Original topic:

סקר | מצב לא מקוון 🛜

(Topic created on: 12-25-2022 10:36 AM)
69 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים

image

שבוע טוב לכולם! מקווה שהשבת עברה עליכם בנחת ובשלווה.
ביום שישי האחרון היתה בבית שלי הפסקת חשמל ארוכה, וזה כלל גם חוסר בקליטה. בגלל שהייתי בבית היו לי דברים לעשות, כמו להחליף את הארון לבגדי חורף, לנקות, ותכלס - מה שאני עושה בכל יום שישי. אבל מה היה קורה אם הייתי ללא קליטה במקום אחר?
אני מאמין שכבר קרתה לכם סיטואציה בעבר שהייתם באזור נידח ללא קליטה, בלי אנשים שאתם מכירים, ורק עם סמארטפון ביד. ואין את הממברס, את הרשתות החברתיות ואת כל מה שצריך אינטרנט בשביל לעבוד.

שתפו אותנו בפעולות שלכם בסמארטפון כאשר הוא נמצא במצב לא מקוון! כך כל אחד יוכל ללמוד מהשני ולדעת מה לעשות כשמצב כזה יקרה לו בעתיד.
כשלי אין אינטרנט, אני שומע שירים ב-Samsung Music, מנסח פוסטים לממברס, מסנן תמונות מהגלריה, קורא ספרים וירטואליים וכולי. ומה איתכם?
מאמין שתשתפו איתנו דברים מקוריים ומהנים :)

9 Comments
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
אוי באסה!! סבלתי מהפסקות כאלה שנים אבל לא הייתי במצב לא מקוון כי לא השתמשתי בווויפיי. בכל אופן, אם הייתי צריכה, הייתי מנצלת את הזמן להתעסק בכל מה שרוצה ללא הטלפון. למידה, בניה, קריאה... כמובן אם מוזיקה כמו שציינת
ואם היו מכריחים אותי אז הייתע עוברת על דברים שנשארו לי לא מקוונים או מציירת ב PenUp או עוברת על רשימות ודברים אחרים לכתוב בהערות.
arielbm
Active Level 9
נושאים כלליים
בזמנים הקשים שציינת פה, אני בדרך כלל שם את הטלפון בצד, ופונה לעשות דברים שלא קשורים לסלולרי😁
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
רעיון מעולה לסקר נעם.
שבוע נפלא ושמח!
אני צופה באלבומי התמונות, קורא ספרים אלקטרוניים ומעל לכל - שומע מוסיקה.
אם יש הזדמנות (בדרך כלל יש) גם מצלם.
יונתן-מ
Expert Level 2
נושאים כלליים
לי יש משחקי מחשבה בטלפון,ככה לא משעמם לי בטיסות כשאין אינטרנט יחד עם מוזיקה שאני אוהב.
נושאים כלליים
לא קורה לי שאין לי קליטה, אבל גם אם כן...
מצלם
מסריט
עורך
כותב
שומע מוזיקה
בעיקר מצלם ומנסה דברים..
אבל שוב, זה שאין לי קליטה, לא אומר שיש לי זמן של חוסר מעש...
נושאים כלליים
סקר מעניין ויצירתי.
זה תלוי סיטואציה:
אם אני בבית - אעשה דברים שצריך לעשות בבית, וכמובן עם מוזיקה ברקע.
אם זה מחוץ לבית - תלוי בנסיבות, אם אני עם אנשים, אז מן הסתם אשים את הטלפון בצד.
אם אני לבד נגיד באוטובוס, אדאג לשירים באוזניות ואעשה דברים שלא קשורים לרשת, כמו למחוק תמונות מיותרות, משחקים אופליין ועוד.
yanivoh
Active Level 10
נושאים כלליים
אצלי במצב לא מקוון הספוטיפיי עובד שעות נוספות (דואג תמיד שיהיו פודקאסטים שהורדו מראש )
אני חובב תחקירים של התחום הפלילי חקירות רצח ופשעים.
יכול להאזין לזה שעות
אז במצב לא מקוון שם אוזניות ונכנס לעולם אחר תוך כדי עבודות שוטפות שצריך לבצע
אגב אצלי מצב לא מקוון נכנס עצמוני
מעביר אותו למצב טיסה ואז החגיגה מתחילה
שמוליק
Active Level 7
נושאים כלליים
משחק קאנדי קראש
ChiefKeef
Active Level 3
נושאים כלליים
בנסיעות ארוכות מחוץ לארץ קרה לא מעט שנתקענו בלי קליטה ובלי אינטרנט לשעות ארוכות. פותחים כמה בקבוקי יין, מפעילים מוזיקה ששמורה על הטלפון וככה השעות בלי הקליטה עוברות מאוד מהר 😄