Original topic:

הנושאים החמים של השבוע – 4/10/2020

(Topic created on: 10-17-2020 09:21 AM)
74 Views
Roee
Active Level 8
Options
נושאים כלליים

היי חברים!

שלום לכולם וברוכים הבאים לקהילת Samsung Members! אנחנו מאוד שמחים שהצטרפתם אלינו.

הקמנו את הקהילה במטרה לנהל דיונים פתוחים וכנים עם כל אוהדי סמסונג בישראל, לקוחות קיימים ומתעניינים. זה המקום לשאול שאלות, לשתף בטיפים, חוויות על המוצר, וכל דבר שיסייע לכם להפיק את המירב מה-Galaxy שלכם. אנחנו מתכננים עוד הרבה פעילויות והפתעות בהמשך, ומי שמכיר את הפעילות בקהילות סמסונג בעולם יודע שזו גם פלטפורמה מצוינת עבורנו לתגמל את האוהדים הנאמנים. אז אנחנו מקווים שקהילת Samsung Members תהפוך לקהילה שתהנו לבקר בה, וכדי לעזור לזה לקרות יצרנו מספר כללים.

על כללי הקהילה תוכלו לקרוא כאן.

תנאי השימוש המלאים מופיעים בקישור הבא.

וגם העלינו פוסט קצר לגבי שיטת הדירוגים והענקת התגים.

אז בואו ונכיר קצת את הצוות. אני רועי, מנהל הקהילה, עובד בסמסונג ישראל בחמש השנים האחרונות. חובב גאדג'טים וטכנולוגיה ותמיד שמח ללמוד ולחקור עוד. יש לנו שלושה מגשרים בקהילה שאולי כבר הספקתם לפגוש: ליאור (Lior@), תום (Tom7@) ועדן (_Eden@) – כולם מביאים איתם הרבה ידע וניסיון בשירות המובייל של סמסונג ותוכלו להיעזר בהם בכל נושא שתרצו. נשמח להכיר גם אתכם! ספרו על עצמכם בתגובות.

Untitled.png

בכל שבוע נביא לכם את סיכום האירועים הבולטים ונציין את חברי הקהילה המצטיינים! מה היה לנו מאז השקת הקהילה?

הפוסט החם #1

הפוסט הראשון שנבחר הוא הדיון שהעלתה ליאור לגבי גיבוי של המכשיר. גיבוי אוטומטי תורם לשקט הנפשי בכל מקרה שעלול לקרות. יש היום המון דרכים לגבות את המידע וליאור צירפה גם מדריך מצוין שכולל מספר דרכים. מוזמנים לקרוא ולהגיב! קישור לפוסט נמצא כאן.

הפוסט החם #2

פוסט היכרות מעולה שהעלה LordLiron@ צבר 16 תגובות עם מלא תגובות מעניינות – "איזה מכשיר יש לכם ומה אתם הכי אוהבים בו?" למי שרוצה להכיר כמה פיצ'רים מעניינים שהופיעו בתגובות מומלץ מאוד להציץ ולשתף! כדי להגיע לפוסט לחצו כאן.

התיוגים החמים

על מה דיברו בקהילה בשבועיים האחרונים? אלה התיוגים המובילים שמצאנו: OneUI#, וגם Bixby# ו-BixbyRoutines#.

אין ספק שיש עניין גדול לקראת שחרור גרסת One UI 3.0 למשתמשים ואני מקווה להביא עדכונים בעניין הזה בקרוב.

חברי הקהילה הבולטים

בכל שבוע נציין את החברים הבולטים ואחת לחודש גם נבחר את חברי הקהילה הטובים ביותר.

אז נכון שלא צברנו עדיין חודש ובכל זאת...

ספטמבר מאחורינו ורצינו להגיד תודה וכל הכבוד ל-Nivnaor32@ האלוף שהספיק לצבור בתקופה קצרה כבר 246 לייקים! וגם 6 פתרונות! מעורב מאוד בקהילה ואנחנו מאוד מעריכים!

וגם LordLiron@ עם 35 לייקים ופתרון אחד, אבל בעיקר הרבה תובנות ותגובות ענייניות ומקצועיות! תודה לירון!

Hot2.png

הפתרונות החמים

יש לכם Note ולא מבינים למה ה-S Pen לא פועל בנקודה מסויימת בתצוגה? כנסו לכאן כדי ללמוד על הפתרון.

נעלם לכם החיווי של אחוז הסוללה בשורת המצב? כנסו לכאן כדי ללמוד איך ניתן להוסיף חזרה באמצעות שינוי ההגדרות.

אלה היו הנושאים החמים של השבועיים הראשונים לפעילות של הקהילה. נעדכן שוב גם בשבוע הבא!

חג שמח לכולכם! ובואו נכיר אתכם – מוזמנים לספר לנו על עצמכם בתגובות.

19 Comments
bmh222
Beginner Level 3
נושאים כלליים
😉
AlmogM
Active Level 1
נושאים כלליים
שלום לכולם,
אני אלמוג, עובד כבר כ 11 שנים בתחום כטכנאי סלולר, כבר הרבה שנים עובד ומתקן מכשירי סמסונג.
שיהיה לכולם חג שמח
טלקר
Active Level 1
נושאים כלליים
היי אלמוג,אשמח אם תוכל לעזור לי,הטלפון שלי נעול מלבד טביעת אצבע גם באמצעות pin code,שכחתי את הקוד,יש אפשרות.לשחזר סיסמה או משהו?
0 Likes
AlmogM
Active Level 1
נושאים כלליים
טלקר,
יש לך אולי חשבון סמסונג?
בעזרת חשבון סמסונג תוכל להתחבר ל Find my mobile של סמסונג ודרך שם לפתוח את הנעילה
Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
יש משהו יותר טוב מכם מרגיש שיש לי משפחה חדשה שאני נמצא בא קוראים להם משפחת סמסונג....🥰
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
היי,
איך יוצרים ב-Members היפר קישור כמו בפוסט הנוכחי?
Tom7
Active Level 5
נושאים כלליים

היי ניב,

ניתן להשתמש בפונקציה הזאת דרך PC.
בסרגל הכלים שמופיע בדיוק מעל גוף הפוסט, תוכל ללחוץ על הכנס/ערוך קישור>
כתובת קישור> כתובת הקישור.
טקסט להצגה> הטקסט שיופיע במקום הקישור.

שבוע מעולה!

Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
תודה רבה
israelbb
Active Level 5
נושאים כלליים
מתי היה הone ui 3.0 בטא
0 Likes
AsiSuis
Beginner Level 2
נושאים כלליים
היי אני אסי, משתמש סמסונג ואנדרואיד חדש אחרי 13 שנים עם כל האייפונים למינהם, התחדשתי ב Galaxy Z Fold2, מאוהב במכשיר,
מתי סמסונג ידחפו את העדכון שיאקטב את הקישורית
5G, האמת קצת מאכזב שהתברר לי רק בדיעבד שאצטרך להמתין לעדכון גרסה של סמסונג כאשר יש מכשירים אחרים שכבר יכולים ליהנות מזה, אשמח לדעת אם מישהו יודע מתי יהיה עדכון בנושא, תודה
0 Likes