Original topic:

Watch only mode הצעת יעול

(Topic created on: 02-21-2022 09:04 PM)
76 Views
Benny407
Active Level 1
Options
מוצרים לבישים

שלום אני רוצה להציע הצעת יעול,לי יש את הגלקסי וואצ 4 ויש שם את האופציה למצב שעון בלבד.

מצב מצויין שנועד לחסוך לסוללה, אני רוצה להפוך את המצב הזה שבעצם יעזור גם לשומרי שבת או לכל מי שרוצה שהשעון יהיה רק שעון, למי שלא יודע מצב שעון בסמסונג וואצ 4(לא יודע לגבי שאר הדגמים) יש אופציה שנקראת watch only, היא בעצם מבטלת הכול, לחצנים, התראות ואת כל החיישנים של השעון עצמו.

הבעיה? בשבת אסור לנו לבצע פעולה מסויימת כלומר raise to wake לא טוב וגם לחיצה על לחצן צדדי לא טוב, ובמצב שעון השעון עובד מראה שעה אבל בכדי לראות את המסך צריך ללחוץ על לחצן הצד.

הצעה שלי זה אולי להגדיר את מצב שעוו שנוכל להגדיר אותו לפי תיעדוף שלנו, כלומר שנוכל להשאיר את המסך שיעבוד 24/7, זו הגדרה פשוטה ואני בטוח שהרבה אנשים יהנו מאופציה כזאת ובכלל קהילת שומרי השבת!

18 Comments
Benny407
Active Level 1
מוצרים לבישים

זה גם מה שאני חושב לעשות הגדרות למצב לפני, שידע בעצם מתי ללכת לישון לדוגמה ב22:00 ואז ידלק שוב ב08:00

0 Likes
Benny407
Active Level 1
מוצרים לבישים

בעוד יפה שעון על היד בכל מצב, אני מעדיף שמה שיש לי על היד יראה לי לפחות דבר בסיסי, שעה :). 

כרגע המצב מאוד מחמיר, או שאתה לא שם את השעון על היד כי הוא עושה פעולות, או שאתה מכבה אותו, שני המצבים לא נוחים במיוחד שאתה משלם על מוצר סכום בעל לפחות שלושה ספרות 

0 Likes
Benny407
Active Level 1
מוצרים לבישים

מוכרת הבעיה, אבל היא בדרכ נפטרת מעצמה, בעצם יש סוג של "הטמעה" על הצג ברגע שהוא מראה את אותו הדבר לזמן ממושך, אני מאמין שיש אפשרויות שונות כדי להקל על המצב כגון עדיין שמצב שינה של שעון יעבוד משעה עד שעה מסויימת, אבל ככה או ככה ברגע שמצב של "הטמעה" נגרמת למסך היא בדרכ נפטרת מעצמה משימוש רגיל ולא תוך זמן רב .

עכשיו בעוד מצב שעון הוא מצב סופר בסיסי אנחנו מדברים על להפוך את מצב שעון ובעצם לתת לו הגדרות מלפני שימוש, נגיד אולי אפשרות של זמן(אולי לשים לו כמו מצב שבת שהוא יודע באיזה שעה להפעיל את מצב השבת(כניסת שבת) ובאיזה שעה לבטל(יציאת שעת)) ועוד כל מני אופציות מאוד פשוטות לתכנון.

0 Likes
Or_D
Active Level 3
מוצרים לבישים
מקווה רק שסמסונג ישימו לב ויוסיפו את זה באחד מהעדכונים הקרובים, באמת מדובר במשהו מאוד בסיסי שלדעתי יועיל מאוד להרבה אנשים
Nivnaor32
Expert Level 5
מוצרים לבישים
ברוך הבא לקהילת Samsung Members!
ההצעה פורסמה כאן בעבר.
לדעתי רעיון מעולה!
Eliel
Expert Level 1
מוצרים לבישים
היי! רעיון מעולה!
העניין הוא שמצד ההלכה צריך להיות בטוח ב100 אחוז שהוא לא מפעיל שום חיישן, כי מבחינה הלכתית אסור שזה יבצע שום מדידות בשבת,
ותאמת, בתור אדם שומר שבת, אני חושב שלהשתמש בשעון חכם בשבת קצת מעיב על אווירת שבת, כאילו זה דברים של חול, אבל זו דעה אישית שלי....😄
0 Likes
Benny407
Active Level 1
מוצרים לבישים

מסכים לחלוטין, אבל אין שום עניין בכך, אנחנו מדברים על אופציה להפוך את השעון החכם, לשעון "טיפש" לזמן מסויים כלומר יש לך שעון מחוגים או דיגיטלי שאתה לובש בשבת והשעון החכם יעשה בדיוק את זה, כשתגיד לו הוא יהיה רק "טיפש" כלומר רק יציג לך שעה.

עכשיו בעוד הדבר מעט שנוי במחלוקת רוב הרבנים מתירים כבר שעונים חכמים כל עוד השימוש העיקרי שלהם הוא השעון *מלכתחילה* וכל עוד לא רואים כל שינוי שמתבצע כלומר מותר לשעון לבצע את הפעולות האוטומטיות שלו, צעדים וחולי, אבל שלא תראה אותם , אבל ככה או ככה התקווה שלי היא בעצם ממש שהשעון יהיה "טיפש" שלא תיהיה מחלוקת בעניין ושאדם השומר שבת לא ירגיש שהדבר לא לעניינו.

0 Likes
IrisA
Expert Level 5
מוצרים לבישים

בוקר טוב,

אני מעבירה את ההצעה שלך לצוות המפתחים, 

העברתי הצעה דומה לפני מספר חודשים, כרגע אין צפי לחידוש בנושא.

תודה על הפניה והמשך יום מעולה!

Benny407
Active Level 1
מוצרים לבישים

תודה רבה לך.

ואני מקווה שהפעם תיהיה יותר היענות לפיצר זה, אני מאמין שאת רואה בעצמך שיש ביקוש לפיצר כזה ואני בני בטוח שהיא עוד הרבה אנשים שיסכימו ויגידו שזה פיצר הכרחי, רובם פשוט לא נכנסים לכאן או פשוט לא רוצים להגיב, אבל ככה או ככה אם זה לא יקלט שצריך להכניס פיצר כזה לפתוח עוד פוסטים שכאלו זו האופציה שלנו, עד שיתנו לנו את הפיצר המבוקש.

0 Likes