Resolved! Solved

Original topic:

מעריצי Galaxy - התפקדו!

(Topic created on: 10-28-2020 11:47 PM)
151 Views
Roee
Active Level 8
Options
מבצעים והטבות

מה דעתכם על ההזדמנות לזכות ב-Galaxy S20 FE החדש ב-מ-ת-נ-ה-?

פעילות מיוחדת לחברי קהילת Samsung Members - ספרו לנו בתגובה לפוסט למה דווקא לכם מגיע לזכות במכשיר החדש, ודווקא בתקופה הזו >>

המגיבים המקוריים והמרגשים ביותר יעלו לשידור הלייב קאסט הבא שלנו בפינת המעריצים, ויוכלו לזכות ב-Galaxy החדש!

צפו בלייב קאסט כדי לקבל את כל הפרטים על הסמארטפון החדש.

לתקנון המלא לחצו כאן

367 Comments
פאדי
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
טוב אז כך ,
טלפון בשימוש כבר 3 עד 4 שנים סמסונג 8+
מסך קדמי שבור
מסך אחורי שבור
מצלמה קדמית סדוקה
והאמת .. כל זה לא מפריע לי , אבל שאני בא באמת לצלם את שלושת ילדיי בסלפי איתי או שיחת ווידיאו איתם במיוחד שאני עובד שבוע מחוץ לבית ורק בסופשים אני רורה אותם זה כן יפריע ..
הגיע הזמן לאיכות בתמונה , שאראה את כל היופי של המלאכים שלי במקסימום , ואני יודע שפה , סמסונג fan edition יעשה את העבודה על הצד הכי טוב ..
חוץ מזה , כל חיי אני loyal לסמסונג ובחיים לא אשנה חברה ..
אז יאללה סמסונג , תעזרו לאבא פגום להרגיש בבית שאני בעבודה
Ori_Swid
Active Level 4
מבצעים והטבות

הייתי מעריץ שרוף של אפל במשך הרבה שנים  ולאחרונה החלטתי לעבור לאנדרואיד. התאהבתי באנדרואיד של סמסונג והעברתי את כל האקו סיסטם שלי לסמסונג (טלפון, טאבלט, שעון, אוזניות, טלויזיה חכמה). רוצים לדעת למה עזבתי את אפל דווקא עכשיו ועוד בצורה כזו קיצונית? תזמינו אותי לקאסט שלכם ואגלה לכם :).

דניאל_ש
Beginner Level 2
מבצעים והטבות

למה לא בעצם?

בר
Active Level 3
מבצעים והטבות
תמיד הייתי עם סאמסונג מהS1 עד לs20 ultra
אני מעריץ מושבע של סאמסונג
ורוצה להמשיך להיות ולדרבן עוד אנשים להצטרף אליכם
Nhatzir
Beginner Level 3
מבצעים והטבות
בתקופה האחרונה המצב שלי לא הכי מדהים בגלל הקורונה והסגר ואין דבר שאני יותר מאשמח לקבל מאשר הטלפון חדש שיחזיר לי את האנרגיה בתקופה הנוראית הזאת
השחקן
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
תכלס אין על גלקסי יש בוא הרבה פעולות שאפשר להשתמש בזה איכות הטופ של הטופ יש להם ושלי כבר מתחיל להסדק אז אני ישמח עם אני יקבל חדש אני קונה אצלכם הרבה זמן הייתי יכול לעשות מדפים של כל הפלאפונים שקנייתי ממכם...
0 Likes
adir123zx
Active Level 1
מבצעים והטבות

לא צריך להסביר כל כך הרבה.. זה פשוט סמסונג!!! מאז ומתמיד מספר אחת אם זה בשירות ואם זה באיכות (: כל הסובבים אותי כבר יודעים סמסונג או כלום גרמתי להרבה לקנות ואני כבר מת לחדש 

oshryassor
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
הייי
יש לי יום הולדת ב 23.11
דבר שני אני עם גלאסי 8 ואישתי עם גלאסי 10 ומגיע לי יותר לא???? חחח
YoavYano
Beginner Level 2
מבצעים והטבות

Along time ago in a Galaxy (S20) far, far away...

SAMSUNG

WARS

Episode X X

THE RETURN OF THE GALAXY

It is a confusing time and an evil virus had strike the Galaxy.

Yoav has been quarantined and doesn't seem to

.stop it with his current Galaxy Note IX

But little does he does he knows that the Jedi warriors of the Samsung community managers have a secret weapon for him, the GALAXY S20!

May the force be with us...

hagayroth
Beginner Level 5
מבצעים והטבות
אין על סמסונג, באמת מספר 1 לא רואה אייפון ממטר, ואני חושב שבמצב של היום עם הקורונה חייבים להישאר מעודכנים, גם במצב, וגם במכשיר, כי דרך המכשיר החדש, אולי החדשות יהיו טובות יותר....