Original topic:

משהו מוזר

(Topic created on: 12-05-2022 08:03 PM)
57 Views
ArielPed
Active Level 3
Options
אפליקציות ושירותים
אהלן. קניתי לפני חודשיים בערך גלקסי S21+.
ניסיתי לחבר אצלו Google Pay, אבל משום מה הוא לא מחבר לי אף כרטיס ואומר שזה בגלל שהפלאפון פרוץ.
הקטע שלא פרצתי אותו בכלל.
הפלאפון הקודם שהיה לי, גלקסי A6 2018 כן היה פרוץ. חשבתי אולי זה זוכר לפי החשבון גוגל אבל גם כששיניתי חשבון זה לא נתן לי.

יש למישהו מושג מה לעשות?
9 Comments
NoyS
Moderator
Moderator
Options
אפליקציות ושירותים

היי אריאל, תוכל בבקשה לצרף  צילום של השגיאה?
בנוסף, צרף גם את פרטי התוכנה במכשיר:
הגדרות > אודות הטלפון > פרטי תוכנה > צרף בבקשה צילום של כל המידע בעמוד.

0 Likes
ArielPed
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
הנה כל העמוד באודות הטלפון והשגיאה ב google payScreenshot_20221205-192723_Settings_1000011977_1670261247.jpgScreenshot_20221205-192653_Google Play services.jpg
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
אפליקציות ושירותים

על פי ההודעה שהתקבלה מדובר בשגיאה שנובעת או משינוי תוכנתי שבוצע במכשיר או מתוכנה לא רשמית שמותאמת למדינה בה לא מאושר שימוש ביישום זה.
על פי פרטי התוכנה במכשירך אני רואה שאכן מדובר בגרסה לא רשמית ולכן אין אפשרות להשתמש ביישום התשלומים של Google.

0 Likes
ArielPed
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
מה זאת אומרת לא רשמית? יש אפשרות לסדר את זה?
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
אפליקציות ושירותים

על פי פרטי התוכנה במכשירך הגרסה של התוכנה לא מותאמת לארץ, כלומר או שבוצע שינוי תוכנתי או שהמכשיר הגיע ביבוא מקביל והתוכנה בו מותאמת למדינה אחרת.
כאשר מכשיר מגיע ביבוא מקביל, התוכנה בו מותאמת למדינה אליה המכשיר יועד.
אם לא בוצע שינוי תוכנתי יזום במכשיר זה אומר שהתוכנה בו מותאמת  למדינה שאין בה אישור לשימוש ביישום Google pay.

0 Likes
ArielPed
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
אהה הבנתי...
תודה רבה!
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
אפליקציות ושירותים

תוכל לגשת למרכז שירות לצורך בדיקת אפשרות לצריבת תוכנה מתאימה, אך לא נוכל להתחייב שזה ישפיע על פעילות תקינה של הפונקציה הזו.

0 Likes
ArielPed
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
ראיתי מדריך באינטרנט שעבד לי לגבי קוד מסויים שרושמים בחייגן ואפשר לשנות מדינות. זה יכול לעבוד? לאיזה מדינה אפשר לשנות כדי שזה יהיה כמו היבואן רשמי?
0 Likes
NoyS
Moderator
Moderator
Options
אפליקציות ושירותים

השינוי האפשרי הוא רק צריבה של תוכנה מתאימה במעבדה באחד ממרכזי השירות.

0 Likes