Resolved! Solved

Original topic:

דברים שישפרו את סמסונג

(Topic created on: 11-23-2020 07:42 AM)
206 Views
Anonymous
Not applicable
Options
נושאים כלליים
אפליקציות שותפות

לסמסונג יש מלא אפליקציות שותפות וזה מאוד מבלבל, כמו: חנות גוגל, חנות סמסונג וכו'.
אני חושב שמאוד חשוב שסמסונג תהיה אחידה עם האפליקציות שלה.

דגמי מכשירים וסוגי מכשירים

לסמסונג יש אוסף רב של סוגי מכשירים, לדוגמה: סדרת ה- J, S, A, Z ועוד... עד כדי כך שזה מאוד יכול לבלבל את הלקוח וחברות שונות לא ישקיעו זמן לתאם את האפליקציות שלהם לסוג מכשיר שהלקוח מחזיק.
לפי דעתי סמסונג אינה צריכה כל כך הרבה סוגי מכשירים, יש לסמסונג את המכשירים המעולים שלה מסדרת ה- S.

אופציות ובחירות

לסמסונג יש רשימה רבה של אופציות ובחירות שלפי דעתי מעולים אך ישנם יותר מידי, לדוגמה: קישור ל- Windows, אפליקציה מעולה, אך עם זאת ישנה עוד אופציה - DeX שהיא עוד אופציה לחבר את המכשיר למחשב בצורה כזו או אחרת, אך ישנה את הדרך המקורית והנחמדה שהיא פשוטה וקלה, לחבר את המכשיר למחשב ולראות את התיקיות, להעביר, להעתיק וכו'.

סיכום

לסיכום, סמסונג היא חברה מעולה אך היא עושה די והותר. 
זה רק מראה שלסמסונג אכפת מאוד שהיא שומעת ללקוחות שלה וזה מעולה, אך היא אינה צריכה לקחת כל דבר שיציעו לה.
אני חושב שאם סמסונג יהפכו את את עניין החברה מיותר מידי לפשוט יותר היא תהיה החברה הכי טובה שאי פעם ידעו.

תודה רבה על זמנכם!

image
Samsung

9 Comments
55541ido
Active Level 7
נושאים כלליים
אני מסכים קצת עם הפוסט, אני עם גלקסי נוט 10 פלוס ואני טובע באפשרויות השונות של המכשיר. כעיקרון אני מת על זה שיש מלא מלא אופציות, ואני מאוד אוהב את הממשק הנוח של סמסונג, אבל יש אנשים שזה יכול להיות להם קצת יותר מדי עמוס😅
Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
אני חושב שאני הוא ה'אנשים' האילו 🤣
55541ido
Active Level 7
נושאים כלליים
גם אני. קצת. אני חושב.
זאת אומרת, מצד אחד אני שונא אנדרואיד נקי עם מעט אופציות, ובגלל זה הלכתי על סמסונג דווקא. מצד שני, יש פעמים שאני מרגיש שהפונקציות והאפשרויות לא נגמרות, וזה הופך להיות קצת יותר מדי.
אני חושב שאם הייתה ביקסבי בעברית אז זה היה יכול להיות יותר פשוט, כי אז היינו פותחים אותה ומבקשים ממנה לעשות פעולות שונות עם המכשיר, והיא הייתה עושה אותם, ולא היה צריך להסתבך עם המכשיר.
אבל זה לא קיים, לצערי.
Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
אולי יהיה קיים בעתיד.
0 Likes
נושאים כלליים
צודק לגמרי הקטע יותר מידי מבלבל
Solution
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים

תודה על הזמן שלך והמשוב!

מקווה שלא תכעס עלינו יותר מדי אם נשיק השנה את סדרת ה-M בישראל :)

Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
לכעוס? מה פתאום, אתם חברה טובה סה"כ.
Hosam7h
Beginner Level 5
נושאים כלליים
hi
Anonymous
Not applicable
נושאים כלליים
👋