Original topic:

פוטושופ אקספרס. האפ המושלמת ל Expert RAW ולא רק.

(Topic created on: 05-11-2022 09:10 AM)
97 Views
Digitai
Options
אפליקציות ושירותים

image

כשסמסונג שחררה את אפליקציית ה Expert Raw, הרגשתי שיש כאן משהו חדש, שמאפשר לי ליצור כמעט כל תמונה שארצה בעזרת הגלקסי שלי. 
הודות לפורמט ה Raw החדש והמתקדם, הקבצים שניתן להפיק מן המכשיר פשוט עשו עוד צעד לקראת המצלמות "האמיתיות" שלי.

מאחר ומדובר בקובצי Raw גולמיים, הרי שהם חייבים לעבור עיבוד ולהשמר כקובצי תמונה סטנדרטיים, מה שהוביל אותי לחפש אפליקציית עיבוד איכותית, נוחה ומהירה.
אמנם יש לי את לייטרום, אבל מסיבותיי המקצועיות, החלטתי לא להשתמש בה בצורה גורפת לצילומים מהסמסונג שלי.

אחרי ששנים Snapseed היתה ה Go-To app שלי לעריכה בנייד, בעיקר הודות לממשק הנוח והפיצ'רים הייחודים, נוכחתי לדעת שדווקא פוטושופ אקספרס מתמודדת טוב בהרבה, עם קובצי ה Raw של המצלפון שלי.

image

עם ההתפתחות בעבודה מבוססת מובייל וטאבלטים, שיחררו באדובי גרסאות פוטושופ גם למכשירים ניידים, כמו למשל פוטושופ אקספרס הפופולארית ולאחרונה את פוטושופ לאייפד (שאם והיה מגיע לטאבלטים של סמסונג, הייתי לגמרי חושב על להתקדם לטאבלט מסדרה S).

פוטושופ אקספרס (Photoshop Express) היא אפליקציית עיבוד תמונה המאפשרת לנו עריכה מתקדמת ואיכותית ויש בה כל מה שנדרש לעריכה מהירה של תמונות ולשיפור כל תמונה כדי ליצור תוכן בולט ברשתות החברתיות ובכל מקום אחר. הודות לאפשרות של תכונות פרימיום שניתן להוסיף, נוכל לבצע עריכות מתקדמות בזריזות ובקלות.

image

מהם הכלים שאתם חייבים להכיר בשביל לערוך את קובצי התמונה שלכם (JPG ו/או Raw)?
בסרטון שלפניכם:

https://youtu.be/2YjsUaUzFeo

(מומלץ לצפות במסך מלא. זה מותאם לסמארטפון)

מוזמנים ומוזמנות לנסות ולהתנסות ולשתף את התוצרים שלכם.

25 Comments
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה איתי. שמרתי במועדפים ואחכה להגעת האפליקציה ל-Note
אפליקציות ושירותים
בשמחה.
ועדיין - אתה יכול לעבוד עם פוטושופ אקספרס גם על התמונות הסטנדרטיות שלך וגם על קובצי ה Raw של המצב המקצועי אצלך.
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה. אנסה
kobi-dadon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

מעולה איתי 😎  , כמה התגעגעתי  להסברים המפורטים והמקצועיים שלך !  
תודה 

אפליקציות ושירותים
חחח רציתי לתייג אותך בפוסט, אבל לא הצליח
AdirM
Active Level 10
אפליקציות ושירותים

תודה על ההשקעה! פוסט נהדר כרגיל.

Avichai
Expert Level 4
אפליקציות ושירותים
תודה איתי פוסט חשוב😊
אריקו
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
וואו, וואו, איזה סרטון מדהים, למרות שאני משתמש באפליקציה הזאת מידי פעם, עדיין פתאום אחרי ההסבר שלך אני מבין אותה יותר טוב, וממש ממש לא יכלתי חהפסיק לצפות.
תודה רבה על כל ההשקעה וההסברים המפורטים, כיף ללמוד ממקצוען כמוך
אפליקציות ושירותים
התמונות שלך נהדרות!