Original topic:

הנושאים החמים של השבוע 07/05/2023

(Topic created on: 05-11-2023 06:39 PM)
6524 Views
NoyS
Moderator
Moderator
Options
נושאים כלליים

היי ממברס!
איך אתם? מקווים שאתם רגועים ונכנסים לקהילה שלנו בשביל להפיג את המתח 😊
אנחנו כאן כדי להזכיר לכם על ההטבה השווה של סמסונג ותו הזהב!

50322-z_1080x564.jpg

אז מה היה לנו כאן השבוע?הפוסט החם של השבוע #1 הכרזנו על הזוכים באתגר הצילום המדהים שעלה בקהילהכנסו לראות ולפרגן לזוכים המאושרים!
הפוסט החם של השבוע #2סיפרנו לכם על הדרך המיוחדת שבה תוכלו לשכנע חבר עם אייפון לעבור לסמסונג - בעזרת הדמיית ממשק סופר מגניבה😉ספרו לנו אם יש לכם חבר שעבר מאייפון לסמסונג (ואם הוא עדיין לא בקהילה כדאי שייכנס!)

הפוסט החם של השבוע#3מתי בפעם האחרונה חשבתם על המקלדת שלכם?אנחנו כבר יודעים כמעט איפה כל אות בעיניים עצומות, אבל לא בטוח שכולנו יודעים איך להפוך אותה לנוחה עוד יותרהמדריך הבא של LordLiron יכול להוסיף לכם הרבה :)הפוסט החם של השבוע #4שירזיי מזכירה לנו כמה חשובה הנגישות!סמסונג מנגישה דרך הטלוויזיה שלה את שפת הסימנים, שאותה אפשר לראות בגדול יותר במקום בבועה הקטנה.לא יודעים איך? כנסו לפוסט הפוסט החם של השבוע #5ל"ג בעומר זה היום של Digitai, הצלם שלנו שמשתף אותנו בטיפים מדהימים יחד עם תמונות אששש🔥ולמרות של"ג בעומר כבר עבר, זה פוסט ששווה לכם לשמורהפוסט החם של השבוע #6קבלו את הפינה השבועית של שמואל עם הטיפ ה-18!!!
חוץ מזה ששמואל שלנו אלוף, הטיפ שלו השבוע פשוט מצויין בנושא פיצול מסך במכשיר :)

החברים הבולטים של השבוע
יוחנן – חבר מסור שמגיב, מרים ודואג לשמר את האווירה בקהילה, אחראי על פינת הפרגון 😊

ואנחנו מורידים בפניו את הכובע - מפרגן לכולם בתגובות בלי סוף ותמיד משתדל לעזור במה שצריך!

Oriel – חוץ מהתמונות המעולות שלו, אוריאל לא מפספס הזדמנות לספר על שיטות הצילום שלו, משתף בטיפים מקצועיים ומייצר דיונים על הלוקיישנים או הגדרות המצלמה.

מוזמנים להכנס לגלריה ולצלול לעולם שלו דרך המצלמה. 🤗

התמונות האהובות של השבוע השבוע הגלריה שלנו נצבעה בצבעי כתום ושחור ואנחנו חסרי מילים מכל היופי.Oriel משתף אותנו בשקיעה מרהיבה בדרום הארץ

NoyS_0-1683817615541.gif

image.jpg

לעומתו, אריקו משתף אותנו בשקיעה בסגנון טרופי

image.jpg

ולבסוף, NoamMeir  שנדמה שקרא את הטיפים בקהילה וצילם מעולה את מדורת ל"ג בעומר שלו!

image.jpg

הפתרון של השבוערוצים להחליט אילו התראות לשמוע כשאתם מחוברים לאוזניות? כנסו לגלות את הפתרון.

סוף שבוע נעים לכולם! 💜

30 Comments
נושאים כלליים
שיהיה סופ"ש שקט וזהיר לכולם! תשמרו על עצמכם! 💙
כל הכבוד לכל הבולטים!
תודה רבה רבה על הבחירה בפוסט שלי 💙

שבת שלום!
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
סיכום מעולה!
תמונות אשש🔥🔥
סופ"ש רגוע ושקט🙏🏼
APhoto4u
Expert Level 5
נושאים כלליים
ברכות חמות לחברים הבולטים,
תודה לך נוי על הסיכום השבועי
ושהיה סופ"ש שקט ורגוע.🙏
שבת שלום 🙂
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
תודה רב נוי!
ציינת כאן את אלופי האלופים ואני כל כך גאה בהם ומסכים איתך מאוד שהממברס הוא מקום המקלט הטוב ביותר לנוכח כל מה שקורה.
סופ"ש נעים ובטוח❣️
נושאים כלליים
תודה על הסיכום הנהדר!
שיהיה לכולם סופ"ש בטוח ורגוע 🙏🏻
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
סופ"ש שקט ורגוע לכולם . תשמרו על עצמכם .. אוהב ❤️
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
אוהבים אותך קובי!
gaya21
Active Level 9
נושאים כלליים
לקח לי שעה להסדיר את הנשימה לאחר שהייתי באוטובוס בזמן אזעקה (הייתי שלוש דקות נסיעה מהבניין שבו פגע הטיל ברחובות) 😮💨.
אבל עכשיו אני בבית, ויש לי מקלט קרוב 🙂
MonsiuerLeon
Expert Level 1
נושאים כלליים
תודה לאל שלפחות אצלך הכל בסדר