Original topic:

Samsung pay

(Topic created on: 05-05-2021 11:24 AM)
312 Views
OneRestBoi
Active Level 1
Options
אפליקציות ושירותים
מתי יהיה אפשר להשתמש ב SAMSUNG PAY ב ישראל כבר??
8 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
היי,
עדיין אין צפי לכניסת שירות Samsung Pay לישראל.
אפליקציות ושירותים
עדיין אין צפי, לצערי.
אחרי שאפל נכנסה לשוק הישראלי עם הארנק הדיגיטלי שלה, אני מקווה שזה ייתן בוסט גם לסמסונג להיכנס.
שמואל
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
זה ממש ממש חבל שאין את האפשרות להשתמש בזה בארץ,זה יכול להיות כל כך נוח ויעיל ומביא כל כך הרבה הטבות למשתמשים בזה,עכשיו כשקניתי שעון סוף סוף הוא המליץ לי בהתחלה להשתמש בסמסונג פיי דרכו כי הוא מסוגל לזה וזה צבט לי בלב שאני לא יכול להשתמש בתכונה הנהדרת הזאת
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי, השירות כרגע אינו זמין בישראל ולצערי אין לכך צפי.

העברתי את ההצעה שלך הלאה:)

ItzikBr
Active Level 1
אפליקציות ושירותים

חבל מאוד. בימים אלה לאומי דוחפים את שירות Apple Pay מאוד חזק. בקרוב אין בנאדם שלא ישלם עם האייפון או הiWatch שלו. 

זו טעות אסטרטגית לוותר על הכנסת שירות התשלומים של Samsung. 

לעניות דעתי יש סיבות אחרות שמונעות כניסה של השירות לארץ. דובר בעבר מספר רב של פעמים שהנה כבר זה נכנס.

הרגולציה מכבידה. מדובר בשירות פיננסי. שכותבים כאן נציגים של החברה שאין צפי, זה או שיש איסור פרסום, מחשש לתחרות, מה שכבר לא כל כך משנה כי המתחרה הגדולה שלהם בימים אלה עושה מסע פרסום אדיר. 

או שפשוט החברה זונחת את ישראל.

לעניין השעון - למבינים יש אפשרות להשתמש דם בecg או בלחץ דם. אבל הרעיון הוא נכון, כל דבר שמצריך קצת בירוקרטיה ואישורים בארץ לחברה נוח לוותר עליו. ואני אומר את זה בצער רב. מה גם שהשעון עולה בארץ יותר מאשר בארה"ב. שם ניתן להנות מכל השירותים שמציע השעון. ביניהם גם ECG BLOOD PRESSURE ו- SAMSUNG PAY .

מקווה שגם התגובות שניתנות כאן יהיו מעט יותר מכבדות. לכבד זה להבין שיש לכם קהל צרכנים שיכול ברגע אחר לנטוש ולרכוש מכשיר אחר. אין ערך מוסף למכשירים שלכם כבר בשנים האחרונות. 

עופר
Active Level 6
אפליקציות ושירותים
מוחקים פה תגובות
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
אפליקציות ושירותים

היי עופר, 

התגובה שלך נמחקה כי עברת על כללי הקהילה, כתבנו לך גם הסבר על סיבת המחיקה.

מצרפת לך קישור לכללי הקהילה: 

r2.community.samsung.com/t5/כללי-הקהילה/כללי-הקהילה/td-p/5511288

0 Likes
עופר
Active Level 6
אפליקציות ושירותים
החברה פשוט זונחת את הקהילה בישראל כבר כמעט שנה שיש לי את השעון swatch3 ואין תמיכה לבדיקת א.ק.ג גם בדקתי עם משרד הבריאות מה שאפל עושים סאמסונג לצערי לא קרובים נאמר לי על ידי בכיר שם שאין שום מסמך שנשלח אליהם