Original topic:

מה חדש ב-Samsung Members ברמה העיצובית?

(Topic created on: 01-05-2023 10:00 AM)
32 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

image

לאחרונה היישום הכה אהוב עלינו, Samsung Members, עבר שדרוג וכעת מציג מספר שיפורים שנותנים לנו חווית גלישה נוחה יותר. ממה שהספקתי לראות, השינויים הם בעיקר ברמה העיצובית, ואשתף אתכם בדברים שאני שמתי לב אליהם. היה מגניב לגלוש ולגלות דברים חדשים ששונו.. אם שמתם לב לדברים נוספים ששופרו, שתפו בתגובות!
את השינויים ביצעו על פי ההצעות שלנו בקהילה. איזה כיף שמקשיבים לנו! באמת שכיף יותר להיכנס ליישום ככה.

השינוי הבולט ביותר הוא הוספת 'מגמות מובילות' - מין פוסטים חמים הכוללים בתוכם פוסטים נבחרים מתוך שלל הפוסטים שפורסמו לאחרונה בממברס, כולל פוסטי תמונות. הפוסטים הללו מתעדכנים בכל עת ומחליפים את 'התמונות הנבחרות' שהיו מוכרים לנו בעבר (אם כי כעת, נבחרים פוסטים מכלל הסוגים ולא רק תמונות). החידוש הזה היה בעבר לזמן קצר, אך הופסק (נראה בשל קשיים טכניים) - וכעת הוא חזר בגדול וביופי מיוחד. הכי כיף זה לראות פוסט שלנו שם! זה מדגיש את ההערכה המוערכת של המנהלים שלנו.

image

לזה בטח גם שמתם לב - בעמוד הנושא ('גלה'), העמוד הראשון שנפתח לכם כאשר אתם נכנסים לאפליקציה, התמונה העליונה שונתה, זאת לאחר בקשת אחד המשתמשים. באופן אישי התמונה שהיתה לא ממש הפריעה לי, אבל עדיין כיף לראות חידושים באפליקציה. כעת אין שם תמונה אחת בודדה, אלא התמונות כל הזמן מתחלפות ויוצרות גיוון ויופי. עוד לא הבחנתי באיזו תדירות התמונה מתחלפת, והאם זה שאני יוצא מהיישום ונכנס אליו חזרה משפיע, אבל אהבתי את השינוי הזה.

בנוסף לתמונה שהוחלפה, בעמוד הנושא גם סידרו את הכיתוב בחלק התחתון בעמוד - תַּחַת 'תחרויות' ו'חנות Galaxy'. בעבר הכיתוב היה על התמונות, אם אני לא טועה גם בצבע אחר - וכעת הוא נמצא ליד התמונה, מצד שמאל, קריא ומסודר.

image

דבר נוסף שחודש ששמתי לב אליו מועיל מאוד בקרב אלו שהזמן קצר להם וש"משלימים" פוסטים בממברס הרבה אחרי שהם פורסמו. עד היום (כלומר, עד העדכון), כאשר הייתם נכנסים לפוסט מסויים ולוחצים על סימן ה'חזור' (ביישום עצמו ולא בפס הניווט), הייתם חוזרים לחלק העליון של העמוד הקודם - ולא למקום שעצרתם בו. כלומר, אם גללתם בפוסטים ונכנסתם לפוסט מסויים, ואז יצאתם ממנו על ידי לחיצה על הכפתור, הייתם חוזרים לראש הפוסטים ולא לתצוגה החיצונית של הפוסט המסויים שהייתם בו. בעדכון החדש, הדבר לא כך - כאשר תלחצו על סימן ה'חזור', הוא יחזיר אתכם בדיוק למקום שהייתם בו! אתם לא צריכים לחזור ולגלול שוב ושוב לפוסטים הרחוקים. ממש מועיל!

image

גם ב'תמיכה' שמתי לב לכמה שינויים. מכיוון שאני לא מרבה להיכנס לדף הזה קצת קשה לי להצביע ספציפית על השיפורים והאופציות שנוספו, אבל אפשר לראות שעיצוב הדף שונה - הוא מינימלי יותר ומסודר. האבחון כעת מוצג רק כאשר לוחצים על 'כלי אבחון לטלפון', נוסף 'מצב תחזוקה' ועוד.

image

שינוי אחרון וחביב עד מאוד, שהאמת שלא כזה חדש אבל שדורש התייחסות, הוא שהחליפו את סימן ה'ח' בהתראות לסימן עיגול כתום קטן ופשוט. הסימן הזה נוח בהרבה בעין ומינימלי יחסית לסימן שהיה בעבר, ואני לגמרי אוהב אותו :)

image

אפשר לראות בשינויים האלו אומנם איזה דבר מינורי, אבל לאט לאט רואים כמה השדרוגים מתפתחים, וכל השינויים יחד מובילים לשדרוג אחד גדול שנותן חוויה כיפית יותר בממברס.

21 Comments
אפליקציות ושירותים
תודה על הפירוט!
עוד קפיצה שצריך לתקן היא בעת תגובה, כאשר מגיבים זה קופץ לראש הפוסט.
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
בכיף!
וואי לגמרי, וגם כאשר לוחצים על תגובה מתוך התראה הייתי מצפה שאני אגיע לתגובה עצמה.. :)
אפליקציות ושירותים
איך התגעגעתי לפוסטים החמים! ממש כיף שהחזירו את זה.
תודה על העדכון 🙂
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
בהחלט כיף, במיוחד בתצורה הזו!
בשמחה :)
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה נעם על הזרקור
NoamMeir
Expert Level 5