Original topic:

סקירה בקטנה - Samsung T7 SSd

(Topic created on: 05-29-2023 12:53 PM)
43 Views
nadau3
Options
נושאים כלליים
היי חברים,

אחרי שהחלטתי שהגיע הזמן לחדש את הכונן הSSD (Solid State Drive) שאצלי בגלל שהמהירות שלו כבר לא התאימה לצרכים יצאתי למסע קניות וחיפושים
בחיפוש אחרי הכונן הבא מצאתי את סדרת כונני הSSD של סמסונג מסדרת T7 והחלטתי לתת לזה צָ'אנְס.

אז לפני שניגש לחוות הדעת שלי, בואו והכירו את סדרת הכוננים T7 מבית סמסונג 

בסדרה הזו קיימים 3 סוגי כוננים:
  • T7 - הכונן הבסיסי בסדרה,קטן, קומפקטי ומגיע בנפחים בין 500GB ל 2TB
image

• T7 Shield - כונן בעיצוב ומבנה "קשיח" יותר, והגנת מים ואבק בסטנדרט IP65, עמידות לנפילות עד 3 מטר ומגיע בנפחים בין 500GB ל4TB
image

• T7 touch - כונן בעיצוב דומה לדגם הבסיסי אבל מגיע גם עם חיישן טביעת אצבע מובנה ששומר על המידע שלנו מאובטח ומגיע בנפחים בין 500GB ל2TB
image

הכונן שלי - אז בשבילי הבחירה היתה חד משמעית בכונן הT7 Shield שהתאים יותר לצרכים שלי מכיוון שאני מסתובב הרבה ולא תמיד מוגן מגשם והעמידות באה בדיוק במקום.

הכונן הגיע באריזה מעוצבת של סמסונג, ובפנים נוכל למצוא את כל מה שנצטרך כדי להשתמש בכונן.

image

image

כמו כל כונן SSD היום, למרות ההגנה הכונן קטן וקומפקטי, לא דורש חיבור מיוחד לחשמל ומקבל את המתח שלו ישירות מהמכשיר אליו הוא מחובר
יחד עם הכונן מגיעים 2 כבלים שיתאימו ל2 סוגי חיבורי הUSB שתצטרכו TYPE A וTYPE C כדי שתוכלו לחבר אותו גם למחשב הישן שלכם וגם לטאבלט החדש שלכם.

ביום יום אני עובד בעיקר בטאב S8 שלי, ולא מצאתי בעיות בכלל בעבודה איתו בהעברת מידע אליו וממנו בעזרת הכונן 
אפילו כששכחתי את הכבל בבית, הכבל במטען TYPE C הרגיל שלי הצליח לחבר אותו לטאבלט ולהעביר את המידע בלי בעיות.
image

הכונן תומך במהירות העברה של עד 1024 מגה בית לשניה (1GB לשניה) ובבדיקה של המציאות הוא מתקרב יפה מאוד למספרים המוצהרים ועושה עבודה נהדרת. בעזרת תמיכה בUSB 3.2 הוא בהחלט עושה עבודה טובה מאוד ומאפשר להעביר מידע בצורה טובה וחלקה.

מבחינת גודל, למרות שהעיצוב מעט קשיח וגדול יותר מהכוננים האחרים בסדרה הוא נכנס לכל כיס ותא בתיק בלי שום בעיה ובגלל שהוא עמיד הרבה יותר אין את הפחד לקחת אותו בתיק יחד עם עוד דברים.

לסיכום חווית השימוש:
בהחלט עברתי שדרוג משמעותי במעבר לאחד הכוננים של סמסונג והזמן ה"מת" שהיה עובר בהסתכלות על המסך בזמן שהמידע עובר ממקום למקום התקצר משמעותית וחוסך לי זמן בעבודה.
המבנה והעמידות של הכונן מאפשרים לי לעבוד בראש שקט בלי לפחד כל היום מה יקרה לכונן שמצא בתיק וזה דאגה אחת פחות במיוחד שלרוב יהיה שם מידע שחשוב לנו שנרצה לגבות.

יתרונות:
  • העברת מידע מהירה ויעילה
  • מתאים גם לחיבור טאבלטים וטלפונים
  • לא דורש חיבור לחשמל
  • עמידות למים, אבק ונפילות
חסרונות:
  • מעט גדול ועבה יותר מכונן "סטנדרטי"
  • מחיר לא בהכרח לכל כיס

16 Comments
נושאים כלליים
בשמחה נהוראי 🙂
IrisA
Expert Level 5
נושאים כלליים

תודה על הסקירה המפורטת!

נושאים כלליים
תודה איריס
בשמחה 🙂
APhoto4u
Expert Level 5
נושאים כלליים
נדב, תודה רבה על הסקירה המקיפה 🙏
נושאים כלליים
בכיף אלון 😁
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
איזו אליפות, פוסט פשוט מעולה שנהנתי לקרוא. אהבתי שהצגת כמה סוגי כוננים ושפירטת את הכונן שאתה רכשת.
0 Likes
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
ואו נראה מוצר מעולה!
תודה שהוספת בסקירה גם מוצרים נוספים מקבילים לו.
ויפה לראות גם תמיכה בנפח כה גדול של 4T😃
0 Likes