Original topic:

סקירה ראשונית – Galaxy Watch4

(Topic created on: 09-05-2021 11:40 PM)
453 Views
Alon7
Active Level 8
Options
מוצרים לבישים

8b55fd4e

סקירה ראשונית – Galaxy Watch4

לפני כמה שעות קיבלתי את הGalaxy Watch4 במידות 40 מ"מ ובצבע שחור, ו-וואו! הוא הרבה יותר יפה במציאות מאשר בתמונות. בתמונות הוא נראה שונה לגמרי (לפחות לדעתי), ובמציאות הוא נראה בגימור מאוד יוקרתי ובצבע מאוד נעים לעין. הוא מאוד מינימליסטי ועדין, אך בו זמנית הוא לא נראה כמו שעון ספורטיבי מוגזם.

כעבור כמה שניות של התעפלות מהיופי של השעון, קיבלתי התראה לטלפון "אותר Galaxy Watch4 חדש בסביבה", לחצתי "חבר", ו... זהו! השעון התחבר לטלפון תוך שניות ספורות. מעולה מבחינתי.

חוץ מזה, השינוי לWearOS לדעתי עשה רק טוב. יש Google Maps, יש Spotify במצב Offline ועוד. אך עם זאת, התפלאתי לגלות כמה תקלות שכדאי לשפר בשעון:

1. לא ניתן לשים את שפת השעון באנגלית ואת הטלפון בעברית או להפך. השפה של השעון והטלפון חייבות להיות אותו דבר.

2. אין WhatsApp, אין Moovit ואין אפליקציות שהיו יכולות להפוך את חווית השימוש בשעון למטורפת. באמת אני שואל – למה לא לשים וואצפ, שאני אוכל לשלוח הודעות בצורה נוחה ישירות מהשעון ולא להגיב על הודעות בלבד? למה אין Moovit שאני אוכל לראות את הקווים הקרובים לאוטובוס שלי (אגב, ניסיתי לבדוק תחב"צ בגוגל מפות (פיצ'ר שיש בטלפון), אך אין זאת בשעון)? למה אין אפליקציות יומיומיות בשעון? הן היו הופכות את השימוש לפשוט מושלם (יש את זה באפל ווטצ' הרי...).

3. מקלדת נורמלית בעברית! המקלדת של סמסונג בשעוניה ידוע כ... גרועה. ולכן, הורדתי את המקלדת של Google, הGboard. אבל הפלא ופלא – אין מקלדת בעברית לGboard. מה? למה? למה שלא יהיה תמיכה? זה שפה שיש בה תמיכה בטלפונים... (שלא נדבר על הקלדה קולית, שזה בכלל אין). טיפ: אם אתם רוצים להקליד מהר, יש אפשרות להוסיף הודעות אוטומטיות מותאמות אישית בשעון. אני משתמש בזה וזה אחלה.

אז אחרי שהתלוננתי על השעון, הנה הדברים הטובים שיש בו דווקא:

1. המון שעונים יפים (כלומר צורות של השעון, רקעים).

2. המון משחקים בגוגל פליי.

3. התאמה מושלמת עם Galaxy Buds.

4. איתור הטלפון בלחיצת כפתור (שימושי מאוד במקום להיכנס כל פעם לאתר).

5. בריאות! אמאלה, כמה דברים יש בשעון. מדידת אחוזי שומן, הקלטת נחירות, איתור נחירות, ניטור שינה, לחץ דם, דופק ועוד ועוד ועוד ועוד. מדהים!!! (אגב, הBIA, החיישן החדש, הפתיע בתוצאות מדויקות בהטייה של עשירית לפה או לשם מבדיקות רפואיות מקצועיות).

6. הודעות SMS, לא רק להגיב. אני יכול לבחור כל איש קשר/קבוצה ולשלוח אליו הודעה, אפילו אם הוא לא שלח. מה שהתלוננתי עליו שאין בוואצפ, יש בSMS.

7. ספוטיפיי ללא אינטנרנט. יש אפשרות להאזין לפלייליסטים בלי אינטרנט בכלל. זה מעולה מבחינתי.

8. מחוות למענה/סינון מהיר של שיחות זה אחלה בונוס נחמד בשעון.

בשורה התחתונה, הGalaxy Watch4 הפתיע אותי לטובה ולרעה. ציפיתי לקבל פיצ'רים שלא קיבלתי, אך לא ציפיתי לקבל פיצ'רים אחרים שיש בשעון שהופכים אותו לכיפי לשימוש.

דחוף דחוף דחוף! צריך לתקן את הפאקים הכל כך בסיסיים האלו בשעון.

ציון סופי: 8.7/10

22 Comments
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
דבר נוסף שלא ציינתי הוא שהשליטה במדיה היא באמת 10/10.
כל שיר, סרטון ביוטיוב, בנטפליקס וכל דבר בערך שקשור למדיה אני יכול להריץ, לשלוט על הווליום שלו, לעצור וכו, מהשעון.
אצרף צילום מסך של מה יש בשעון כשבטלפון שלי מופיעה תוכנית בנטפליקס Screenshot_20210905_235144_mediacontroller_10714.png
Anonymous
Not applicable
מוצרים לבישים
גם ב3 אותו דבר
0 Likes
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
וכמובן שצילומי מסך זה מגניב אותי ממש משום מה לחחח, אולי הצורה העגולה
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
דיי בא לי את הwatch4 אבל יש לי את ה3

דרך אגב אם יש לך את ה3 כתה יכטל לבדוק לי אם הרצועה של ה3 מתאימה לא?
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
ל4?*
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
תלוי ברוחב הרצועה
LironHazan
Active Level 7
מוצרים לבישים
מה שאתה אומר שקול לכך שתאשים את מיקרוסופט על כך שמשחק לא הגיע ל-Windows.

מי שקובע אם תהיה אפליקציה או לא תהיה אפליקציה הוא יצרן האפליקציה,
לא יצרן השעון.
אין ווטסאפ? פנה בטענות לווטסאפ שלא יצרו אפליקציה ל-wearOS.
למרות שזה נשמע לי מוזר שאין.
אין מוביט? פנה בטענות למוביט.

נכון שדברים לא מושלמים אך השיפור הוא משמעותי, בהחלט בכיוון הנכון.
EladSolomon
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה על הסקירה! אלון, תהנה מהמכשיר... אני בטוח שיהיו שדרוגים ושיפורים בהמשך
kobi-dadon
Expert Level 5
מוצרים לבישים
מוזר כי ב 3 יש ווצאפ . מה הקטע ?