Original topic:

שמואל צייד הבאגים- באג #4- תוקן✅

(Topic created on: 10-21-2021 01:14 PM)
75 Views
שמואל
Expert Level 5
Options
מוצרים לבישים
באפליקציית השעון של הווץ' 4,כשמגדירים את הפעולה שתבוצע בלחיצה כפולה על כפתור ההפעלה,האפשרות למעבר ליישום האחרון מופיע פעמיים משום מה

image

ספרו לי אם תרצו שאעלה כל יום באג אחר או שתרצו שאפציץ את כל הבאגים שאני מוצא באותו היום😅

הבאג תוקן ועוד צעד אחד נצעד לעבר חוויה מושלמת יותר

image

13 Comments
NoamMeir
Expert Level 5
מוצרים לבישים
חחח זה דווקא נחמד שזה כל פעם פוסט חדש
שמואל
Expert Level 5
מוצרים לבישים
חחח כן ככה גם אני חושב,אבל תמיד שמח לשמוע את דעתכם
kobi-dadon
Expert Level 5
מוצרים לבישים

כל עוד כל הפוסטים יעלו לפני שאני קונה אחד . שאדע מה הבאגים :) 

שמואל
Expert Level 5
מוצרים לבישים
חחחח חשוב מאוד,אבל שתדע לך שהשעון באמת מעולה וכל הבאגים האלה ממש שוליים ולא רציניים,בעיקר שגיאות שקשורות לשפה העברית וכל באג שמצאתי עד עכשיו הוא באג שאני בטוח במליון אחוז שיכול להיפתר ברגע באמצעות עדכון תוכנה,אז כמובן תישאר לשמוע על כל הבאגים אבל מבטיח לך שאין לך ממה לדאוג אם זה מה שעוצר אותך מלקנות אותו
עופר
Active Level 6
מוצרים לבישים
לא מטפלים פה בכלום , הם מתעסקים יותר בשיווק לצערי
0 Likes
שמואל
Expert Level 5
מוצרים לבישים
זה ממש לא המצב ידידי,יש מחלקה לכל דבר,זו חברה גדולה,יש מחלקה של שיווק ויש מלקה של פיתוח,ותיקון של תקלות ושיפור זה דבר שלוקח זמן,גם אם זו תקלה קטנה יש עוד הרבה דברים אחרים שקורים מאחורי הקלעים ואני יודע שבסמסונג עובדים קשה ותמיד עושים הכל כדי לשפר ולתקן כל דבר כדי שתמיד המשתמשים שלהם יקבלו את הטוב ביותר,אז לא נורא אם יש כמה פאשלות בשפה העברית,בשביל זה אנחנו משתפים ומוסרים דיווחים והמחלקה שמטפלת בזה רואה הכל ודואגת לכך שהבעיה תטופל,זה עלול לקחת קצת זמן אבל זה קורה,פיתוח תוכנה וניתוח נתונים ועוד הרבה דברים שקורים מאחורי הקלעים לוקחים זמן,ואנחנו נחכה
עופר
Active Level 6
מוצרים לבישים
הלוואי וזה היה ככה.....
פיתוח ושינוי טקסט (בתור מפתח) זה ממש כלום זמן , וגם אני מוכן להתערב שבעוד שני עדכוני גירסה לשעון זה לא ייכנס התיקונים שצריך , אני מכור לסמסונג אבל בצדדים של פיתוח ודאגה ללקוח הם פשוט לא עושים כלום עבור הלקוח הישראלי , גם לגבי המדדים בשעון אין שום מפת דרכים להכנסה של המדדים , גם ב watch 3 טענו שיכניסו בדצמבר , כלום לא קרה ואם תתקשר למשרד הבריאות אין שום אסמכתא שהם פנו אליהם...
בכל אופן אם נשווה לדוגמה לאפל , יש להם כבר שירותי תשלומים , עוזרת אישית , מדדים בשעון שמאושרים כבר כמה שנים , פה הם מתעסקים יותר בשיווק ודחיפת מכשירים (שבזה הם מעולים) מעבר לזה כלום לא מתקדם עבור הלקוח הישראלי
0 Likes
שמואל
Expert Level 5
מוצרים לבישים
נשמע שאתה ממש נפגעת ממשהו,אבל אתה לא צודק בהכל חבר,עדכונים לאפליקציות לא צצות עבור כל פיפס קטן של שינוי טקסט,תמיד מגלים פשלות קטנות כאלה ותמיד יש מה למצוא ואז בעדכון אחד גדול הם פותרים את כל הבעיות האלו,ולא העליתי שום פוסט בכוונה להשמיץ חס וחלילה את סמסונג,אלא רק כדי ליידע אותם בגישה נחמדה על כך שיש עוד כמה גימורים אחרונים לעשות לאפליקציה,כי כשמשתפים הם מוצאים תקלות שלבד הם לא תמיד בהכרח היו שמים לב אליהם,וכך נפתרות יותר בעיות בכל עדכון,ואני בטוח שכבר בעדכון הבא זה יתוקן.הם תמיד דואגים לכל הלקוחות שלהם ובתור לקוח שלהם בכל מוצר שברשותי,אני מבטיח לך שתמיד קיבלתי מהם מענה ותשובה ותמיכה בכל בעיה שנתקלתי בה אי פעם,אם אתה מתכוון לצאט האונליין בתמיכה הטכנית,כן,לפעמים אלה שעובדים שם לא הכי בקיאים אבל תמיד יש מקומות כמו כאן שבהם תמיד תקבל מענה לכל בעיה ותשומת לב רבה לכל דבר שתאמר,לגבי המדדים של האק''ג והלחץ דם בשעונים,אתה כנראה מאותם אלה שאף פעם לא בודקים פוסטים של אחרים אבל כבר מליון פעם חזרו ואמרו תשובה רשמית ממנהל הקהילה בכבודו ובעצמו,השעונים בישראל יקבלו את התמיכה עד סוף השנה,ואנחנו עדיין לא בסופה אז יש לך למה לצפות עד סוף דצמבר,ובהחלט יש אסמכתאות שמראות שסמסונג ומשרד הבריאות כבר מעל חודש בהסכם לשימוש בשעונים,ורק צריך לחכות לעדכון שיפתח את הגישה לישראל,עדכונים כאלה יוצאים רק כשיש מספיק מדינות חדשות כדי ליצור עדכון שכזה וכל עוד יש קצת מדינות לא ישוחרר עדכון אך הובטח שהעדכון ישוחרר עד סוף השנה,כך שזה בתהליך ולקראת יציאה,גם לסמסונג יש עוזרת אישית,פשוט בגלל שישראל היא מדינה קטנה אז לסמסונג העולמית לא משתלם להשקיע בהוספת השפה העברית כשיש עוד המון מדינות גדולות בהרבה משלנו שבהם עדיין אין את השפה המקומית,גם לסמסונג יש שירותי תשלומים שטובים בהרבה מאלה של אפל,וגם השירותים האלו יושקו בקרוב וזה לא בגלל סמסונג,זה הכל העדפה של המדינה,ובקרוב גם גוגל פליי וגם סמסונג פיי יושקו בארץ,ואני בתור לקוח ישראלי מבין אותם ויודע שהם תמיד עושים הכל בשביל הלקוח,הם אף פעם לא הוליכו אותי שולל או אכזבו אותי מבחינת שירות לקוחות,בטח שלא פה בקהילה המדהימה שלנו
0 Likes
עופר
Active Level 6
מוצרים לבישים
כולי תקווה שאתה צודק ידידי , אך כרגע קשה לי להאמין ממתין בציפיה
0 Likes