Original topic:

הוסיפו עוד שפה ל bixby מה איתנו?!?!?

(Topic created on: 11-18-2022 02:40 PM)
64 Views
עופר
Active Level 6
Options
נושאים כלליים
אפילו פקודות בסיסיות , אין מצב שזה עובר ככה חלק כאשר סמסונג מוציאים מיליארדים עבור זה ואנחנו לא בפנים , יש פה כוח צרכני אדיר! חבל שההנהלה פה לא שולחת להם בקשה עבור פיתוח לשפה העברית
18 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
נושאים כלליים
היי, האם אתה מתכוון לספרדית בניב לטיני אמריקאי?
הצורך בתמיכה בשפה העברית מתבטא באזור קטן ובכמות משתמשים מועטה יחסית ולכן, אם בכלל יוחלט להרחיב את התמיכה של bixby בעברית - לא נראה שזה יקרה בקרוב...
עופר
Active Level 6
נושאים כלליים
אני לא חושב שאנחנו קטנים אם היינו ככה קטנים גם אפל לא היו טורחים להשים תמיכה לסירי בעברית בסוף יש להם את אותו מודל צרכני כולל משאבים וצוות פיתוח שיושב פה בארץ , זה פשוט מהצד נראה כמו זלזול של ההנהלה פה שלא דוחפים לזה , תחשוב על כמות המוצרים שהם משווקים פה בארץ החל מסמארטפונים ועד מקררים זה פי 4 , חבל שזה ככה (לדעתי)
Kfeer
Expert Level 4
נושאים כלליים
תחשוב על שווקי העולם לפי כמות אנשים, עכשיו בוא ננסה רגע לדרג כמה דוברי כל שפה יש גלובלית.
לצורך ההשואה יש יותר דוברי אמהרית או סווהילי מעברית בעולם.
למעשה, עברית אפילו לא ברשימת 45 השפות הכי מדוברות
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_languages_by_total_number_of_speakers
0 Likes
עופר
Active Level 6
נושאים כלליים
אז מה אפל ראו שסמסונג לא רואים?
0 Likes
Kfeer
Expert Level 4
נושאים כלליים
חיפזון, סירי יודעת עברית פחות טוב משב"חים שקפצו מעל הגדר
עופר
Active Level 6
נושאים כלליים
אף פעם לא היה לי אפל אז אני לא יודע למען האמת , אבל בכל זאת אנחנו בשנת 2022 אף אחת לא צמא לכל הפונקיות שיהיו בעברית , מספיק פעולה פשוטה של להתקשר למישהו מאנשי הקשר ולאט לאט עוד פיצ'ר ועד 9יצ'ר זה היה מקל פה המון קשה לי להאמין שהמפתחים פה לא יודעים לכתוב פעולה כ"כ פשוטה וליישם את זה באחד מהעדכונים , במיוחד ש ה api של ביקסבי פתוח לכולם
0 Likes
Vallhalla
Active Level 10
נושאים כלליים
דבר ראשון שילמדו לתת עדכוני גירסה בזמן אחרי זה נדבר על שפה
0 Likes
עופר
Active Level 6
נושאים כלליים
תכלס 😅
DaOldMan
Active Level 8
נושאים כלליים

דווקא יש שיפור גדול בעידכונים מסמסונג, לפחות ככה נראה לי.

לגבי Apple, זאת חברה חזירית שמוכרת רק מכשירי Premium אז כל ה Market Share גם בישראל כולו זה Flagships. סמסונג מוכרת מעט יחסית Flagships ולא מעט זה סידרה A נראה לי. אז לא מדובר על אותו רווח בשום צורה. רק היום פרסמו ש Apple עם רווח תפעולי של 80% מכלל כל המכשירים הניידים בעולם 😞 . לא סתם הם חברה הכי עשירה.... וחבל שכך.

גם אני שמעתי שהעברית של סירי ברמה ירודה. זה עדיף על הכלום של סמסונג. בכל מקרה מקווה שגוגל יפעילו לנו Assistent בעברית, גם ככה הוא הכי טוב בעולם בתחום זה.

0 Likes