Original topic:

רשמים ראשוניים מ WATCH4

(Topic created on: 05-18-2022 06:11 PM)
110 Views
arix10
Active Level 3
Options
מוצרים לבישים

יש לי את השעון ACTIVE2 מעל שנתיים (קרוב ל 3 שנים) , לאחרונה שהייתי בחו"ל והייתי הרבה בברכה עם השעון, בקיצור, השעון התחיל להשתגע ומת...

השעון כנראה עמיד למיים מזוקקים או ל 5 דקות בבריכה, הייתי רק חצי שעה במיים...

לפחות התחדשתי ב WATCH4

השעון חביב ויש כמה פיצרים חביבים אבל יש גם כמה דברים לא טובים:

1. חוסר ב WATCH FACE - יש מעט מאוד יחסית למה שהיה קודם, גם מה שיש בתשלום חלקם הגדול לא עובד בצורה תקינה (למשל שיש הצגת צעדים ואז שלוחצים על צעדים לא נפתח חלון הצעדים ועוד הרבה דברים לא עובדים בצורה תקינה) מזל שגוגל מחזירים את הכסף....

2. צריכת סוללה על הפנים לעומת  GALAXY WATCH 2 גם ששמים POWER SAVE זה לא ממש עוזר (הקישוריות WIFI מכובה ועוד)

5 Comments
נחום
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה על ההתרשמות. אני מקווה בשבילך שהדברים ישתפרו
0 Likes
Vallhalla
Active Level 10
מוצרים לבישים
תודה, בדיוק חשבתי לקנות אותו היום,
0 Likes
מוצרים לבישים
את האמת בנוגע לעיצובי שעון אני מסכים איתך באמת אין כמעט כלום וגם יש אז בתשלום וזה באמת חבל מאוד כנל לגבי הסוללה לי אישית יש את הדגם של ה40 מילימטר בלי סלולר וזה מספיק לי רק ליום אחד ואם אני ממש מתאמץ אז יום וחצי אבל אני בטוח שבעידכוני תוכנה שיצאו בהמשך יסדרו את הבעיות האלו
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
מוצרים לבישים

היי, ברוך הבא לקהילה שלנו!

השעונים שלנו מגיעים עם תקן עמידות IP68, זאת אומרת שהמכשיר עמיד בפני מים מתוקים לפרק זמן של עד כ-30 דקות ובעומק של עד 1.5 מטר.

חשוב להבין שמוצרים בתקן IP68 הם עמידים אך לא חסינים מפני מים ועשויים להיפגע אם הם נעשה בהם שימוש לא תקין (למשל סביבה עם ריכוז כלור גבוהה, מי מלח, נזק פיסי כמו נפילה, שבר/סדק ועוד).

אם המכשיר נפגע בצורה כזו או אחרת עשויים לחדור אליו נוזלים ולגרום לפגיעה במוצר.

חיי הסוללה הם דינמיים ומשתנים לפי אופן השימוש שנעשה בשעון.

כשמבצעים פעולות שצורכות הרבה חשמל כמו האזנה למוסיקה דרך יישומי האזנה כמו Spotify לדוגמה, הורדה של יישומים, ופעולות נוספות שמבצעות שימוש ברשת האינטרנט, השעון צורך יותר חשמל מהרגיל.

סיבות נוספות שעלולות לגרום לצריכת סוללה מוגברת הם בהירות גבוה באופן קבוע, הפעלה של המסך מספר רב של פעמים באמצעות תכונת הרם את פרק כף היד להשכמה או Always On Display.

אם מדובר בשעון מדגם LTE שמחובר לרשת סלולרית חשוב לוודא שהאזור בו אתה נמצא הוא עם קליטת רשת טובה בגלל שקליטה חלשה תגרום לצריכת סוללה מוגברת, נמליץ לבצע חיבור ישיר למכשיר באמצעות Bluetooth במקרים כאלו.

כדי לחסוך בסוללה תוכל לבצע בשעון את הפעולות הבאות:

1. היכנס להגדרות > תצוגה > כבה את המתג ליד בהירות אוטומטית והגדר בהירות קבועה

2. הגדרות > תצוגה > Always On Display - כבה את המתג

3.  הגדרות > תצוגה > הרם את פרק כף היד להשכמה - כבה תכונה זו ובחר בתכונה אחרת כמו גע במסך להשכמה או סובב מסגרת להשכמה

4. הורד את חלונית הלחצנים המהירה על ידי החלקת האצבע במסך מלמעלה למטה > כבה את קישורית ה Wi-Fi ומיקום בזמנים שלא נעשה בהם שימוש

0 Likes
arix10
Active Level 3
מוצרים לבישים

לגבי השעון הישן active 2 השעון לא עמיד במיים של בריכה בעומק חצי מטר למשך חצי שעה, חבל על הוויכוח.

לגבי ה WATCH 4 לא צריך לשנות הגדרות כפי שהמלץ, פשוט יש לו מצב של save mode  שמכבה את הנ"ל , גם במצב זה שהכל כבוי צריכת הסוללה גבוה פי 2 ממה שהיה לי ב active 2 , חוץ מלראות מה השעה כמה פעמים ביום ומדידת צעדים רגילה יומית השעון לא עושה כלום והכל מכובה וצריכת הסוללה גבוהה, חבל מאוד, מקווה שישפרו את זה

0 Likes