Original topic:

איך לדעתכם משפיעה הטכנולוגיה על העולם?

(Topic created on: 10-17-2021 07:54 PM)
70 Views
LordLiron
Options
נושאים כלליים

שלום לכולם.

הנושא הזה מדובר רבות, התקדמות הטכנולוגיה עוזרת לנו המון, אבל מצד שני יכולה גם להזיק.

מדובר על הרשתות החברתיות; השפעתן על האופי וההרגשה.

AI; טכנולוגיה שכל הזמן לומדת אותנו על מנת לעזור לנו, אבל מצד שני היא לומדת יותר מדי עד כדי כך שרובוטים מחליפים בני אדם בכל מני משרות ועבודות למיניהם.

היוטיובר המוכר Mrwhosetheboss פרסם סרטון על הנושא הזה, וברוב הנקודות שלו אני מאוד מסכים איתו, וזה אכן מדאיג בצורה מסוימת.

רציתי לדעת מה דעתכם על כל הנושא? איך הטכנולוגיה השפיעה עליכם? לרבות לטובה או לרעה?

שתפו אותנו.

להלן קישור לסרטון:

I'm worried about humanity's future. - YouTube

9 Comments
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
ידע אינסופי
0 Likes
LironHazan
Active Level 7
נושאים כלליים
זה סרטון פוקח עיניים.
הוא מתאר את מה שכולנו כבר יודעים אך הסכמנו לקבל אותו.
10/10
נושאים כלליים
נכון אמרת, וזו אחת מהבעיות הגדולות.
הוא פוקח עיניים, אנשים מסכימים עם זה ומבינים שזה עושה רע, אבל מחליקים את זה.
זה אפילו סוג של התמכרות.
EladSolomon
Expert Level 5
נושאים כלליים
זו בהחלט התמכרות
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
כבר זמן רב שאני דואגת מהעיניין הזה... וזה קונפליקט כי מצד אחד אנחנו אוהבים את הטכנולוגיה והיא בהחלט עוזרת לנו המון וחוסכת זמן וטרחה ומצד שני היא מטרידה והסוף הלא ידוע שלה מדאיג.
תוסיף על חדירה לפרטיות, רשתות חברתיות שרב בהן הנזק על התועלת וקיבלנו חיים מוזרים ביותר שלא בהכרח רצינו.
ובלי לראות עדיין את כל הסרטון, כבר הספקתי לראות שהוא חשוב מאד.
נושאים כלליים
בהחלט מדאיג.
בתור אחד שבילדותו המוקדמת לא היו קיימות עדיין רשתות חברתיות, הדרך בה תיקשרנו ומה שהיינו, אני שם לב לשינוי לרעה.
וגם המסמכים של פייסבוק שהודלפו, שהם מודעים לבעיות הנפשיות וכו' שהם עושים ובכל זאת מתעלמים מזה.
זה נורא.
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
כן, זה נורא.
אני שמחה שלפחות אנחנו גדלנו בלי זה, ומרחמת כלכך על הילדים שגדלים לתוך זה ורק עם זה. הם לא מכירים אחרת. הילדות שלנו היתה כלכך אחרת. גדלנו במציאות ולא בדמיון מאחורי מסכים ומקלדות. מה תיהיה הילדות של עוד כמה דורות?!
ופייסבוק ודומיה בכלל, כלכך צריך לסגור אותם לאלתר.
LironHazan
Active Level 7
נושאים כלליים
עכשיו זה מסכים,
כשזה יהיה מיינסטרים, כשהטכנולוגיה תהיה טובה יותר וזולה יותר אז קסדת מציאות מדומה.

כמה שזה נראה לך עכשיו גרוע,
זה יהיה הרבה יותר גרוע בעתיד.
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
כן, יש בהחלט סיבה לדאגה. ותוסיף על זה את בריאות הנפש של האנושות