Resolved! Solved

Original topic:

מעריצי Galaxy - התפקדו!

(Topic created on: 11-04-2020 03:27 PM)
147 Views
Roee
Active Level 8
Options
מבצעים והטבות

מה דעתכם על ההזדמנות לזכות ב-Galaxy S20 FE החדש ב-מ-ת-נ-ה-?

פעילות מיוחדת לחברי קהילת Samsung Members - ספרו לנו בתגובה לפוסט למה דווקא לכם מגיע לזכות במכשיר החדש, ודווקא בתקופה הזו >>

המגיבים המקוריים והמרגשים ביותר יעלו לשידור הלייב קאסט הבא שלנו בפינת המעריצים, ויוכלו לזכות ב-Galaxy החדש!

צפו בלייב קאסט כדי לקבל את כל הפרטים על הסמארטפון החדש.

לתקנון המלא לחצו כאן

367 Comments
mrlop
Beginner Level 2
מבצעים והטבות

אני מתתתת להשיג טלפון כזה לאחותי יש לה אייפון 5 והוא לא טוב ואי אפשר להחליף עכשיו טלפון בגלל הקורונה אני חייב לזכות בטלפון הזה להביא לה ליום הולדת 

!!!!! זה פשוט טלפון מדהים 

Tom7
Active Level 5
מבצעים והטבות

היי  Members_WR6TeOl

ספר לנו למה מגיע לך לזכות בפוסט הבא, בכדי להשתתף בהגרלה:

https://r2.community.samsung.com/t5/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%94%D7%98%D7%91%D7...

בהצלחה!

0 Likes
mrlop
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
מגיע לי כי אני רוצה להפתיע את האחותי ליום ההולדת יש לה אייפון 5 והוא הרוס .
0 Likes
elinsonnnd
Active Level 1
מבצעים והטבות
באמת שאני מת על סמסונג ויש לי נוט 10 לייט ואני מצייר בו מלא ואני מכור לכל דבר שיוצא מבית סמסונג
HadarBitan
Active Level 1
מבצעים והטבות
אני מעריצת סמסונג כמעט כל המכשירים שלי הם של סמסונג מטלוויזיה עד אוזניות וכמובן שמכשיר נייד.
אני סטודנטית בתקופת הקורונה ככה שרוב זמני אני במכשירים אז לפחות שיהיה ברמה גבוהה וחדשה, מאוד מקווה לזכות בתקופה כזאת שגם אני מובטלת וגם מתחילה תואר🤞🤞
שמואל
Expert Level 5
מבצעים והטבות
סמסונג היקרים,תמיד ידעתי שהמכשירים שלכם הם המכשירים מהאיכות הטובה ביותר,מיד קניתי אך ורק מכשירים שלכם,אפילו הפלאפון הראשון שלי בתור ילד היה גלקסי,אני בחור שמכור לטכנולוגיה ויודע הכל על כל פלאפון שיוצא,ותמיד מכשירי סמסונג תמיד הכי עניינו אותי,תמיד הם היו מלאים בחינניות ותכונות כל כך משובחות ומפרטים מפוצצים ותמיד הם היו מלאים כל טוב,אפילו במכשירי הביניים שלכם אתם משקיעים במסכי amoled משובחים וגדולים וסוללות עצומות שמחזיקות ומאריכות ימים,בזמן שבחברות אחרות מכניסים במכשירי הדגל היוקרתיים מסכי lcd ברזולוציה נמוכה מהמקובל,תמיד כשאני פוגש משתמש סמסונג שלא כל כך מרוצה מהמכשיר שלו אני מראה לו תמיד איך לטפל בהגדרות ותמיד איך אפשר להפיק את המירב מהמכשיר ובכל פעם ופעם המשתמש המאוכזב יוצא מאושר וגילה שהפלאפון שלו הוא עולם ומלואו מעבר למה שחשב,הוא מגלה על התכונות המרובות שלהם הפלאפונים מסוגלים,על המצלמות האיכותיות שמפיקות תמונות עוצרות נשימה ועל אינספור תכונות שאמנם רק נחשבות קטנות אך גורמות לחווית השימוש להיות הרבה יותר כיפית מכפי שהיתה לפני שפגשו אותי,תמיד אני מוכיח להם שהמכשיר שחשבו שהוא רק בסדר הוא בעצם מדהים ומשובח ביותר ושכל מה שהיה עליהם לעשות הוא לשחק מעט בהגדרות כי סמסונג דאגו שלא יבוזבז זיכרון מיותר בצילום באיכות הגבוהה ביותר שלה הפלאפון מסוגל רק לשם דוגמה,וכשאני מראה לאנשים איך המסך שלהם הוא פי אלף יותר יפה חד ומשובח מהמסכים של המתחרים הם פשוט נשארים פעורי פה וכשאני פוגש מישהו שרכש מכשיר סמסונג מהשנה אני משאיר אותו המום כשהוא רואה את יכולות ה120 הרץ שלהם המסך שלהם מסוגל,והם רק מודים לי תמיד ומספרים לי איך שיפרתי להם את ההרגשה ושבזכותי סמסונג הרויחו עוד לקוח מרוצה שישאר נאמן לחברה לפחות לעוד כמה שנים טובות,ובאמת שהשנה עם המכשיר החדש סמסונג לא התפשרה על אף דבר חשוב עם המכשיר החדש שלהם,הs20 fe 5g ,הם פשוט נתנו למעריציהם,שאני כמובן אחד מהם,את הכל מהכל בלי להתפשר על כלום,הם נתנו לנו מסך סופר אמולד פלוס מרהיב ביותר עם יכולת תצוגה משובחת ביותר וקצב ריענון מהרמה הגבוהה ביותר בקצב של 120 הרץ וגם הם הכניסו למכשיר סוללה עצומה ביותר שתחזיק לעוד המון המון שנים ותספק את המשתמש לשעות ארוכות של שימוש חוויתי,הם בנוסף לזה הביאו לנו את המעבד העוצמתי ביותר של qualcomm של הsnapdragon865 ככה שחווית המשחק והשימוש במכשיר תהיה המשובחת ביותר ולעולם לא תהיה במכשיר הזה חוויה לא נעימה של תקיעות כי הוא ירוץ ללא גיהוק אפילו לרגע,וביחד עם זיכרון עבודה דיי גדול של 8 גיגה בייט הוא יוכל לבצע מספר פעולות רבות במקביל ויוכל להמשיך לחיות שנים רבות,הוא בא עם התכונות הכי משובחות שמאפיינות כל מכשיר פרימיום אפשרי כמו עמידות במים ואבק בתקן הכי מחמיר וגם יש במכשיר הזה טעינה אלחוטית מהירה ואפילו טעינה אלחוטית הפוכה! כך שיהיה ניתן לשתף את הסוללה עם שאר מכשירי סמסונג המשובחים כגון האוזניות והשעונים שלהם שגם הם ברמה הגבוהה ביותר,אני פשוט משתוקק מציפיה למכשיר החדש הזה כי הוא נותן כל כך הרבה במחיר כל כך אטרקטיבי ואני אוכל להפיק ממנו את המירב ולקבל את חווית המשתמש המושלמת,הלוואי ואני אזכה בו ואוכל להראות לכולם איזה מכשירים משובחים יש לסמסונג ושלמרות הכל הם מקשיבים לקהל ונותנים לנו מכל דבר את הרכיב האיכותי ביותר,מי ייתן ואזכה בו
מבצעים והטבות
כי אני עם סמסונג מאז מכשיר הטאצ’ הראשון שלכם! F480!!!
ואפילו עשיתי איתו עבודת וידאו שהציגה בתערוכה ( לפני מיליון שנה)
https://itainadav.org/2009/11/לילות-לבנים/

samsung_fgh-480_2_5013.jpg

NatanRot
Beginner Level 3
מבצעים והטבות
משום שאני זקוק למכשיר שיחליף את הטאבלט שאני משתמש בו היום לצורך הרחבת הפעילות שלי לנפגעי הקורונה ולנזקקים.
אני מעוניין להצליח לעזור לכמה שיותר אנשים שנפגעו בתקופה זו ולהעמיד אותם על הרגלים ולהוכיח להם שהם מסוגלים להמשיך בחיים טובים יותר :)
liora
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
כידוע מורים כרגע בזום...
אני חייבת פלאפון מצויין ללמד בזום
מישהו
Active Level 2
מבצעים והטבות
היי אני אוהב את סמסונג תתפלאו אבל אני גם אוהב את אפל אבל את סמסונג יותר שזה אמור להיות לא אפשרי, בישראל בטוח לא. בקיצור מכר שלי צריך טלפון חדש ועדיף שהוא יהיה מסמסונג שיהיה אכותי ולהרבה זמן עם זיכרון גדול (כי היה לו 64 ג'יגה אז גם 128 מספיק) ואם הייתי יכול כל הדברים בבית שלי היו של סמסונג. טיפ אתם יכולים לעשות סדרת טלפונים חדשה שהטלפונים בה יהיו עם מצלמות מיקצועיות או שפשוט תעשו אותם בסדרת הs גם אם לא תביאו לי את הטלפון רציתי שתדעו את זה