-25-2020 11:33 PM)
191 Views
mahir36
Beginner Level 3
Options
Audio & Video

1 haftadır oyun yada herhangi bi uygulamadayken şarj alıyor ama %yükselmiyor ısınıyor sadece sebebi ne olabilir 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Audio & Video

Merhaba mahir36,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
RamazanA30s
Active Level 7
Audio & Video
Batarya kalibrasyonu deneyin veya telefonu kapatın 3 4 saat şarjda bekletin sonra açın düzelmez ise servise uğurlayacağız seni 😥
YasinS10Lite
Active Level 9
Audio & Video
cihazı şarj ederken aynı zamanda dinlendirmeden kullanıyorsun. Buda bataryaya gelen akımın depolanmadan kullanılmasına neden olur. Şuan %sabitleniyor.Bir süre sonra şarj alıyorken bile düşmeye başlar. Buda bataryanın ömrünü tükettiğini gösterir.Eğer cihazın garantisi devam ediyorsa batarya değişimi yapmanıntavsiye ederim.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Audio & Video

Merhaba mahir36,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD