Original topic:

אילת: הטיסה! 🛩

(Topic created on: 07-04-2022 07:02 AM)
33 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
גלריה
האמת שרציתי לפתוח את הפוסט בצורה אופטימית, אבל אני לא רוצה לתת מצג שווא לא נכון. האמת שקשה לי ביומיום ואני נמצא בתקופה לא פשוטה, נפשית ופיזית. אומנם יותר קל לי מבעבר, אבל זה עדיין לא נגמר. לכן, אני מרבה במחשבות חיוביות ומחזקות, וביציאות למקומות שאני אוהב ונהנה בהם - כמו אילת.
היה מהנה מאוד, וזה הרגיע לי קצת את הנפש (אם כי, כבר חזרתי לשגרה, וחזרתי לקושי של היומיום). הסופ"ש האחרון היה פשוט נהדר ומלא בחוויות. חופשה משפחתית זה הכי כיף, וטסתי במטוס לבד! לגמרי מרגש ומלחיץ.
חילקתי את התמונות לשלושה, כשבכל חלק אעלה תמונות ממקום אחר.

אז כן נסיים בנימה אופטימית - כן קשה לי באופן כללי, אבל תמיד יש את הרגעים הכיפיים שאני נהנה בהם, ובשבילם שווה הכל. אני מקווה שאתרגל למצב הקיים, ואולי לא אמשיך במעשיי ואלך למקום אחר שיותר טוב לי בו. אני מאמין שהזמן עושה את שלו.
שיהיה שבוע מוצלח!!

image
ברוכים הבאים: נמל תעופה בן גוריון

image
הנה המטוס שלנו!

image
מחכים שיקראו לנו לעלות עליו

image
עולים!

image
כמה זמן תכננתי לצלם את התמונה הזו.. ;)

image
הכל נראה כל כך קטן מלמעלה!

image
כל הטיסה בהיתי בנוף הנשקף מהחלון

image
התלבטתי איזה ים זה.. בסוף הגעתי למסקנה שזה ים המלח

image
נחתנו! נמל תעופה רמון באילת

25 Comments
IrisA
Expert Level 5
גלריה

"מלחמות החיים לא תמיד מבקשות את האיש החזק וכתפיו הנוקשות,

אם יתמיד אז תמיד ינצח בכל רק אותו האדם החושב כי יכול."

שולחת חיבוק והרבה אנרגיות טובות!

NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
מרגשת! 💜 ברוך ה' אני הרבה יותר טוב עכשיו, תודה לך!!
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
וואו, התחברתי מאד למילים.
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
(הגעתי לפוסט הראשון שלך סוף סוף... כל יום משלימה משהו, היה לי חוסר מה 21 לחודש 😂)
טוב, אפתח בתמונות היפות שלך. נראות לקוחות מתוך איזה אלבום מקצועי או פרסומת שווה לטיסה.
יפייפות בכל קנה מידה אפשרי.

נעם היקר,
מה שלא הורג מחשל. גם אם תשנה את מסלול חייך, עדיין הרווחת את מה שעברת, ותמשיך להתחשל בכל מקום אחר.
יצר ההישרדות שפורץ ברגעים קשים, מביא איתו את כל הכוחות שלא ידענו שקיימים בנו.

כל בחירה שתעשה, לך איתה בלב שלם.

תן לקושי של הדרך יד, ותצעד איתו.

מצטרפת למילים החזקות של איריס!
איתך מרחוק.
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
וואו, איזו תגובה. בדיוק מה שהייתי צריך..
אני לגמרי צריך לזכור ללכת יד ביד עם הקושי, ללמוד ממנו ואף להתעלות עליו. זה קשה, אבל זה לא בלתי אפשרי. ואני צריך לזכור את זה ולהמשיך הלאה, ולא להשאר תקוע בקושי ההוא שהיה.

אני חושב שאשרוד את הקושי הזה, אבל מתישהו באמת אשנה מסלול. ואעשה את זה בצורה טובה, אני מקווה.. אפרד כידיד של הנסלול הקודם ואלך לדרך חדשה, פשוטה יותר, שתקל על חיי.

תודה רבה על התגובה, מעריך אותה ואותך ♥︎ וכנל לגבי ההשלמות של הפוסטים, יש לי פער של כמה ימים שאני לא יודע מתי הוא ימולא..
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
אין לי צל של ספק בך. ולשנות מסלול זו לא מילה גסה. הלב יודע מה טוב לו, צריך רק לדעת להקשיב.
המשך בטוב ואלוהים איתך ♡