Original topic:

סמסונג מוסיפה פיצ’רים חדשים לשעוני Galaxy Watch מבוססי טייזן

(Topic created on: 11-19-2021 05:05 PM)
101 Views
HanyM
Active Level 7
Options
מוצרים לבישים

image
שעוני ה Galaxy Watch הקודמים של סמסונג (מקור: סמסונג)

בזמן שחברת סמסונג (Samsung) עברה להשתמש במערכת ה-Wear OS של גוגל על סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4, אין זה אומר שהיא זונחת לגמרי את הדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch, וכעת היא משיקה אוסף פיצ’רים הכולל זיהוי נפילה, אימונים קבוצתיים, מעקב לחץ דם ואק”ג ותצוגות שעון חדשות.

סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 העדכנית של סמסונג, בהם שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic אותו סקרנו באתר, עברה מהשימוש במערכת ההפעלה טייזן (Tizen) ל-Wear OS של גוגל עם ממשק ה-One UI. בעוד שהמערכת החדשה לא תגיע לדורות הקודמים של השעונים, שעוני ה-Galaxy WatchGalaxy Watch ActiveGalaxy Watch Active 2 ו-Galaxy Watch 3 הקודמים של החברה עדיין זוכים לקבל פיצ’רים חדשים.

פיצ’ר מרכזי שיגיע לשעוני ה-Watch Active 2 ו-Watch 3 הוא מערכת זיהוי הנפילות המתקדמת של סמסונג, עם מנגנון זיהוי משופר לנפילות שיתריע גם במידה והמשתמש לא נפל אלא ממשיך לעמוד. במצבים אלה, במידה שהמשתמש לא יסמן כי הכל בסדר, השעון ישלח התראה למשתמשים שנבחרו על ידו מראש.

image
מערכת זיהוי הנפילות החדשה בשעונים (מקור: סמסונג)

שעוני ה-Watch Active 2 ו-Watch 3 מקבלים בנוסף גם את מערכת מדידת לחץ הדם והאק”ג ששולבה בשעוני ה-Galaxy Watch 4 החדשים, כאשר פיצ’ר זה יהיה זמין ב-42 מדינות בלבד בשלב הנוכחי ותלוי באישורים הנדרשים בכל מדינה.

פיצ’ר שיגיע לכלל שעוני ה-Galaxy Watch הוא “אתגרי ספורט קבוצתיים” (Group Challenge), אפשרות שתיצור אימון כושר משותף בין מספר אנשים, שיוכלו להשוות את המיקום שלהם בין חברי הקבוצה.

image
אתגרי כושר קבוצתיים (מקור: סמסונג)

image
מעקב לחץ דם ואק”ג (מקור: סמסונג)

לבסוף, סמסונג מוסיפה לדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch עשר תצוגות שעון חדשות שהושקו יחד עם שעון ה-Galaxy Watch 4 הנוכחי של החברה על מנת לתת להם אפשרויות התאמה נוספות בעבור השעון שלהם.

image
תצוגות השעון החדשות לשעוני ה-Galaxy Watch (מקור: סמסונג)

סמסונג אולי לא תיצור עוד שעוני טייזן, או תאפשר לבעלי הדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch לעבור למערכת החדשה, אך העדכון החדש צפוי לעודד לפחות חלק מהמשתמשים שחששו כי החברה תזניח אותם לגמרי עם המעבר למערכת ה-Wear OS החדשה בשעוני החברה.

14 Comments
kobi-dadon
Expert Level 5
מוצרים לבישים
😇
Shmuel1992
Active Level 7
מוצרים לבישים
טוב לפחות לא נטשו אותנו וכן חושבים על בעלי הwatch.
נחום
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה! שימחת אותי
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
?
לwatch3
יש כבר אקג ולחץ דם בכמה מדינות לא צאיך בשביל זה עדכון
HanyM
Active Level 7
מוצרים לבישים
ל Watch3 וWatch active2 כבר יש אק"ג ולחץ דם.
אני חושב שהאופציה רק התעדכנה לזה שיש בWatch4.
או שהוסיפו עוד מדינות.
0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
אנחנו צפויים סוף סוף אפילו שעד עכשיו השתמשתי בפריצה שפותחת את זה
0 Likes
HanyM
Active Level 7
מוצרים לבישים
איזו פריצה?
0 Likes