Original topic:

פוסט הגיבוים האולטימטיבי (יש סוגשל אמ;לק בסוף)

(Topic created on: 02-03-2021 05:09 PM)
565 Views
Digitai
Options
אפליקציות ושירותים

אז שדרגתם את המכשיר שלכם.ן לגלקסי החדש, או רציתם לעשות איפוס להגדרות יצרן, או סתם כמוני - גם אתם לא החלטתם איזה מכשיר להשאיר ואיזה להעביר, כך או כך אתם זקוקים לגיבוי והעברת נתונים מהירה ומושלמת.

גיבוי המכשיר בשילוב שיטותגיבוי המכשיר בשילוב שיטות

"אין דבר כזה יותר מדי גיבויים"

כל מי שעשה גיבוי במרוצת חייו הסלולריים, נתקל לא פעם בכך ש...לא תמיד הכל עובר כמו שצריך. אז איך עושים גיבוי שיבטיח שכל מה שאתם צריכים אכן יגובה? מזל שיש לכם סמסונג!

אז אחרי הרבה מכשירים ולא מעט תסכול, ככה אני עושה את זה ועם שתי אפליקציות:

1. אפליקציית Smart Switch של סמסונג

2. אפליקציית Helium

שלב ראשון : העברת נתונים מהמכשיר הישן אל המכשיר החדש.

smartswitch_logo.png

1. מוודאים שעל שני המכשירים מותקנת אפליקציית Smart Switch.
  2. מפעילים את האפליקציה בשני המכשירים.
  3. בוחרים את שיטת העברת הנתונים (אני מעדיף בצורה אלחוטית WIFI ).
  4. בוחרים מה כל מכשיר צריך לעשות - להעביר מידע (המכשיר הישן) או לקבל מידע (המכשיר החדש)
  5. בוחרים איזה נתונים אנו רוצים להעביר (בד"כ את הכל, לא ? )
  6. מתחילים בתהליך העברת הנתונים למכשיר החדש 🙂

SmSw01.gif

אתם מכירים את זה שיש אפליקציות שלא עוברות כמו שצריך? שלא עוברות עם כל הנתונים? (אפליקציות דוגמת Sound Hound ו Shazam, משחקים שונים, אפליקציות תזונה וכושר, אפליקציות צילום שונות ועוד). אפליקציות שלא הצלחנו להעביר עם *מידע* האפליקציה, נוכל לגבות בקלות ע"י אפליקציית Helium החינמית.

שלב שני : גיבוי אפליקציות ע"י Helium

Helium Cover.png

1. מתקינים את Helium על הסמארטפון הישן
  2. מתוך תפריט הטלפון נכנס אל "אפשרות למפתחים" ושם נסמן את "ניפוי באגים ב -USB".
  3. מתקינים את Helium על המחשב ומפעילים אותה 
  4. מפעילים את Helium בסמארטפון ומחברים אותו למחשב עם כבל USB.
  5. מחכים ל ירוק שיפעיל למעשה את Helium בטלפון ולאחריו נוכל לנתק אותו מהמחשב.
  6. בוחרים את האפליקציות שרוצים לגבות עם המידע ומגבים.

Helium app 2 Screenshot.png

את תיקיית הגיבוי נעתיק אל המכשיר החדש ושם נבצע את התהליך הנ"ל של הפעלת Helium כשהפעם נבחר באפשרות שחזור (Restore)

האפליקציות וכל המידע שלהן יותקנו על המכשיר שלנו.

תיקיית הגיבוי נמצאת בתוך: הקבצים שלי ← זיכרון פנימי ← Carbon (נעתיק את כל התוכן של התיקייה).

בונוס : גיבוי מהיר אל כרטיס זיכרון/DOK

DOK SD BKP.png

1. מחברים D.O.K למכשיר [או לחלופין - מכניסים למכשיר כרטיס זיכרון עם מספיק מקום לגיבוי ]
  2. מתפריט הטלפון נבחר ב "חשבונות וגיבוי"
  3. בוחרים ב "העברה לאחסון חיצוני"
  4. בוחרים ב "גבה אל" כרטיס SD או אחסון חיצוני.
  5. בוחרים את הפריטים שרוצים לגבות ולוחצים על "גבה"

בסיום התהליך קובץ הגיבוי של המכשיר שלנו ימצא בכרטיס הזיכרון / DOK שלנו.

בשביל לשחזר / להעביר למכשיר חדש, נחזור על אותם השלבים הנ"ל אך במקום גיבוי נבחר באפשרות "שחזור מאחסון חיצוני"

---------------------------------------------------------------------

אמ;לק 

שלב ראשון - 

גיבוי והעברה של כל התוכן מהמכשיר הישן אל המכשיר החדש באופן אלחוטי ע"י אפליקצית Smart Switch של סמסונג. 

שלב שני -

גיבוי אפליקציות שלא ניתן להעביר עם מידע האפליקציה (היסטורית הנתונים) ע"י אפליקציית Helium החינמית, והעברת קובץ הגיבוי אל המכשיר החדש ושיחזור המידע בשלמותו.

בונוס : גיבוי ושיחזור מאמצעי איחסון חיצוני. מתפריט הגיבוי של הטלפון בחירה באפשרות "העברה לאחסון חיצוני"

---------------------------------------------------------------------

18 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה איתי!
Smart Switch מעולה!
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
וואו איזה פוסט יפה ומושקע! אני העברתי את הנתונים שלי למכשיר החדש בעזרת Smart Switch, אך גם שני השימושים האחרים בהחלט יעילים.
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
יא אללה איזו עבודה נתת פה איתי! תודה רבה זה מעולה!!!
אני חושבת על הנושא הזה המון אני דיי אובדת עצות בקטע הזה נושא הגיבויים באמת לא מספק אותי. המסמכים למשל לא מגובים בסמסונג, וגם בדרייב של גוגל לא מצאתי אופציה רק אופציה ידנית של העלאת כל המסמכים לדרייב. הבעיה ב smart switch שזה לא אפקטיבי כאשר אין אפשרות להעביר מהמכשיר אם קורה שהוא נדפק (הרי בשביל זה רוצים ראש שקט שיש גיבוי על הכל 😉)
תודה שוב!
אפליקציות ושירותים
מאחר ואני כולי בבלבלות עם איזה מכשיר להיות - ה S20FE 5G או ה +S20, אז אני כל כמה זמן נודד ממכשיר למכשיר ומנסה להחליט 🥺

נהיה לי תהליך די קבוע והאמת שהפוסט הזה, זה כל מה שרשמתי לי בנקודות במחברת שבתמונה :)
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
חחח אהבתי, במחברת שבתמונה 😄 טאני כבר רגילה אני נודדת הרבה ממכשיר למכשיר, וממקום למקום ומאד קשה לי הקטע של הגיבוי שאין פשוט ענן אחד שעושה עבודה כמו שצריך עד הסוף.
0 Likes
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה רבה!
AlexBond
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
פוסט מעולה, שימושי מאוד, בדיוק עברתי לגלקסי s21 ultra והעברתי את כל הנתונים מהפלאפון הישן דרך smart switch. 🙂👍
אפליקציות ושירותים
תתחדש!!
עם איזה מכשיר היית לפני ה S21 Ultra?
AlexBond
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
תודה רבה.
היתי עם שיאומי פוקופון :)