Original topic:

קהילת Samsung Members מארחת את Team Finest!

(Topic created on: 12-22-2021 10:56 PM)
15425 Views
Roee
Active Level 8
Options
גיימינג

היי חברים,

הבטחנו לכם אירוח מעניין בקהילה לרגל השקת פורום גיימינג - אז שימו לב לזה...

בשבוע הבא יתארחו אצלנו שחקני Team Finest האלופים, גיימרים תחרותיים שהפכו את התחביב של כל ילד למקצוע של ממש.

ארגון Team Finest הוא ארגון גיימינג מקצועי שמאגד תחתיו קבוצות ושחקנים שמתחרים לאורך כל השנה בתחרויות וטורנירים על פרסים בשווי מיליוני דולרים.

בואו נכיר את שלושת החברים בקבוצה שיגיעו להתארח אצלנו!

אוהד אביטבול, בן 17, התחיל את הקריירה התחרותית שלו לפני כמה שנים עם FORTNITE, אחד המשחקים הכי פופולריים בעולם הגיימינג. בימים אלה אוהד פחות מתמקד במשחק תחרותי ויותר ביצירת תוכן עבור 100,000 העוקבים שלו ברשתות החברתיות.

לינור ליאני, בת 20, חברה בקבוצת הנשים של Finest שמתחרה ב-VALORANT, משחק בז'אנר הירי בגוף ראשון, יחד עם עוד ארבע בנות ישראליות והן קבוצת הנשים הרשמית היחידה בישראל.

בן בטש, בן 25, התחיל את קריירת המשחק שלו לפני 8 שנים והיום נחשב לאחד השחקנים הכי טובים באירופה במשחק VALORANT.

אנחנו מזמינים אתכם לשאול אותם כל מה שתרצו על עולם הגיימינג, משחקי מחשב, שילוב עם תחומים אחרים בחיים (משפחה, חברים, לימודים, צבא וכו'), הכל תופס.

מוזמנים להגיב כאן בפוסט עם השאלות שלכם. Team Finest ישיבו לכם בלייב ביום שני ה-27/12 במהלך היום.

אפשר להתחיל 😎

51 Comments
yanivoh
Active Level 10
גיימינג
אתם משקיענים שאין דברים כאלה!
נחום
Expert Level 5
גיימינג
אין עליכם רועי.
כל הכבוד!!!
NoamMeir
Expert Level 5
גיימינג
אתם לא מפסיקים להפתיע אותנו, שלושה שחקנים? תודה רבה על כל ההשקעה! 🤩
אחשוב על שאלות ואשלח בקרוב.
EladSolomon
Expert Level 5
גיימינג
איזו השקעה! תודה רבה!
Avichai
Expert Level 4
גיימינג
וואו איזה מדהים!!😄
תודה רבה על ההשקעה, באמת יפה שהקהילה כאן מתפתחת לעוד תחומים😁
kobi-dadon
Expert Level 5
גיימינג
שאלה לאוהד _ איך בגיל כזה מתמודדים עם כל ה"התנגשויות" עם הלימודים , חברים ובעצם שאלתי העיקרית היא: האם הרגשת לפעמים ש"ויתרת" על דברים בשביל להצליח ככה .והאם ההורים גיבו את זמן המסך שלך ?
אמיליה
Active Level 5
גיימינג
כל הכבוד ותודה על כל ההשקעה!
FinestOhad
Active Level 1
גיימינג

היי מה נשמע ?, לימודים זה אחד הדברים שבאמת מעקבים את כל התהליך של שילוב הרשתות החברתיות אבל אני לא וויתרתי לעצמי ובאמת אני נותן מעצמי מעל הנרדש בשביל הצופים שלי ובשביל שהם יקבלו את החווית צפייה הכי טובה שיש. בנוסף כן ההורים בהתחלה לא הבינו מה זה ולא היו בעניינים אבל אז שהם ראו שאני ממש מתמיד בזה הם התחילו לשאול שאלות והסברתי להם מה אני עושה ועד היום הם לא מפסיקים לתמוך.

kobi-dadon
Expert Level 5
גיימינג
תודה על התשובה אוהד היקר !
המון בהצלחה . שתמשיך לגדול ולצמוח
0 Likes