Original topic:

Watch 3

(Topic created on: 07-05-2022 07:05 PM)
125 Views
mgS23
Active Level 6
Options
מוצרים לבישים

רבעון חדש כבר כאן.
להמתין לעוד אחד?
לא שאני צריך את התכונת א.ק.ג. בשעון. הוא כבר עבר לילד.
אבל .... זה כמו שלקנות אוטו עם מזגן אבל בלי אישור להפעיל אותו.
9 Comments
Shmuel1992
Active Level 7
מוצרים לבישים
ממש ככה ... עברתי לwatch4 קיבלתי מתנה אבל גם שם אין מי יודע מה עדכונים
0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
לא מעוניין כבר בעדכון הזה

אני מת לאיזה עדכון שיביא גרסה חגשה של oneui watch
Tizen
משהו
שמוליק
Active Level 7
מוצרים לבישים
העדכונים של השעונים הם על הפנים.
לוקח להם שנים להגיע...
מה שהכי מעצבן, שיש לי את הגרסה היוצר יקרה, גרסת ה- LTE ודווקא הוא מקבל את העדכונים רק איזה חודשיים אחרי גרסת הבלוטוס...
הזוי.
כמו"כ אצל עדכוני התוכנה עבור כלל המכשירים, לרוב ה-22 מקבל ראשון אך גם כאן יש לא מעט פעמים שאין "צדק" בסדר הפצת העדכונים.
מקווה שסמסונג יטפלו בכל הנושא הזה של עדכוני התוכנה לפחות כמו אצל אפל שכולם אבל כולם מקבלים באותו רגע
0 Likes
shmuel4
Active Level 3
מוצרים לבישים
אל תשווה את אפל. הם עובדים בצורה שזה מתאפשר להם טכנית. סמסונג משתמשים עם אנדרואיד שזה לא בונים את ליבת התוכנה והם צריכים לבצע התאמות לחומרה שונה.
שמוליק
Active Level 7
מוצרים לבישים
בהחלט יש סיבות מאוד מוצדקות אך אני בטוח שהם יכולים להשקיע יותר בזה, לפחות בסדר העדיפויות...
shmuel4
Active Level 3
מוצרים לבישים
אבל זה נכון שאני זוכר בזמנו שהיה לי S10 קיבלתי עידכון לפני הNote10. שזה לא יפה... 😐
0 Likes
עופר
Active Level 6
מוצרים לבישים
הכל פה חרטא בפיתה... הם רק מתעסקים פה בדחיפת מכשירים ובפרסום של טאלנטים ושיווק אין פה רבע מהיחס שצרכני אפל מקבלים , גם עלי עבדו כשמכרו לי את ה watch 3 וסיפרו לי שיהיה עדכון לזה ברבעון הראשון , ראה עוזרת אישית למשתמשי אפל זה זמין משנת 2016 , אפל פיי , מדדים באפל אחרי שהכריזו על זה לא עבר שלושה חודשים ויש אישור בישראל , בסמסונג הכריזו על זה ה fda אישר ולקח שנה ו 5 חודשים "לאשר"את זה יש פה משהו מאוד מוזר.... כנראה שלצערי לא איכפת להם מהלקוחות אלא רק איך למכור , לעשות קמפיינים , תחרויות ריצה , הכל פה רק שיווק ככה נכנסים להנהלה הבחירה לצערי , זה פשוט מתסכל , כבר חושב על תביעה ייצוגית
סבן
Active Level 2
מוצרים לבישים
כל מילה שלך כתובה בסלע!!! לסמסונג ישראל אין מושג בשימור לקוחות!! חבל שסמסונג העולמית לא רואים איזה נזק גורמים להם כאן
עופר
Active Level 6
מוצרים לבישים
אין גם דרך להסביר להם... רשמתי כמה מיילים חריפים לסמסונג העולמית
0 Likes