Original topic:

Samsung cloud

(Topic created on: 06-07-2021 04:47 PM)
315 Views
moshebavati
Active Level 4
Options
אפליקציות ושירותים
Samsung cloud זה אחד הדברים הכי מאכזבים בסמסונג חברים יש למישהו מושג מה היה בעידכון האחרון כי כל פעם הם מורידים עוד משהו
moshebavati
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
שאין גיבוי תמונות וסרטונים רק דרך וואן דרייב אין בעיה שזה יהיה בתשלום כמו גוגל וואן או אי קלואוד של אפל
זה החלק העיקרי ויש גם את התוכנות של התשלומים בקיצור יש הרבה מה לשפר מקווה שזה יקרה מתי שהוא
moshebavati
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
דבר שני יש עוד דברים שממש מעצבנים כמו שאם אני קונה טלפון יקר כבר וטוב אני מקבל אותו עם מעבד יותר חלש מארה"ב כי זה חוסך לסמסונג ואם אני קונה בחול אני לא מקבל שירות בארץ נורא מכעיס הגיע הזמן לומר את האמת
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
במעבדים אני לגמרי הרבה פחות מבינה מאשר הרבה חברים פה, אני גם לא משתמשת במשחקים שזה נראה לי יותר משמעותי שם. ולכן אין לי מה לומר בנושא... חוץ מלהציע לך לכתוב על המעבד פוסט דיון נפרד.
לעומת Samsung cloud שגם לי מציק וחשוב לי.
אפליקציות ושירותים
לפי דעתי, ההחלטה של סמסונג לסגור את שירות Samsung Cloud נובעת בין היתר מהחלטות עסקיות, שכן יש להם שיתוף פעולה עם מיקרוסופט ולכן העבירו את רוב שירותי הענן לשירותים שלהם.

אני בספק אם המצב יחזור לקדמותו.
moshebavati
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
בהחלט ממש הגיוני תודה על הערה החשובה.
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אתה כנראה צודק וזה ממש מתסכל!!
כי אני באופן אישי פשוט לא אוהבת (בלשון יפה ועדינה) את מיקרוסופט! עזבתי את המחשב שלהם לא כדי לחזור אליהם בסיבוב אח"כ.
ובכלל, כל כ"כ נוח וכייף בסמסונג שזה ממש צורם לי שבאחד הדברים הכי חשובים, יהיה לנו כ"כ מעצבן ולא נוח.
פשוט חבל.

וברור לי שתמיד ובכל דבר יהיה הדבר הקטן המבאס, שום דבר לא מושלם, אבל זה לא דבר קטן, זה גיבויים! זה הדבר שצריך להיות לנו הכי נוח וטוב, ושיהיה כמו שצריך בשלמותו בטלפון!

ונכון יש את ה smart switch אבל זה כשרוצים להעביר בין המכשירים. זה לא גיבוי או סנכרון!
ומה אם אין אפשרות מאיזו שהיא סיבה? הכי הגיוני שהיה זה לפתוח את החשבון שלך במכשיר השני ומיד לשחזר ולסנכרן הכל...
וזה באמת אחד הייתרונות הגדולים של לאפל על סמסונג לעניות דעתי. ולא שזה יגרום לי לחזור לאפל כמובן...פשוט הייתי רוצה שתיהיה שבסמסונג יהיה גיבוי וסנכרון דרך חשבון הסמסונג. הכל, מסמכים, קבצים, מוזיקה, הקלטות, הכל הכל. מצידי בתשלום אפילו. ולא שכל פעם תרד אפשרות אחרת. אין לי ראש לזה.
0 Likes
אפליקציות ושירותים
אני יכול להבין אותך, אבל שיתוף הפעולה של סמסונג עם מיקרוסופט מניב פירות טובים, כל האינטגרציה של מכשיריהם עם מחשבי ווינדוס וכו'.

באשר ל-Smart Switch, היא כן משמשת כגיבוי, בנוסף למעבר בין מכשירים.
אפשר לגבות במחשב ואפשר לגבות גם במכשיר לכרטיס זיכרון.

את החשבון ב-OneDrive את פותחת דרך חשבון סמסונג/גוגל גם ככה.

אני אישית אהבתי את מה ש-Samsung Cloud הציע, אבל גם דברים טובים מגיעים לקיצם.
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
1. לפחות משהו טוב.

2. לא נוח, לא משתמשת דרך המחשב, מסורבל לי. ובפרט שאני עם Mac. אין מצב שחוזרת לPC

3. לא סובלת את one drive. בחיים לא ראיתי יישום גיבוי כ"כ מעצבן כמוהו.

4. כנראה שכך באמת...

מבינה כמובן וברור לי שיש שיקולים ושיש דברים טובים רק חבל שזה בא על חשבון הגיבוי.

יש מחיר לעולם הדיגיטלי ולכל הקבצים שמחליפים את הדפים והקלסרים, אני מניחה.

אי אפשר כבר לחזור לימי האבן 🤦 ♀️
(ומה יהיה עם האימוגי הזה שתמיד הופך לזכר עם סימן של נקבה לידו?!?!)
אפליקציות ושירותים
חחחחח אין באפליקציה תמיכה מתאימה למינים של אימוג'י כנראה, לכן זה מוסיף אימוג'י נפרד של זכר או נקבה.
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי,
אני מצטערת שזו ההרגשה שלך, אשתדל להתייחס לכל היישומים והשירותים שציינת בפוסט ובתגובות.
נכון, במהלך 2019 סמסונג החלה בתהליך מיזוג שירות Samsung Cloud עם Microsoft One Drive באופן בהדרגתי
כאשר בסיומו שירותי הענן של סמסונג יבוטלו. בסופו של דבר סמסונג מספקת את האפשרות להעביר את כל התכנים ששמרת בענן שלה ל-OneDrive ומספקת מענה לגיבוי התכנים.

חברי הקהילה שלנו מעלים הצעות ייעול באופן יום יומי ואנו מעבירים את ההצעות שלכם לצוות המפתחים שלנו לבחינה. תוכל להעלות הצעת ייעול ואנו נדאג להעביר גם אותה, אציין שזמינות של שירותים מסויימים תלויה גם ברגולוציה בישראל.
בנושא המעבד הגבנו לך בפוסט הנוסף שהעלת, אם יש לך שאלות נוספות אנחנו נשמח לספק לך מענה ולהעביר את הצעותיך.