Original topic:

עדכון ל Samsung Health

(Topic created on: 08-24-2022 01:03 PM)
270 Views
Digitai
Options
אפליקציות ושירותים

image
רק שנהיה בריאים לקראת המכשירים החדשים

סמסונג Health קיבלה הבוקר (אצלי בכל אופן) עדכון גרסה שמביא איתו כמה דברים חדשים:

הגרסה החדשה של Samsung Health מאפשרת לנו להגדיר אמוג'י AR כתמונת הפרופיל שלנו. 

image
שום יצירת אימוג'י לא הצליחה להיות קרובה למראה שלי...חסרים סגנונות שיער וזקן...¾ בעסה

העדכון גם הופך את הפעילות הגופנית עם חברים למהנה יותר, הודות ליכולת לקבל נוטיפיקציות והודעות מחברים במקטעים של אתגרים משותפים.

פה היתה אמורה להיות תמונת מסך, אבל לא יכולתי לבדוק כי כל החברים שלי פדלעות ו/או חסומים לקבל הזמנות לאתגרים🤦‍♂️

בנוסף, יש פירוט של כל סוגי האימון כפי שמופיע ב Galaxy Watch. (לא דבר ששמתי לב אליו לפני כן, כי יש לי פעילויות מאוד סטנדרטיות. אשמח להתעדכן מאחרים לגבי התוספת הזו) 

image
יש אימון "שי ט ביאכטה! מה אימון בלעשן סיגר ולשתות יין?! 🤷‍♂️

האפליקציה מסנכרנת כעת גם את ה Galaxy Watch עם הגדרות לוח המחוונים וכמו בכל עדכון, כמובן גם תיקונים של כמה באגים ושיפור של כמה תכונות קיימות.

image
סינק מלא לשעון

לבריאות😎

16 Comments
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לא קורה הרבה שנחמד לקרוא פוסט על עדכון... תודה רבה איתי!
אפליקציות ושירותים
גם אני פחות שמתי לב לעדכונים, אבל האמת שעם השעון החדש שלי, התחלתי יותר להכנס לאפשרויות של Samsung Health.
arielbm
Active Level 9
אפליקציות ושירותים
תתחדש, גם לי יש את השעון הזה, ולפי מצב ה'טבעת' המסתובבת שלך ניתן לראות שהוא די חדש 😊
אפליקציות ושירותים
נכון :)
מתנת יומולדת.
למרות שאחי עם ה W3 Titanium ולא ראיתי איזו שחיקה של הטבעת...
כך או כך, הזמנתי לי מגן סיליקון דק ושקוף שראיתי אצל חבר וגם טבעת שמתלבשת על הקיימת.
כשאקבל אשתדל לשתף ברשמים שלי מזה.
arielbm
Active Level 9
אפליקציות ושירותים
אשמח לדעת מאיפה קנית את המגן ואת הטבעת (אני קניתי לזה רק מגן מסך)
אפליקציות ושירותים
מעלי
מגן:
₪ 3.57 35%OFF | Case Screen Protector For Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46MM 42mm Protective Case Cover Shell Replacement Accessories Frame TPU
https://a.aliexpress.com/_vP2HzL

טבעת מתכת:
₪ 6.91 33%OFF | Steel Bezel Ring Metal Cover For Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46MM SmartWatch Case Frame Protector cases shell Accessorie
https://a.aliexpress.com/_uJkWTT
arielbm
Active Level 9
אפליקציות ושירותים
תודה, אשמח אם בעוד כמה זמן תגיד לי אם הטבעת שקנית שרדה (וככה אדע אם לקנות או לא), ואשמח לראות תמונה של המגן על השעון;)
אפליקציות ושירותים
אין בעיה. זה אמור להגיע אלי בעוד שבוע.
אפליקציות ושירותים
אז משום מה הסיליקון והטבעת הגיעו היום. תוך שבוע! (לא מתלונן חלילה!)
הטבעת ממתכת ויושבת טוב על השעון. היא ללא חריצים, מה שלא תמיד מקל על סיבוב הטבעת.
מגן הסיליקון יושב בצורה טובה על השעון, אבל לדעתי מכער אותו, אז ויתרתי עליו בשלב זה. אולי אשים אותו במילואים או משהו כזה..
20220829_221442_151684_1661800483.jpg20220829_222938_151688_1661801380.jpg20220829_223146_151691_1661801507.jpg20220829_221420_151682_1661800462.jpg
0 Likes