Original topic:

הנושאים החמים של השבוע - 21/11/2021

(Topic created on: 11-25-2021 08:40 PM)
45 Views
IrisA
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים

בעלי Galaxy Z החדש התפקדו!

אוהבים לכתוב על החוויות שלכם מהמתקפלים החדשים שלכם? אז עכשיו תקבלו על זה פרס.

שתפו אותנו בסקירה מפורטת על אחד מדגמי Z החדשים ו2 הסקירות הטובות ביותר יקבלו Galaxy Watch 4 במ-ת-נ-ה!

אז תכינו את המקלדות ובואו להשתתף בפעילות המפנקת שהכנו עבורכם, יהיה מעניין😉

11.jpeg

לפרטים נוספים לחצו על התמונה.

הפוסט החם #1

בואו לקרוא עוד מדריך מעולה של nadau3 מסדרת המדריכים על Good Lock. והפעם נדב מספר לנו כיצד להתאים את המקלדת ב-Galaxy שלכם לשימוש האישי שלכם >> לחצו כאן למעבר לפוסט.

הפוסט החם #2

MonSamaung העלתה סקירה מפורטת מאוד על ה-Note 20 Ultra 5G שלה שכוללת הרבה יותר מרק מפרט טכני >> בואו לקרוא את חווית השימוש של מון.

הפוסט החם #3 

השלמה נוספת לצוות המומחים! השבוע חגגנו לNivnaor32 את הקידום שלו לדרגת Expert >> בואו לברך את ניב על הקידום!

חברי הקהילה הבולטים

השבוע רצינו להודות לMonSamsung על הפעילות שלה בקהילה שלנו, השבוע מון קיבלה 213 ❤️ והגיבה 53 תגובות. נהנו לקרוא את הסקירה שלך ותמיד שמחים לפתוח את היום עם תמונות הזריחה שאת מעלה (היחידה שמצליחה לתפוס אותה בשעות הקטנות של הבוקר)😊

גם Yoav2021 בלט מאוד השבוע, העלה לנו הרבה תמונות מעולות וגם שיתף אותנו בטיפ מעולה! תודה רבה על כל הפעילות בקהילה שלנו😍

חברה שבלטה מאוד השבוע היא dina1204 שהדהימה אותנו בתמונות שלה, וקיבלה השבוע 297❤️. תודה רבה על התמונות המעולות מקווים לראות עוד מהן😇

הפתרונות החמים

לא מצליחים לרדת שורה ביישום ה-WhatsApp? בואו לגלות מהו הפתרון.

סופ"ש מעולה לכולם!💙

Avichai
Expert Level 4
נושאים כלליים
סופ"ש נעים ושבת שלום לכולם, כל הכבוד לחברים הבולטים, ובהצלחה לבעלי הסמארטפון המתקפל מצפים לסקירות מעולות😉
נושאים כלליים
כל הכבוד, חברים!
שבת שלום 🙂
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
איריס, תודה רבה על הפרגון 🙏🏼

שמחתי לכתוב ושמחתי לחלוק איתכם את השמיים שלי 😉 (וותיקים, להתפקד!)

מעריכה מאד את כולכם, ומאד מאד את מי שקרא וקורא את חוויית השימוש שלי! (בהווה ובעבר... וואלה! כשחושבים על זה, זו הרביעית, והכל בזכותכם)

תודה מיוחדת לחברים הטובים שדאגו להישאר בקשר בפרטי (ולמגיבים העקשניים!) ודאגו שאחזור לפעילות!! ולזה אני קוראת חברים. בלי לדעת את שמי ומי אני, אתם עדיין שם. מעריכה מאד.

נדב וניב יא אלופים! דינה ויואב - שיחקתם אותה 💪

שיהיה סופשבוע טוב ונעים ושבת של מנוחה ושלווה ❤
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
מגיע לך בצורה בלתי רגילה ♡ אני אמור להתפקד כן??
מחכים לסקירות נוספות בעתיד הקרוב (=S22U, מבחינתי אני קונה לך)

סופ"ש מעולה לך!! השבת אני מקווה להספיק לקרוא ספר+ כי הספרייה עוד רגע שולפת סכינים
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחחחחחחח בעז"ה שנזכה לעוד סקירות טובות גם בלי שתצטרך לקנות לי 😂

תודה נועם אתה משהו מיוחד!
(ולהתפקד, בטח! השמיים שלי... אם לא אתם, אז מי יבין את גיבוב השטויות שלי)

ושלא יעיזו להתעסק לי איתך שם בספרייה
אבל בלי קשר, כן, תקרא! שבת זה היום
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
😂 אבל אנחנו רוצים את הסקירות הכי עדכניות למכשירים שעכשיו יוצאים לשוק! סתם לא, גם על הנוט 20 אולטרה זה סבבה חחח
אבל יאללה לסקירות הבאות אנחנו מחכים

את מיוחדת! את לא מבינה איך אני שמח שאת פעילה ככה שוב אין לי איך לבטא את זה בלי שזה יזוהה כספאם של אימוג'ים וצרחות וירטואליות

תקשיבי הם קצת איימו שנחזיר להם את הספרים 😂 אבל לא סיימתי מה אני אעשה!!!
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחחח תודה כן בעז"ה שאכתוב להנאתי על ה S22U אם אחליט שאוהב אותו... נחכה להשקה!

(צרחות וירטואליות 😂 טוב בטח כבר הבנת שאתה חלק מאלה שרשמתי עליהם שבזכותם הצלחתי לחזור לפעילות...)

ותגיד להם שאני באה
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
נו אז את חייבת שיהיה לך את המכשיא, לא אכפת לי איך - מתנה, קנייה, זכייה, שוטטות בחנות של סמסונג והתעסקות במכשיר עד שהמוכר צועק עלייך בצדק

לגבי הסוגריים - ❤ אני באמת, בשיא הרצינות, לא יכול לראות את הקהילה כאן בלעדייך. סליחה.

חחחח אעדכן אותם
למרות שזה לא נראה לי יעזור, אלא אם את המנהלת הכללית של הספריות בארץ או משהו
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחחחחח וואלה בכייף יללה עכשיו צריכה להתחיל לחסוך!!

משמח לשמוע, חיממת לי את הלב ❤
מקווה שלא תצטרך לראות את הקהילה בלעדיי 😉

לא המנהלת, אבל מטילת סכינים בעצמי. אז שירגיעו. ואתה, אתה תקרא כבר את הספרים. שבת שעון חורף, הזמן קצר והקריאה מרובה
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
תגידי לי אם את צריכה השלמה של הכסף
סתם די גם אני רוצה לקנות את זה אופפ

גם אני מקווה אהמ!!! תלוי רק בך. סתם, גם בי, כי אני יכול לסחוט אותך באיומים שתישארי 😃 אמאחה זה נשמע רע תשכחי מזה 😂

אה נכון את מטילת סכינים אמיתית איך שכחתי
אז כן זה טוב שתבואי כגיבוי, אם כי כאשר הם יראו סכינים יש מצב שישלחו לנו צו הרחקה משם אז לא יודע אם זה חכם
המלאכה מרובה מאוד, מקווה שאקרא הרבהה