Original topic:

הנושאים החמים של השבוע – 4/10/2020

(Topic created on: 10-07-2020 11:42 PM)
6159 Views
Roee
Active Level 8
Options
נושאים כלליים

היי חברים!

שלום לכולם וברוכים הבאים לקהילת Samsung Members! אנחנו מאוד שמחים שהצטרפתם אלינו.

הקמנו את הקהילה במטרה לנהל דיונים פתוחים וכנים עם כל אוהדי סמסונג בישראל, לקוחות קיימים ומתעניינים. זה המקום לשאול שאלות, לשתף בטיפים, חוויות על המוצר, וכל דבר שיסייע לכם להפיק את המירב מה-Galaxy שלכם. אנחנו מתכננים עוד הרבה פעילויות והפתעות בהמשך, ומי שמכיר את הפעילות בקהילות סמסונג בעולם יודע שזו גם פלטפורמה מצוינת עבורנו לתגמל את האוהדים הנאמנים. אז אנחנו מקווים שקהילת Samsung Members תהפוך לקהילה שתהנו לבקר בה, וכדי לעזור לזה לקרות יצרנו מספר כללים.

על כללי הקהילה תוכלו לקרוא כאן.

תנאי השימוש המלאים מופיעים בקישור הבא.

וגם העלינו פוסט קצר לגבי שיטת הדירוגים והענקת התגים.

אז בואו ונכיר קצת את הצוות. אני רועי, מנהל הקהילה, עובד בסמסונג ישראל בחמש השנים האחרונות. חובב גאדג'טים וטכנולוגיה ותמיד שמח ללמוד ולחקור עוד. יש לנו שלושה מגשרים בקהילה שאולי כבר הספקתם לפגוש: ליאור (Lior@), תום (Tom7@) ועדן (_Eden@) – כולם מביאים איתם הרבה ידע וניסיון בשירות המובייל של סמסונג ותוכלו להיעזר בהם בכל נושא שתרצו. נשמח להכיר גם אתכם! ספרו על עצמכם בתגובות.

Untitled.png

בכל שבוע נביא לכם את סיכום האירועים הבולטים ונציין את חברי הקהילה המצטיינים! מה היה לנו מאז השקת הקהילה?

הפוסט החם #1

הפוסט הראשון שנבחר הוא הדיון שהעלתה ליאור לגבי גיבוי של המכשיר. גיבוי אוטומטי תורם לשקט הנפשי בכל מקרה שעלול לקרות. יש היום המון דרכים לגבות את המידע וליאור צירפה גם מדריך מצוין שכולל מספר דרכים. מוזמנים לקרוא ולהגיב! קישור לפוסט נמצא כאן.

הפוסט החם #2

פוסט היכרות מעולה שהעלה LordLiron@ צבר 16 תגובות עם מלא תגובות מעניינות – "איזה מכשיר יש לכם ומה אתם הכי אוהבים בו?" למי שרוצה להכיר כמה פיצ'רים מעניינים שהופיעו בתגובות מומלץ מאוד להציץ ולשתף! כדי להגיע לפוסט לחצו כאן.

התיוגים החמים

על מה דיברו בקהילה בשבועיים האחרונים? אלה התיוגים המובילים שמצאנו: OneUI#, וגם Bixby# ו-BixbyRoutines#.

אין ספק שיש עניין גדול לקראת שחרור גרסת One UI 3.0 למשתמשים ואני מקווה להביא עדכונים בעניין הזה בקרוב.

חברי הקהילה הבולטים

בכל שבוע נציין את החברים הבולטים ואחת לחודש גם נבחר את חברי הקהילה הטובים ביותר.

אז נכון שלא צברנו עדיין חודש ובכל זאת...

ספטמבר מאחורינו ורצינו להגיד תודה וכל הכבוד ל-Nivnaor32@ האלוף שהספיק לצבור בתקופה קצרה כבר 246 לייקים! וגם 6 פתרונות! מעורב מאוד בקהילה ואנחנו מאוד מעריכים!

וגם LordLiron@ עם 35 לייקים ופתרון אחד, אבל בעיקר הרבה תובנות ותגובות ענייניות ומקצועיות! תודה לירון!

Hot2.png

הפתרונות החמים

יש לכם Note ולא מבינים למה ה-S Pen לא פועל בנקודה מסויימת בתצוגה? כנסו לכאן כדי ללמוד על הפתרון.

נעלם לכם החיווי של אחוז הסוללה בשורת המצב? כנסו לכאן כדי ללמוד איך ניתן להוסיף חזרה באמצעות שינוי ההגדרות.

אלה היו הנושאים החמים של השבועיים הראשונים לפעילות של הקהילה. נעדכן שוב גם בשבוע הבא!

חג שמח לכולכם! ובואו נכיר אתכם – מוזמנים לספר לנו על עצמכם בתגובות.

19 Comments
Tom7
Active Level 5
נושאים כלליים

שלום לכולם!

אני תום, כבר קרוב ל- 3 שנים בתחום המובייל בסמסונג, אשמח לעמוד לשירותכם בכל פניה. חג שמח לכולם!

Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
היי אשמח לדעת מתי יוצא האנדרויד 11
0 Likes
warrior333
Active Level 2
נושאים כלליים
למי ששאל מתי יוצא האנדרואיד 11... סביר להניח שחודש הבא
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים
היי כולם, כיף להכיר!
אני ליאור,עובדת בשירות הלקוחות של סמסונג ישראל בארבע שנים האחרונות.
אוהבת ספורט ומתמחה בעיקר בקרוספיט💪🏼
חג שמח והמון בריאות לכולם😊
אק21
Beginner Level 2
נושאים כלליים
לא מצליח להתחבר לבלוטות ו לויפי לאחר עדכון תוכנה
0 Likes
נושאים כלליים
תודה רבה על הפרגון, אמשיך בדרך הזו.
בהצלחה לכולם 🙂
_Eden
Active Level 3
נושאים כלליים
היי חברים!
אני עדן, עובדת בשירות הלקוחות של סמסונג מזה כ-3 שנים.
אוהבת בעלי חיים, יש לי כלב גדול ומתוק שאני מאוד אוהבת! 🥰
מאחלת לכולכם חג שמח!
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
באהבה❤
שמח לשמוע שנבחרתי ובלטתי😃
טוב, אז אני ניב מאז ומתמיד הייתה לי אהבה לטכנולוגיה חדשנות ובעיקר ל-Samsung.
בעקבות הריגוש הזה למדתי 10 י'ח אלקטרוניקה + הנדסאי אלקטרוניקה.
דבר אחרון יש לי אוסף של קופסאות מכשירי Samsung שהיו לי
ואשתף עם חברי ה-Members בהמשך😄
רינתי
Active Level 1
נושאים כלליים
מהמם מגיע לך