Original topic:

אכזבה גדולה מ watch3 ומסאני

(Topic created on: 05-18-2022 11:46 PM)
237 Views
Reemos
Active Level 1
Options
מוצרים לבישים
לא יודע אם זה המקום הנכון לכתוב
אבל מרגיש צורך לשתף כי אני מאוכזב.
בתור אחד שקונה מכשירי סמסונג המון שנים מאז note 3, 5, 10 ועד היום עם note20 ultra, אוזניות buds live, טאבלט tab s7 ועוד מוצרי סמסונג...
קיבלתי מתנה מאשתי לפני שנה וחודשיים את השעון החדש (אז) galaxy watch3 שבמהלך כל התקופה שהיה אצלי שימש כשעון רגיל לחלוטין שום פעילות ספורטיבית (את השעון ענדתי רק בשעות היום) לפני שבועיים הופיעה הודעה על צג המכשיר "הנח למכשיר להתקרר" ככה משום מקום בלי שהיה בסביבה חמה, שימוש מאסיבי, לא נפל או נחבל מעולם.
חשבתי אוקיי...נניח לו לכמה דקות.
זה לא עזר כמובן, גם שעות של התקררות לא עזרו, גם לא כיבוי והדלקה או ניסיון לאפס את השעון...ואז אני מבין שהוא גם לא נטען.
כל זה כשהשעון נדלק לדקה הצג עובד, מתחבר לwifi, טאצ' מגיב ואז מקפיץ שוב את ההודעה ואז נכבה מעצמו לאחר דקה.

הפקדתי את השעון בחנות סמסונג בקריון (100₪) משם הועבר למעבדה הראשית שטוענים שהכרטיס הראשי נהרס עקב קורוזיה ועוד מספר בעיות נוספות ועלות התיקון היא 434 ₪ נוספים ל100 ששולמו בהפקדה.
נראה לי הזוי שמכשיר ברמה כזאת של חברה ברמה כזאת שובק חיים לאחר שנה וחודשיים של שימוש מועט כלכך.
מעבר לעיניין שזה שעון שמציע תכניות ספורט מפורטות של שחייה ואמור להיות מוגן ממים/זיעה...כן שטפתי איתו ידיים יום יום
אבל אני בטוח שזה לא מה שאמור לגרום לשעון כזה להיהרס.

לסיכום 550 ₪ זה סכום גבוה מאוד לתיקון לטעמי לשעון שניתן למצוא היום בפחות מ1000 ₪ החלטתי להשאיר אותו במגירה ולא לתקן.
כנראה אעבור לגרמין, אפל...ולא בטוח שרק עם השעון אעשה זאת, אכזבתם סמסונג.

ראם 
לקוח ותיק

image

14 Comments
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
לכל חברה יש פשלות ביצור

אבל בקשר לסאני אתה צודק הם לא משהו וכמה יצדיקו אותנו פה
Itay2000
Active Level 7
מוצרים לבישים
הטעות הראשונה הייתה לקנות בכלל את הווץ שלוש, היה עדיף לקנות את ווץ ארבע הרגיל, אם אני לא טועה הם בערך באותו מחיר.
0 Likes
mgS23
Active Level 6
מוצרים לבישים
כתוב לפני שנה וחודשיים.
מתי יצא 4?
0 Likes
Itay2000
Active Level 7
מוצרים לבישים
צודק, לא קראתי טוב.
0 Likes
Reemos
Active Level 1
מוצרים לבישים
אם לא שמת לב ציינתי שהשעון נקנה לפני שנה וחודשיים עוד לפני שהדגם הרביעי הושק
0 Likes
mgS23
Active Level 6
מוצרים לבישים
לי יש 3. היתי איתו בבריכות ,זאקוזי ,ים.
נקנה לפני שנתיים.בערך.
לא היתה שום בעיה עד עכשיו.
כנראה רק מזל.
מה שעצוב שאחרי שסמסונג עברו למערכת חדשה אז הזניחו את 3 מבחינת עדכוני.

0 Likes
Reemos
Active Level 1
מוצרים לבישים
יפה, לפחות נהנת ממנו וניצלת אותו כמצופה
0 Likes
מוצרים לבישים
זה הדגם הסלולארי?
0 Likes
Reemos
Active Level 1
מוצרים לבישים