cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

"Akıllı Ev Güvenlik Kiti" Çözümsüzlüğü Devamı

(Topic created on: 07-10-2020 11:31 PM)
350 Views
Mesut3000
Beginner Level 2
Options
Akıllı Ev

Merhaba;

Diğer başlığa yazamadığım için tekrar başlık oluşturmak zorunda kaldım.

Maalesef süreç bana hatalı ürün gönderimi ile devam etti.

Akıllı ev sistemi projemiz servis rezaletine dönüştü.

Öyle hatalar, yanlış işlemler yapıldı ki, buyrun siz yapın yorumunu :

- Servisin bana yaptığı hatalı yönlendirme işlemi (Yetkilinin smartthings Hub ve Zipato Siren'i birlikte gönderin-ikisini birlikte kontrol etmeleri gerek demesi! )

- Arızalı ürünü hiçbir işlem yapmadan geri gönderilmesi (Servisin 2 ürün göndermişsiniz, ayrı ayrı arıza kaydı açın deyip asıl arızalı ürünü (Zipato Siren) geri göndermesi! )

- Sağlam ürüne (Hub) bozuk teşhisi koyup yenisi ile değiştirme (Sorunsuz çalışan Hub'ın arızalı olarak tespit edilmesi-ki diğer tüm sensörler çalışıyor-buradan sağlam olduğunu teyit ediyorum! ) 

- Ve bu yenisi ile değişim kararı verilen ürün yerine farklı ürün gönderme (Hub beklerken bana Zipato Siren gönderilmesi) 10.07.2020 Ki müşteri temsilcim telefonda size Hub gönderilecek demesi öncesinde..

Şimdi elimde 2 adet siren var, Hub yok.  Kurun bakalım akıllı evinizi.

20 gündür bir arpa boyu yol alamadım, TV siparişi vermiştim Samsung'tan, onu da iptal ettim bugün.

Samsung gibi iyi bir markayı rezil ediyorlar.

Arıza Kaydım : 39AUWH0WEC

Buyrun yardımcı olabilecekseniz sevinirim, inanın bu düzensizlikle mücadele gücüm kalmadı, hergün bir çok insanla saatlerce görüştüm. Sonuç bu. Yanlış ürün, kayıp ürün... Prestij kaybı...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Akıllı Ev

Merhaba Mesut3000,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili inceleme süreci devam etmektedir. Süreç tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Akıllı Ev

Merhaba Mesut3000,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili inceleme süreci devam etmektedir. Süreç tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD​

0 Likes