Original topic:

לוקח קשה ויכוחים על טכנולוגיה

(Topic created on: 10-17-2021 12:36 AM)
78 Views
Alon7
Active Level 8
Options
נושאים כלליים
לילה טוב לכולם,
2 בני דודים ודודה שלי קנו אתמול את האייפון 13 פרו מקס.
לאחד היה וואווי, לשני היה 12 פרו מקס ולדודה היה S21 Ultra. 

ההוא עם ה12 פרו מקס מתנהג כמו זומבי ואומר שסמסונג זה **bleep**, מצלמה מזעזעת, איכות גרועה. הוא אומר שהמתקפלים זה לא שימושי ורק אם אפל תוציא את זה זה יהיה באמת טוב. שטוף מוח, זומבי 100 אחוז.

ההוא עם הוואוי שנא פעם אייפון עד שהוא החליט ללכת לצד היותר קל של הוויכוח. הצד המנצח. עכשיו מבחינתו אייפון זה מושלם, כל דבר אחר זה **bleep**. כאילו נמאס לו להיות בצד של האנדרואיד כי זה הצד שיותר קשה להיות בו, אז הוא החליט ללכת על הדרך הקלה.

ההיא עם ה21 אולטרה קנתה את המכשיר שלה לפני חצי שנה. היא הייתה מבסוטה ממש ועדיין אומרת שלדעתה ה21 אולטרה מכשיר יותר טוב. היה לה בעיה באנדרואיד אוטו ולכן היא החליפה. היא שאלה את השניים המדוברים למעלה לפתור לה את הבעיה, ובמקום שהם יחפשו בגוגל מה קרה הם אמרו לה "עזבי תעברי לאייפון ולא פתרו לה את הבעיה". היא התייאשה ועברה.
אתמול באתי ופתרתי את הבעיה, אבל היה מאוחר מדי.
עכשיו אני אומר ברצינות – איזה משחק מלוכלך!!
היא ביזבזה אלפי שקלים מהכסף שלה בגלל השטיפת מוח שעברו האפליסטים.

מפעם לפעם, מוויכוח לוויכוח, אני מבין כמה זה מרתיח אותי כל העסק הזה.
יותר מהכול.
אני רוצה להבהיר נקודה.
אני פשוט מת להסביר לאנשים בהיגיון אבל העולם פשוט עובר לאייפון בזמן האחרון בטירוף. ועל מה?!
למה לאנשים אין הקשבה?
כל השלושה שקנו אתמול את האייפון 13 הם חסרי ידע טכנולוגי. הם קונים מותג. וזה מרתיח אותי...

אני חייב לקנות את הפליפ 3.
כדי להראות להם את העתיד.
להראות להם מה יותר טוב.
להילחם בחברי הכיתה, בבני דודים, באנשים הזרים ברחוב, שקונים אייפון סתם כי זה מותג אופנה. 

לשאלה – מישהו יודע איפה אפשר למצוא פליפ 3 בזול בארצות הברית? זול = פחות מ2400 שקל (זה מה שאני יכול לשלם כרגע).
אבא שלי טס לשם עוד מעט.

תודה לעונים.
13 Comments
Alon7
Active Level 8
נושאים כלליים
והקטע הוא שיש צעדים שסמסונג חייבת לעשות כדי למתג את עצמה כפרמיום.
להפריד את הביניים מהדגל באמצעות לוגואים אחרים.
לעשות לוגו מבוסס אייקון.
להתחיל לפעול!!!
אבל זה פשוט לא קורה😥
נושאים כלליים
בת דודה שלי אחרי שנים עברה ל S10+...מהיום הראשון המכשיר שלה היה גרוע ובסוף עברה לאייפון 11 פרו.
אנשים שמשקיעים אלפי שקלים על טכנולוגיה דור וחצי-שניים אחורה, חייבים לשכנע את עצמם שהם הכי טובים ובלה בלה בלה..
הויכוח הזה לעולם לא ייגמר (או יותר נכון התפוחים תמיד יחשבו שהם הכי טובים) ואין בכלל מה להכנס לזה.
בשביל להפסיק ולקחת את זה קשה, פשוט תתנשא וזה הכל.
צאו רגע, צלמו את הירח בזוםX30 ותשוו.
אה..
יש להם רק זום X3?
נו.
מה נעשה...
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחחח אהבתי. גדול.. איזו תשובה מוחצת.
בעיקר אהבתי את ה תתנשא 😂
EladSolomon
Expert Level 5
נושאים כלליים
ככה זה, מתנשאים עליך תתנשא בחזרה
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
חופשי...אימצתי את הרעיון
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
צודק לגמרי.
חוץ מזה מכשירי הסמסונג הרבה יותר אינטואיטיבים
נושאים כלליים
אני אחד שלא מסכים עם הדרך של אפל בכמה וכמה אופנים, אבל לא ניתן להתכחש לעובדה שיש להם מוצרים שבסופו של דבר עושים את העבודה.
אני לא רואה את עצמי עובר לאייפון, לא מת על התוכנה ולא מת על גניבת הכסף שאפל עושים.
גם אחי לדוגמה היה כמוני, אבל לפני חצי שנה עבר לאייפון בגלל המצלמה...
בסופו של דבר, הכל עניין של טעם.
נושאים כלליים
לדעתי
גלאקסי הוא מכשיר חדשני
אייפון הוא פשוט מכשיר שעובד והכל בו פשוט תמיד עובד ופשוט

קח אדם שלא מבין מספיק בטכנולוגיה ובשבילו אייפון זה כל מה שהוא צריך
מעבד זריז, תמונה שיוצאת פשוט טוב, ותמיכה תוכנתית שתמיד מגיעה

ומצד השני יש לך מכשירי אנדרואיד (כן גם סמסונג חלק מהשוק הזה ואחת הטובות שבהם אבל.. עדיין אנדרואיד)
עולם מבולגן, מלא בחברות ותתי חברות עם מספרים, ראם, סוללות ומעבדים שאתה פשוט נאבד ולא יודע איפה להתחיל איפה להסתכל

כמה אייפוניסטים שאלו אותך על מכשיר מומלץ עד 2000? הרי ברור שהם יקחו אייפון הכי קרוב למחיר ועדיין ימשיכו להנות מאותה מערכת הפעלה שהם מכירים.
ועכשיו כמה לא משתמשי אייפון שאלו אותך מכשיר מומלץ עד?...

לכן תראה הרבה מאוד אנשים שקונים אייפון וממשיכים איתם

אין מה להגיד אנדרואיד זה מכשיר עם פיצ'רים שאפל תציג אולי באייפון 17, חדשנות ותחרותיות אמיתית בגלל ריבוי החברות ומערכת הפעלה פתוחה

סמסונג בהחלט מנסה למתג את עצמה כחברה מתקדמת ושונה מכל השאר ומכשירי הדגל שלה בהחלט על הגל בעניין הזה
אבל עד שהיא לא תבדל את עצמה משוק האנדרואיד( לא צריך להפוך לגן סגור כמו אפל בשביל זה. Harmony os זה דוגמא טובה)
היא תמשיך להיות רוטב טוב בסלט אחד גדול שרק מביני עניין ידעו להעריך אותו.

ולגבי להוכיח... פשוט עזוב אותם ותהנה מזה שאתה יודע מה טוב ולא רק מה נראה טוב.

לגבי המכשיר ממליץ בחום לקנות בארץ למרות הבדלי המחיר בגלל האחריות והרגישות של המכשיר
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
סמסונג = איכות