ביטול
מציג תוצאות עבור 
חפש במקום זאת 
האם התכוונת ל: 

הנושא המקורי:

Buds pro. כן, אז גם אני [חוויית שימוש]

(הנושא נוצר בתאריך: 18:42 12/04/21)
MonSamsung
Active Level 10
אפשרויות
מוצרים לבישים
,Well
התכנון המקורי היה לעשות סקירה על ה
 Buds live,
אבל נו, What do you know, לא הצלחתי וכנראה שהם גם לא נבראו בשבילי, והם יימסרו לידיים (אוזניים) טובות, (אולי בכל זאת אכתוב עליהן, מתישהו. במיוחד אחרי שקיבלתי מהצוות הנפלא ערכת התאמה לאוזניות, פשוט לא הצלחתי עדיין לגבש דיעה ולהבין מה קורה) והנה אנחנו פה עם ה Buds pro המדוברות.

image
כל התמונות המצורפות לקוחות מאתר סמסונג

חייבת להגיד שקצת חששתי בהתחלה, במיוחד אחרי שראיתי גם ברחבי האינטרנט סקירות שונות על נפילות, ואני, למודת ניסיון שכמוני מהנפילות של ה live.... אבל אז הבנתי שכל אחד הוא שונה ולכל אחד יתאים מה שמתאים. אז לקחתי צ'אנס, וכמתנה לחג לעצמי - קניתי.

!?Shall we start

image

image
 

מוציאה אותם בהתרגשות מהקופסא (אפילו המוכר התרגש איתי!!!) ומניחה אותם ביראת כבוד באוזניים. אני יעצור ואגלה לכם משהו: לא הסתכלתי איך לשים, פשוט החלטתי הפעם לשים אותם איך שנוח לי!! פשוט איך שהן רוצות להתיישב שם!! נכון, יש הוראות וכו' וכו', אבל התברר לי שהבחירה בדרך זו היתה נכונה בשבילי, ובכלל לא משנה אם היא הנכונה. אני אפילו לא רוצה לדעת מה 'נכון' לפי ההוראות. רוצה שהן יישבו כמו שצריך, שאשמע טוב, שלא יכאב לי ושיהיה לי נוח!!

!OK, let's dive in

צלילי הסביבה:
מסתובבת לי במרכז העיר ההומה, סידורים-של-לפני-החג, מחליקה את האוזניות לאוזן וישר שומעת את הרעשים האלה, נו, של הסביבה... שמעתי את הצעדים שלי, את הרעש של השקית עם הבורקס ביד, את שתי הבחורות בצרפתית, ואת ההוא שם בטלפון.
אני מדגישה, הן עדיין מנותקות מהטלפון! אבל הסביבה סוג של אצלי באוזניים. לא יודעת איך להסביר.
צימדתי אותן לטלפון, והפעלתי מוזיקה. האמת? לא ציפיתי, והנה הפלא ופלא שומעת את המוזיקה ונהנית ממנה, ועדיין שומעת את כל אותם הרעשים. כן כן, הצעדים, השקית, הצרפתית וההוא עם הטלפון. ולא בהגזמה. פשוט בתוך-כדי, בהשתלבות. 

סוף סוף ללכת עם אוזניות ולא להרגיש מנותקת!! אני חייבת להרגיש שאני בשליטה על העיניינים, והנה, זה לגמרי אפשרי גם עם אוזניות!!

ביטול רעש פעיל:
כשישבתי באוטובוס של חופרים זה נחמד, עד שהבנתי שאנשים חופרים הם חסרי תקנה והדבר היחיד שיעזור איתם זה לזרוק אותם מהחלון.
בקיצור, על זה דוקא בניתי יותר, וציפיתי ליותר, אבל עדיין, זה יותר מבסדר, וגודל האכזבה בוודאי שלא עולה על גודל ההנאה.
(החופרים-חסרי-התקנה הם כנראה האחוז האחד שלא מתבטל בביטול הרעשים... אם אני לא טועה, לדברי סמסונג זה מבטל עד 99% מהרעש 😂)

זיהוי קול:
בחנות רועשת לדבר עם המוכר/ת, או בתחנת אוטובוס, זה פגז. ממש נפלאות הטכנולוגיה. אבל בבית - לכבות. יש פעמים שזה מציק שמתנמך כמעט עד הסוף ואז חוזר (ניתן לבחור את מספר השניות שבו זה יחזור אם לא נשמע הצליל שלך, שזה מגניב). 
הנקודה היא, שזו פונקציה שצריך להתאים אותה למקום ולזמן.
אם יש בינכם כמוני שאוהבים לשיר יחד עם השיר, אז אי אפשר לשיר עם השיר כשזה דלוק 🤭!!! (מצד שני, אתם תדעו אם בטעות תחשבו בקול או תדברו לעצמכם, תחשבו על זה 😂)

בשעות הראשונות כשהסתובבי איתן, ניסיתי גם אכילת בורקס, (כן נו הבורקס שבשקית שאותה שמעתי טוב מידי עם 'צלילי הסביבה'), וחשבתי שהימנית עומדת ליפול, (נשמע מגוחך, הא?! אבל יש את החשש החבוי הזה שכשנלעס זה ייפול 😂) אך הכל עבר בשלום. הבורקס נאכל, הבטן תפחה והאוזניה נותרה במקומה.

באותה הזדמנות נכנסתי גם למדוד בגדים (לא! זה דבר שאני לא נוהגת לעשות! אין לי סבלנות או זמן ואני אוהבת לקחת ולצאת. לא יודעת איך נולדתי בת) הבגדים נמדדו והאוזניות - אכן כן - נותרו במקומן. פרט לחולצה אחת,
(come on, you shouldn't had to try this) וכנראה גם היתה קטנה מידי (מה חשבת לעצמך?!) ואוזניית ימין מצאה סוף סוף את דרכה אל כוח הכבידה.

אני לא מבינה גדולה בכל הטכנולוגיה המשוכללת של הסאונד, אבל אני חייבת לציין שאני נהנית מאד מהצלילים ולא רק של המוזיקה. אני חושבת שלראשונה אני יכולה לדבר בטלפון עם אוזניות ושומעים אותי כמו שצריך!

מה שקשה לי (כן, יש גם):
בווליום יחסית גבוה, גם כשלא full volume, שומעים מבחוץ. הכוונה, שמי שלידי ישמע וכנראה שזה יפריע לו ובצדק. או לפחות לרוב האנושות. לא יודעת למה חשבתי שלא תיהיה את הבעיה הזאת. חשבתי שזה יהיה אטום. אז חשבתי. ועד שלא אמרו לי את זה, לא ידעתי.

נקודה אחרונה, הרגישות של פקדי המגע. אם אני יודעת שאני נכנסת למצב שבו אצטרך כנראה מידי פעם לסדר את האוזניות, אני מפעילה את חוסם הנגיעות. שזה לא נורא כ"כ סך הכל, רק קצת מבאס. אבל אולי עוד אלמד איך לסדר במהירות בלי לגעת בפקדים.

אה, עוד משהו: הייתי עם האוזניות בטלפון השני, פתאום אני רואה שיחה נכנסת מהטלפון הראשון, שאליו בד"כ הן מחוברות חוץ מאותה פעם, וזה היה מגניב. אז כן, יש גם אופציה כזאת.

ועוד קצת מידע מאתר סמסונג:

image


image


image

וכמובן, באריזה:
• אוזניות בקופסא יוקרתית-משהו (אגב הקופסא, קטע קצת דפוק זה שאין במקום שבו פותחים, את השקע הזה שיש בקופסאות כאלה, שמקל על הפתיחה, מבינים על מה אני מדברת?!)
• כבל הטענה Type-C (ושוב, לכי תמצאי עכשיו מטען לחבר אליו, אבל נו, מילא)
• מארז של עוד שני גדלים שונים להתאמה באוזן (טרם ניסיתי, but I'm about to)

אז הנה, עברו כבר, כמה, שבועיים, שלושה?! ואני פשוט מרוצה. נכון, פה ושם מסדרת את האוזניות, למשל אם התכופפתי להרים את ערימת הכביסה בדיוק כשזה לא ישב משהו-משהו, אבל מרגישה הרבה יותר טוב והרבה יותר בטוח מכל האוזניות שהשתמשתי ever!

בחנתי אותם ואני עדיין בוחנת אותם, וכנראה שלא הזכרתי הכל (לא בכוונה תחילה כמובן)
אלא השתדלתי להזכיר את עיקר חוויית השימוש שלי.
וכמו כל דבר דבר בחיים, עוד יהיו דברים לפה ולשם, אבל בינתיים תנו להנות.

image


44 תשובות
LiamBuhbut
Expert Level 4
אפשרויות
מוצרים לבישים
הוצאת לי את המילים מהפה...
ללכת עם אוזניות ולא להרגיש מנותק
עכשיו אני רואה איזה כיף זה😄
זה היה חסר לי באוזניות הקודמות
שהשתמשתי ב-Buds וב-+Buds.
MonSamsung
Active Level 10
אפשרויות
מוצרים לבישים
וואי נכון?! ממש ככה! זה מדהים. וגם זה, צריך להתאים לזמן ולמקום לפעמים נוח בטירוף ולפעמים מציק. וזה יתרון גדול. כי זה משאיר לך את הבחירה
LiamBuhbut
Expert Level 4
אפשרויות
מוצרים לבישים
נכון!
יוחנן
Active Level 7
אפשרויות
מוצרים לבישים
תתחדש ליאם מקווה שנראה ממך סקירה וחווית שימוש
LiamBuhbut
Expert Level 4
אפשרויות
מוצרים לבישים
תודה רבה יוחנן!
יוחנן
Active Level 7
אפשרויות
מוצרים לבישים
וואו אחלה של סקירה ממש נהנתי לקרוא ממש עושה חשק ללכת לקנות אותם.
תתחדשי ותהני
MonSamsung
Active Level 10
אפשרויות
מוצרים לבישים
שמחה לשמוע 😄 תודה רבה יוחנן!!
Nivnaor32
Active Level 7
אפשרויות
מוצרים לבישים
ואוו מפורט ביותר
עם מידע מקיף לכולם🙂
תודה🙏🏼
MonSamsung
Active Level 10
אפשרויות
מוצרים לבישים
תודה רבה ניב! איזה כייף שקראת 😊
שוקי
Active Level 8
אפשרויות
מוצרים לבישים
איזה פוסט אליפות!!!
באמת שעשית חשק לקנות