Original topic:

Watch only mode הצעת יעול

(Topic created on: 02-21-2022 08:04 PM)
106 Views
Benny407
Active Level 1
Options
מוצרים לבישים

שלום אני רוצה להציע הצעת יעול,לי יש את הגלקסי וואצ 4 ויש שם את האופציה למצב שעון בלבד.

מצב מצויין שנועד לחסוך לסוללה, אני רוצה להפוך את המצב הזה שבעצם יעזור גם לשומרי שבת או לכל מי שרוצה שהשעון יהיה רק שעון, למי שלא יודע מצב שעון בסמסונג וואצ 4(לא יודע לגבי שאר הדגמים) יש אופציה שנקראת watch only, היא בעצם מבטלת הכול, לחצנים, התראות ואת כל החיישנים של השעון עצמו.

הבעיה? בשבת אסור לנו לבצע פעולה מסויימת כלומר raise to wake לא טוב וגם לחיצה על לחצן צדדי לא טוב, ובמצב שעון השעון עובד מראה שעה אבל בכדי לראות את המסך צריך ללחוץ על לחצן הצד.

הצעה שלי זה אולי להגדיר את מצב שעוו שנוכל להגדיר אותו לפי תיעדוף שלנו, כלומר שנוכל להשאיר את המסך שיעבוד 24/7, זו הגדרה פשוטה ואני בטוח שהרבה אנשים יהנו מאופציה כזאת ובכלל קהילת שומרי השבת!

18 Comments
מוצרים לבישים
צעד נדרש אני מת להשתמש בשעון שלי גם בשבת ואין אופציה אם יעשו דבר כזה זה מטורף
נחום
Expert Level 5
מוצרים לבישים
ברוך המצטרף לקהילת Samsung Members ישראל.
רעיון מצוין!
MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
נכון דובר על זה פה בעבר. היה פוסט דומה. אמנם יש Always on display אבל לא מאמינה שהסוללה תישאר 24 שעות... כי כמובן שאין אפשרות חיסכון בחשמל יחד עם AOD. חבל.
אני ממש בעד שישימו אופציה כזאת.
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
איכשהו הגעתי לפה אבל

באופציה הזאת המסך שחור ורק חלק קטן ממנו עובד בשביל להראות את השעה ולדעתי גם בבהירות גבוה מידי מהרצוי
0 Likes
Avichai
Expert Level 4
מוצרים לבישים
הצעה מעולה (שכבר הוזכרה בעבר אך לא יודע מה היה איתה) טוב שהקפצת את הנושא שוב.
צריך לזכור שזה לא רק ביטול לחצנים והשארת המסך דלוק, אלא גם ביטול חיישנים, דבר שאפשר לעשות אותו במכשיר הסמארטפון עצמו (כך שנחמד אם יהיה גם בשעון כזו אופציה) דרך אפשרויות למפתחים כמו שהעלו בעבר...
באמת מקווה שיהיה משהו שמספק, ועוד גם אם יהיה כזה דבר זה יצריך התייחסות של אחד ממכוני כשרות טכנולגית שיבדקו לעומק ויחתמו כשרות. כך שיש לאן לשאוף 😄
ישי
Active Level 7
מוצרים לבישים
מסכים בכל מילה
מצטרף לעצומה...😉
Or_D
Active Level 3
מוצרים לבישים
רעיון מצויין אבל אני לא יודע עד כמה הוא אפשרי, למיטב ידעתי השעון משתמש בoled שזה מצויין לשמור על הסוללה כאשר אפשר להדליק רק חלקים ספציפים במסך, הבעיה שסוג מסכים אלה נוטים להיצרב כאשר מציגים את אותו הדבר בזמן ממושך וזה למה אתה תראה שהaod בטלפון כל הזמן משנה את מיקומו בטלפון, הבעיה שמסך של השעון קטן מדי ולכן לא היה מקום להזיז את השעון כדי למנוע צריבה, בנוסף הדרך היחידה שאני רואה את הסוללה של השעון מחזיקה 24 שעות היא פשוט להציג את השעה על רקע שחור כדי לחסוך בסוללה אך המסך עדיין יהיה עלול להיצרב, בנוסף לזה במצב שעון בלבד השעון מכבה את מערכת ההפעלה ומשאיר רק אחת בסיסית שרק מציגה שעה, אני לא בטוח כמה אפשרי להוסיף לה הגדרות כאשר השעון לא מפעיל אפילו את מסך המגע
מוצרים לבישים
מה זה משנה שיהיה כל המסך שחור העיקר שעון לשבת
Or_D
Active Level 3
מוצרים לבישים
לדעתי אם הם יצליחו למצוא דרך לאפשר לכך בלי שהמסך יצרב זה יהיה פיצר מעולה ואפילו הייתי מגדיר אותו כחובה, והוא יהפוך את השעון ליותר מתאים לציבור שומר מצוות שאולי יפריע להם לשלם כל כך הרבה על שעון שישמש אותם רק ביום חול, אולי אם הם יאפשרו להגדיר תדירות שבו השעה תוצג, נגיד כל דקה המסך ידלק ויציג את השעה וככה לחסוך בסוללה וימנע צריבה של המסך, אולי אפשר להוסיף הגדרות שמשעה ספציפית השעון מפסיק להדליק את המסך נגיד מכניסת שבת עד שבת בבוקר השעון לא יציג שעה כדי לא להפריע לישון
0 Likes