Original topic:

כל מה שרציתם לדעת על 'אחריות ושירות'

(Topic created on: 11-15-2020 10:40 AM)
8285 Views
Roee
Active Level 8
Options
נושאים כלליים

היי חברים,

אנחנו פותחים שרשור נוסף של שאלות למומחים והפעם - כל מה שרציתם לדעת על אחריות ושירות.

שאלנו אתכם בשבוע שעבר את השאלה הבאה:

רכשתם סמארטפון Galaxy חדש באחת מחנויות Samsung בישראל (תתחדשו!!)

>> מי מספק את האחריות והשירות על המכשיר?

רובכם עניתם 'סאני תקשורת', אבל התשובה היא בעצם... סמסונג ישראל.

Quiz.png

אז כמו שאתם מכירים ויודעים השרשור הזה נועד לרכז את כל השאלות שיש לכם בנושא אחריות ומדיניות השירות של Samsung.

יבואנים רשמיים/מקבילים, אחריות גלובלית/מקומית, הבדלים בין היבואנים, מדיניות תיקונים, ומה בכלל התפקיד של סמסונג ישראל?

מוזמנים לשאול את כל מה שרוצים בנושא ואני יחד עם המגשרים מצוות השירות נענה לכם על כל השאלות.
אנחנו משאירים את השרשור פתוח עד יום שלישי, ה-17/11, בשעה 11:00 ולאחר מכן נשיב ב-LIVE כאן בקהילה.

כללים:

• ניתן לפרסם שאלה אחת כתגובה לשרשור הזה. נא לא לפתוח נושא נפרד עבור אותו האירוע.
  • עם תחילת האירוע נדאג לספק תשובה לכל תגובה שתעלה בשרשור הנוכחי.
  • במידה ויעלו שאלות נוספות כתגובה לתשובות שיסופקו, תוכלו להוסיף בתום האירוע ונענה כמיטב יכולתנו.

כמה הצעות כדי שהכל יזרום בצורה חלקה:

• נסחו את השאלה שלכם בצורה ברורה ומפורטת ככל שניתן כדי שנוכל להשיב ב-LIVE מבלי לבקש פרטים נוספים.
  • השתדלו לבדוק אם השאלה שלכם כבר נשאלה כדי לא להציף את השרשור בשאלות זהות.
  • יש לפעול תמיד בהתאם לכללי הקהילה שלנו.

יצאנו לדרך!

Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים
האחריות של סמסונג ישראל מכסה בשלב זה רק את המכשירים שנרכשו בשוק הפתוח והופצו ע"י סאני תקשורת. שאר היבואנים מספקים שירות ואחריות באופן עצמאי ולא באמצעות סמסונג ישראל.
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
קניתי מכשיר חדש וכתוב שאני צריכה להפעיל אחריות, למה זה לא אוטומטי?
RockyB
Active Level 3
נושאים כלליים
איפה כתוב שצריך להפעיל אחריות
0 Likes
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
על הקופסא
Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים
נוכל לענות רק על האחריות של סמסונג ישראל כי אנחנו לא יודעים איך זה מבוצע בכל אחת מחברות הסלולר. לגבי האחריות של סמסונג ישראל, האחריות מסופקת באופן אוטומטי לפי מועד הפעלת המכשיר. הפעלת המכשיר מבצעת תקשורת מול השרת באופן אוטומטי והיא נרשמת במערכות לטובת שירות באחריות.
אין צורך לבצע כל פעולה יזומה בנושא הזה.
Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
רכשתי מכשיר מ Amazon האם הוא באחריות?
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים
בכל מקרה שרכשת מכשיר סמסונג, יש חברה שמספקת לו אחריות בין אם זה בארץ או בחו"ל. מומלץ לבדוק לפני הרכישה מי מספק את האחריות. במקרה של מפיץ/חנות שהיא לא ישראלית - סביר להניח שהאחריות תסופק ע"י נותן השירות במדינת המקור.
באופן פשוט יותר - יבוא רשמי יקבל שירות ואחריות בישראל. מכשיר שנרכש בחו"ל יקבל שירות ואחריות במדינת המקור.
נושאים כלליים
למה תיקונים במרכזי שירות אורכים זמן ארוך מדי?
אתם לא מצפים שבנאדם ב 2020 יצטרך לחכות 10 ימי עסקים (מילה מכובסת לשבועיים, שלא לדבר על זה שכבר יצא לי לחכות חודש!!) לקבל את המכשיר שלו.

אני משער שרוב התיקונים הם שברים, למה לא להעסיק טכנאים במרכזים הללו *ולשלוח אליהם* את החלפים ולא לשלוח את המכשיר אל נקודה מרכזית, מה שמצריך ימי איסוף, נקודות רבות בדרך ועוד ועוד.
(בדיוק כמו שעובדים במוסכים - שליח שמביא את החלקים)

אני מניח שזה בשביל לא לשלם שכר לעוד עובד, אבל הגיע הזמן לחזור לתת שירות מעולה כדי להרוויח עוד לקוחות וגם לקוחות מרוצים.

אגב, כשבאים למרכזי סמסונג (למשל במלחה) בשביל לקנות - היחס מעל ומעבר. כשאתה בא לממש אחריות - אתה מתייבש בתור וגם מקבל יחס איך נאמר..? קקה. זו הסיבה שהפסקתי לרכוש "אחריות סאני"
לא שווה את ההפרש במחיר אם היחס והשירות הוא פשוט גרוע!
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים
מהירות התיקון ואיכות התיקון אלה שני פרמטרים מובילים מבחינת סמסונג ומנוטרים באופן שוטף ובקפדנות רבה כדי לספק שירות מהיר ואיכותי.
מבלי לגעת במספרים, למעט מקרים פרטניים זמן התיקון נע בין יום אחד לימים בודדים. ישנם מקרים חריגים ונשמח לקבל יותר פרטים לגבי המקרה שאתה מתאר בהודעה פרטית כדי לתחקר ולהבין את הסיבה לעיכוב.
סמסונג ישראל מפעילה באמצעות סאני תקשורת 15 מרכזי שירות עם טכנאים בפריסה ארצית - כולל סניף מלחה.
השנה היתה מאתגרת במיוחד עם הגבלות הסגר, דבר שאילץ אותנו לסגור את השירות בסניפים מסוימים ולהפעיל שירות שליחים. עם זאת, ללקוחות במסגרת אחריות הפעלנו שירות שליחות ללא עלות בכל תקופת הסגר. עם זאת, כתוצאה מכך זמני התיקון אכן עלולים להתארך.
אנחנו פועלים כל הזמן לשפר את השירות ונמשיך לעשות זאת למען הלקוחות שלנו.
תודה על המשוב.
נושאים כלליים
תודה על התשובה.
(תגובה חפירה, מקווה שתקראו)
המקרים שתיארתי מתייחסים ל2019 (לפני הקורונה) ומתועדות אצלכם כבר כמה וכמה פעמים. הפסקתי לרכוש באחריות סאני *בגלל* זה.

שמח לשמוע שמדובר על ימים בודדים, אבל מצטער לעדכן - אין לזה שום אחיזה בשטח.
מרגע מסירת המכשיר לתיקון ועד שהוא מגיע למרכז שלכם (בראש העין?), מקבל תיקון ואז חוזר ללקוח - הנה לכם שבועיים במינימום.

אני שמח שהתיקונים של סמסונג הם ברמה גבוהה (מנסיון של שנים מולכם ומול מעבדות פרטיות)
אבל...
וזה אבל גדול - כמי שהמכשיר שלו הוא כלי עבודה, זה שיקול עצום באם לרכוש מכשיר פרימיום, שחלילה ותצטרך תיקון, השירות יהיה גרוע ולא תואם לצורת העבודה של היום.

אני למרכז השירות של סמסונג שקרוב אלי, פשוט לא מגיע יותר.
הייתי מוכן אפילו לשלם קצת יותר בשביל לעבוד ישירות מול סמסונג עם שליח ולא עם סוכנות שפשוט...לא עומדת בקצב או ברמת הציפיות שלי כלקוח "עסקי" / כבד.

אגב, קולגות שעובדים כמוני, פשוט נטשו את המותג, ופשוט רוכשים מכשירים זולים. כאלו שאם ינזקו, פשוט יעדיפו לרכוש חדש.