Original topic:

אוסף תמונות #בנסיעה 🚘

(Topic created on: 11-25-2022 10:14 AM)
19 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
גלריה
כבר הרבה זמן שאני חושב לאגד את כל התמונות #בנסיעה שצילמתי בחודשים האחרונים, אבל אני תמיד מתעצל להתחיל לחפש בגלריה את התמונות האלה שהזדמן לי לצלם בכל מיני נסיעות.
היום זה היום. החלטתי שאני עושה את זה. למה דווקא היום?
טוב, זה ידוע מי האחת והיחידה כאן שהמציאה את התמונות #בנסיעה...
המישהי הזאת גרמה לי להעלות חיוך על הפנים שלי היום, ועשתה משהו מתוך - כנראה - מחשבה עליי. ללא כל תגמול או תמורה. משהו ממנה אליי...
MonSamsung היקרה, אוהב ומעריך אותך מאוד! תודה רבה על מה שעשית למעני היום. לא אשכח את זה ♥︎ (אמאלה עשיתי את הלב של המקלדת וזה יצר לי את הלב הזה). את בן אדם מיוחד ותתפלאי לשמוע, עם לב ענק! וכולם צריכים לדעת מזה. המעט שאני יכול לעשות הוא להקדיש לך את הפוסט הזה... (טוב, אני יכול גם קצת יותר. נראה מה ומתי).

image
נתחיל בשקיעה! אם מקדישים למון, אז עד הסוף...

image

image

image
מישהו מזהה בדרך לאן זה? רמז: גם מוקדש למון...

image

image

image
איזה כיף שתפסתי את המטוס הזה!

image
ומהיום.. הגשם בעיצומו

מון, לאיזו תמונה הכי התחברת? אשמח לשמוע גם את השאר :)
27 Comments
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
תודה נחום! מלכה זו לא מילה 👑
Ofernicus
Active Level 9
גלריה
תמונות מעולות אחת-אחת, והתחברתי במיוחד למספר 2, שמראה שכבות בנוף 👍
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
תודה רבה!!
EladSolomon
Expert Level 5
גלריה
יואו! איזה מהמם! מעולות אחת אחת!
אין עליכם נעם ומון!
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
❤️
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
תודה אלעד!
גלריה
איזה כיף לדעת שיש כאלה לבבות ענקיים אצלנו בקהילה

כל התמונות נהדרות ולכל אחת יש את המשמעות והעומק שלה (אבל השקיעה בתמונה הראשונה וואוו!)

כל פעם שאני רואה פוסטים של בנסיעה מרגיש לי טיפה פספוס כי אני נמצא המון בנסיעות עם דברים מהממים ובגלל הבטיחות והנהיגה (וזה דורש המון כוח רצון) אני לא יכול לצלם ולשתף

שבוע טוב 😁
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
תודה על התגובה נדב! הבטיחות בהחלט חשובה יותר מהכל, ואכן כדאי לא לצלם תוך כדי נהיגה. כל התמונות כאן צילמתי בזמן שלא אני נהגתי. מתבאס שלא יכול לראות את מה שאתה ראית, אבל אין מה לעשות באמת :)
שבוע מעולה!
0 Likes